» »

Instrumentalna glasba

Instrumentalna glasba

Jackal ::

Montiram en video za domačo uporabo (v bistvu eno praznovanje) in bi rabil čim več predlogov za instrumental glasbo, ki bi jo lahko vključil v odzadje med kakim govorom, pri uvodu in podobno...

Prosim če se lahko malo razpišete.

Sadida ::

Elvis Jackson-MONSTRUMENTAL
Metallica- To live is to die

jarre ::

Poskusi poiskati na netu, torrentih ali z mulami/osli vse v zvezi z ambiental music, instrumental music, O.S.T. (Original SoundTracks - filmska glasba),...

Še dodatni namigi? Enya, Kitaro, Vangelis, Mike Oldfield, Jean Michel Jarre, Maurice Jarre, John Williams, Michael Kamen, Silence (odličen slovenski duet),....

LP Jarre

gzibret ::

Pink Floyd
Vse je za neki dobr!

Gwanaroth ::

In Flames - Man-made god
In Flames - Accoustic medley
Yngwie Malmsteen - Trilogy suite opus 5
...
Lights often keep secret hypnosis..

BluPhenix ::

Lahko malo volj specificiraš temo videa? Če je praznovanje rojstnega dneva 7letnega otroka dvomim, da bi pasal zraven Monstrumental ali pa kaj od Malmsteena :D

Pač povej za kaj gre, nekaj se vedno najde.

EDIT: sicer sem pa sedaj videl, da ti je jarre že dal bolj konkretne predloge. Opiši video in ti lahko povemo kaj bi točno šlo zraven :D
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

seamaster ::

Scott Joplin

Jackal ::

Gre za montažo praznovanja Abrahama. Malo nekaj sem že potegni skupaj... Par komadov že imam vključenih, ki ni nujno, da gre za instrumental - Bela snežinka (Uvod s sneženjem tistega dne), Katrca (njegov prvi avto), Tangice (kot darilo)

Prišel sem do dela, kjer potekajo "igre brez meja". Razmišljal sem, da bi pretvoril ta del videa v črnobelo, ga malo pospešil in dodal šum - v odzadju pa glasba kot v kakšni burleski.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moderna instrumentalna glasba?

Oddelek: Sedem umetnosti
183760 (3121) tt2advanced
»

Predlagajte svoj mix za v avto oz. kateri komadi sekajo med vožnjo

Oddelek: Sedem umetnosti
312123 (1465) TylerDurden
»

Vam najboljše pesmi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
546403 (5585) JamesBond
»

Kateri komad ti zdele najbolj sede ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15711927 (9422) bodom
»

Čudoviti svet glasbe

Oddelek: Sedem umetnosti
233244 (2849) (sic)

Več podobnih tem