» »

Abit KR7A-raid

Abit KR7A-raid

Dami ::

Abit je izdal novo plato, ki temelji na čipu VIA KT266A. Sej drgač je vse tak k na KG7, sam piše da podpira ata133 (!!)...ali pa se motim? Klik!
Moti me sam to kr piše v specifikacijah Ultra DMA 100/RAID, mal nižje pa še Ultra DMA 133MB/sec data transfer rate. Mislim, da podpira ata133 sam na tem High Pointovem HPT372 IDE RAID Controllerju (ta je tud na Promisovi kartici, ki je trenutno edina (do danes:D), ki podpira ata 133 in jo dobimo priloženo k maxtorjevi najnovejši seriji diskov ata 133).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dami ::

Aja, podpira tudi vse nove Athlone XP vključno z 1900+, ki je tudi že zunaj. Sem tik pred nakupom nove mašine in res komi čakam, da pride v štacune (upam da še prej v avstrijske:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

yovo ::

At last!!! To plato cakam ze vec kot dva meseca. Upam samo da bodo prvi review-i potrdili moja pricakovanja v zvezi s tem chipsetom.

Dami ::

Ehm...mal sn se zmotu. Promise ma na svojih karticah svoje kontrolerje in ne High Pointove. Sory.
Sam zdej bi pa že lahk na slo-techu eno novico za to plato napisal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

para-site ::

jst sm se naveličau čakat in sm kupu gigabajt 7vtxe (kt266a) za 27ksit...
ko jih jebe...jih ne bom čakal zmeraj, sem že čakal ko je mela za prit vn bp6 in sm pole kupu epox kp6bs.;((
sicer pa, plošča ki sem jo kupil deluje brezhibno...

Iwill ::

para-site. U keri štacunci si najšel ta bord???

para-site ::

V Italiji, v Essedi-ju. Veš, jst sm iz Gorice in mi ni problem skočit čez mejo. In še davka mi ni treba plačat, ker prnesem čez na propustnico...:P
Sm malo slabo zračunal, 29ksit me je pršla stat. Še vedno poceni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322204 (1609) amigo_no1
»

ATA disk prenos + QDI Excellent 1 plata

Oddelek: Strojna oprema
61286 (1236) Daedalus
»

Ata-33 ~ ata-100

Oddelek: Pomoč in nasveti
81013 (915) Boky
»

EpoX 8K3A+ vs. Giga-Byte 7VRXP

Oddelek: Strojna oprema
201464 (1103) krho
»

GIGABYTE? ASUS? ABIT?

Oddelek: Kaj kupiti
181261 (952) krucymucy

Več podobnih tem