» »

Kako narest boot -cd?

Kako narest boot -cd?

Racunalnik ::

Imam program server 2003 v iso datoteki,ce jo zazenem se mi odpre nero,sam moram pa izbrat kaj in kako bom zapeku.
Dal sem boot cd,na zacetku mi ga zastarta ampak skoraj tako kot bi imel disketo,ne gre direkt v setup program kot recimo v windowsih.
Ce rocno vpisem setup in ga startam mi pa napise da se ta program ne more zagnat v ms-dosu.

Nevem kako naj naredim boot cd tako da mi bo startalo setup?
Fajli so isti gor glede setupa,autoruna kot ce primerjam z boot cdjem od windowsov k delajo.

#000000 ::

Pejt na google.com išči tole Nlite in si potegni dol zadevo, preberi navodila in to je to. LP

Racunalnik ::

Sm potegnu dol,pokazu kje je ta moj program server 2003 r2 in ta program je naredu iso,ce pa ta iso odprem me pa spet v nerota vrze in caka mojo komando.
Kaj morm dat samo burn data cd ali boot disc?Da nebo to spet isto,ker jest ze mam iso orginal program sam sem razpakiru v normalen direktorij zdej mi je pa ta program isto naredu iso datoteko.

BladE_ ::

men tut najprej ni blo jasn kako zapečt windowse k so v .iso fajlu!! pol sam pa z nerotom sam odpru iso fajl pa ga direkt zapeku in tm not je ze boot instaleran tko da ga ni treba se teb (pomoje)!!:D :D
Akcija - Reakcija

Racunalnik ::

Sem tole zdej sam probu ja,prej nism bil pozorn in sedaj dela.

#000000 ::

Aja jest se oproščam, 'prehmal ustal' ti odpri Nero Expres in izberi slika diska ali shrajen projekt. Pol pa samo zapečeš in fertig.
LP

Racunalnik ::

Sm ze ja,hvala,tud ta program k si ga dal bo vrjetno kr uporabna zadeva.
Mam pa 2 cdja,2. je samo 120mb pa sem ga hotu se zravn prpopat ker je se plac da nebi delal 2 cdja ampak ti ne ponudi moznosti,ampak samo direktno peko.Pa za vsak slucaj raje nisem nic probaval pa mam sedaj 2 cdja.

Win server se pa sedaj namescajo na drug comp ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrisati vse iz trdega diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
292534 (1826) VoidRay
»

Pozabljen password

Oddelek: Pomoč in nasveti
151457 (1325) Good Guy
»

ISO datoteka in sedaj ?

Oddelek: Operacijski sistemi
172841 (2777) Lincolin
»

Namestitev Linuxa...

Oddelek: Operacijski sistemi
271521 (1312) jype
»

*.iso ... Kakšen file je to??

Oddelek: Programska oprema
71174 (1094) brzy

Več podobnih tem