» »

Xaser III ( se splača?)

Xaser III ( se splača?)

sid911 ::

Moje staro ohišje sistema 2 v podpisu bo počasi odslužilo svojo šihto in ob naslednjem velikem fajtu dveh študentskih domov ( 4 in 5 ) letelo skos okno>:D (mogoče). V glavnem odločil sem se za zamenjavo ohišja. kot najbolj verjetna varijanta je da ohišje sistema 1 v podpisu prestavim v sistem 2 za prvega pa si nabavim kako novo ohišje. malo sem se sprehodil po trgovinah in zrlo se mi je dopadlo ohišje Xaser III, malo manjs se mi je sicer dopadla za moje pojme visoka cena ( ~33k). po dolgem premisleku sem se odločil da mogoče po prodaje niekaterih komponent na dnu omare si privoščim xaserja. Sedaj pa me zanimajo vaše izkušnje z dotičnim ohišjem, ter predvsem potrditev moje teze da se splača dati toliko denarja za ohišje. Namreč pri gledanju ohišij sem gledal tudi dragone, vendar se mi nekako niso dopadli. No za lažje svetovanje dodam še svoje zahteve glede ohišja: stabilno; trpežno; plexi okno; zelo lahko snemljive stranice; tišina

prosim svetujte mi kaj0:)
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)
  • spremenil: sid911 ()

DOOM_er ::

antec sonata bi bil kul ker je tih, samo nima pa plexija pa še nevem kako grejo dol stranice
Robots will steal your job. But that's OK

cole-22 ::

Jaz imam Xaserja in moram rečt, da je res kvalitetno ohišje (veliko prostora, tih, poskrbljeno za prevetrenost ohišja, lep ;) ...) Res je pa, da ni primeren za prenašanje okoli, ker je kar težak! Meni ni žal, da sem ga kupil.

slikar ::

Poglej si še to klik dokupit moraš še ventilatorje. Vse komponente razem plate namestiš brez vijaćenja.
Stranica ima kljuko in se samo sname. Kupiš ga lahko tukaj klik.

Kriko ::

Jaz imam tudi xaser-ja in sem zadovoljen. Mislim da dolgo ne bo potrebe po menjavi. Kljub vsem ventilatorjem je samo ohišje neslišno.
kriko

sid911 ::

hmm če strnem: xaser stane 33k in ima vente, hardcanota, plexi,...
chieftec je za ~25k, ima napajalc, nima ventov, nima nadzora....pol se le xaser splača ali?
predvsem pa je veelik plus za xaserja to, da se mi ful dopade, kar za chiefteca nemorm rečt a ve mogoče kje se da v sloveniji najceneje dobit? gledal sem na rolan.si, imajo za 33k, jae ima za 33,6¸k jah..mogoče kar pri rolanu vzamem ker majo brezplačno dostavo ker ne mislim prek celega maribora vlačit desetkilsko mrcino
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

cole-22 ::

V JAE na gotovino dobiš še 5%...se pravi 33.6k - 5%

sid911 ::

sem za 14k kupil SVikinga:D sem se odločil da je 30k le preveč...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohišje in napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
171611 (1312) gfighter
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533876 (3107) no-limits
»

Ohišje Chieftec ali Thermaltake??

Oddelek: Kaj kupiti
271833 (1365) JustVi
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
201997 (1734) Xgeneration
»

Chieftec z napajalnik ali brez??

Oddelek: Kaj kupiti
341881 (1489) frenk

Več podobnih tem