» »

t7k250/k7250 JA al NE???

t7k250/k7250 JA al NE???

simoni ::

Vem da je blo velik tem odprtih glede teh diskov... Pa me zanima al se splača tega hitachija al ne...

Eni ga full hvaljo drugi bi rajš segate...

Kupil bi 200gb. Rad bi predvsem hitrost, pa tud tišina je ok:))

Hvala!
Bulmau pa še mau mn, ampak raj ne!

Sami ::

Trenutno je Hitachi še zmeraj price/performance disk, je najhitrejši disk s 7.200rpm in med najtišjimi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Quikee ::

No ja.. ne bi ravno rekel, da je Hitachi v vseh pogledih najhitrejsi.. klik

HD-ji so pri enaki gostoti precej izzenaceni.. nekega najboljsega ni. Hitachi je OK.

TOP ::

Najhitrejši zagotovo ni,ker Maxtor ga v nekaterih primerjavah prekaša ampak Maxtor ruži kot hudič in se zelo greje.Pri HDD ni dost razlike v hitrost tako da ti je vseeno kaj boš kupu,glede glasnosti pa je.Moje izkušnje so takšne jaz osebno bi vzel Samsung ali Seagate.WD nisem nikoli imel tako da ti ne znam svetovat.Maxtor ali Hitachi pa jaz osebno ne bom več kupu,ker sem imel same probleme.Na teste se ne zanašaj preveč ker ti na testu vidiš razliko v resnici ti jo ne boš opazo.Moj nasvet rajši še malo po Goglaj pa preberi kaj pravijo tisti ki imajo diske določene firme.Lastne izkušnje in pa od drugih so več vredne kot testi.

billy ::

JA

sSsE ::

Se strinjam s tistimi k hvaljo Hitachija. Sam imam WD 200GB eno leto in dela brezhibno in precej tiho. Jst mam ta disk samo za shranjevanje podatkov na drugen so pa potem windowsi in ostale stvari, tako da je hitrost glede tega supr, ampak teb to vrjetno velik ne pomaga ker boš najverjetne imel samo en disk.

Seagate je drag sam je pa tud najbolj kvaliteten. Če rabš disk za dlje časa in si pripravljen mal več dat ti svetujem Seagate.

Preber si kakšen test. Jst sm bral v Monitorju test teh HDD in je bil najbolš WD in Hitachi.
Mislm da boš najbolš skoz pršu če vzameš WD 200GB.
8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najtišji 1TB HDD

Oddelek: Kaj kupiti
61778 (1557) marjans
»

V laptopu bi imel SATA....

Oddelek: Strojna oprema
171573 (1290) keitai
»

Tih disk?

Oddelek: Kaj kupiti
7983 (742) atomc
»

Tihi diski (120-160GB) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575811 (3963) Grimlord
»

Vprašanje za lastnike hittachi/ibm 120gb 8mb in wd 120gb 8mb

Oddelek: Kaj kupiti
271704 (1376) CaqKa

Več podobnih tem