» »

Opravičilo

1
2
»

PrimozR ::

fahrenheit za 20k obiska maš lohk tut P166 server. Vprašanje je, kakšna bo hitrost vsega skupaj...

fahrenGONE ::

P|P|! :) Mislil sem za tako hitrost kot je sedaj oz. normalno hitrost.

Nisem imel v mislih strani, ki bi se odpirale 30 sekund, tudi nisem imel v mislih strani, ki bi se odpirale 60 sekund in tudi nisem niti priblizno pomislil na tiste, ki se lahko odprejo sele po dveh minutah. Ob tem bi dodal, da tudi tiste, ki bi se odpirale 10 sekund niso ravno zazeljene, niti ne tiste, ki se odpirajo 12 sekund. Ce bom pomislil se na kasno, bom sporocil.

PrimozR ::

KVA? 8-O

strictom ::

Nekdo je na IRCu neki razlagal os ST serverju. Da sta dva. Sicer athlona bla bla bla bla bla...

PS.: Majo hrčke pa kitajske najstnice da si pomnijo številke ;)

CaqKa ::

>>> Hm to je res cudno. Saj za 20.000 ( sem prav uganil? ) obiska na dan, ne potrebijes ne vem kaksne zverine, tako da noben ne pricakuje da boste zdaj nastevali komponente za milijon SIT ampak samo zanima nas kaksen je server... :/

ja čez en teden pa bomo spet enemu razlagali kakšen HW je za stjem, samo zato ker nebo našel odgovora kjer bi potencialno tebi zapisali kaki je server.. pejt pa si poišči odgovor na forumu.. sicer pa itak imaš zgoraj slike, tak da nevem kaj se repenčiš.

fahrenGONE ::

CaqKa....
Slike so stare (in to je Dr_M tudi povedal), vse debate na forumu so iz let 2002 in 2003 in nic se ne omenja hardwer.

Ce imas ti link na novejsi thread, kjer se omenja server, potem nam prosim sporoci tukaj.

Drugace pa ni tezko napisat par besed kaksen sistem je, a ne? na primer AMD Athlon xx00+, xGB RAM, n x xyz HDD, tapata link in morda se kaksno malenkost. Hm?

Ne vem kaj se dogaja z vami ampak nikdar, res nikdar clovek od vas ne dobi konkretnega odgovora, samo neko nekoristno pametovanje.

Dr_M ::

ok, upam, da ne bo kdo zameru.

klik

edina sprememba za katero jest vem, je ta, da ima server zdej 2GB rama in 2x 120GB ide diska v raid1. hlajenje pojma nimam kasno je, govoril so pa neki o vodnem, ceprov tezko to verjamem.
ce so pa moje inf zastarele, pa nevem :)

zdej pa dejte mir 1x za vselej.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

fahrenGONE ::

Ja, cakaj malo... Prvo thanks za link, iskalnik ga namrec ne najde oz. je premalo zadetkov. Drugo ... Novica je iz 03.03.2002 in ti samo ugibas kaj naj bi bilo dodano ...

Dr_M ::

no sej zato sm napisu, za tist kar vem, da so dodal in spremenil. ce je pa se kej, pa nevem.
ampak ksnih velkih sprememb ni.
ceprov pa se mi zdi, da so mel 1x neki probleme s plato... nevem kaj so pol nardil z njo. ampak to nism cist preprican.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Primož dela čudeže, to je vse.
Your focus determines your reallity

BigWhale ::

Ja, ko je lacen hrcka v grinder vrze...

fahrenGONE ::

Ma dejte no s temi hrcki, je ze dolgocasno za popizdit.

Se vedno pa noben ne more povedat kaksen server imate. Edino Dr.M nekaj predvideva in kaze 3 leta stare slike. Saj verjetno niti ne veste na cem tece ST, to bo to.

Dr_M ::

procesorja sta se zmeri dva Athlona XP 1700, 2GB rama je tut sigurno se in 2x 120GB v raid1.
za ostalo pa nevem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Imamo tri 64 let stare strice, ki kot nori luknjajo kartice...

CaqKa ::

kaj je res tak težko verjetn da strežnik še vedno laufa na opremi iz leta 2002?
sej je zgoraj kuglvinkl napisal v čem je poanta.
nevem kaj guliš za novi hardver če ga pa ni...

fahrenGONE ::

Ja ni neverjetno, ampak ce ne bi bilo Dr_M, od tebe sigurno ne bi izvlekli nobene informacije.

CaqKa ::

pa sej imaš v novici napisano da vse skupaj poganjajo hrčki

mtosev ::

Ma dejte no s temi hrcki, je ze dolgocasno za popizdit.

Meni to tudi gre na živce.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

veteran ::

Hehe, tisto zadaj za računalom so najbrž sami licenčni cd-ji. Al pa pr0n zaloge za hude čase (DRM dark ages). Al pa pridno delajo backupe foruma. Da bodo potem na stara leta imeli kakšno oddajo "Še pomnite, tovariši". To bo, ja. >:D

mtosev ::

Nice :D >:D :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fahrenGONE ::

Hehe, ja bi rekel da so licencni. >:D

mtosev ::

Mogoče majo licenčne kopije. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

strictom ::

Če kupiš windowse imaš tudi licenčno _kopijo_ :\

TribesMan ::

Procesorja sta kokr jest vem AMD Bartona modificirana na MP...
Sam to na "glavnem" serverju... Pol mate pa se en pomozni "proxy" server kateri je pa ubistvu bivsi slo-techov server v katerem sta dva Athlona 1700... Vsaj tko je men primoz nazadnje razlagal.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

Hrčka z licenco...

strictom ::

... z licenco za ubijanje ...
1
2
»