» »

X800GTO~2 prihaja...

X800GTO~2 prihaja...

««
17 / 17
»
»»

Dragon14 ::

se sm :\

Shuli ::

Pridi letos na NEST(upam, da bo), pa ti bo sigurno kdo tam flešal. :)

rovtarček ::

če prideš, bom pripeljal še dva znanstvenika, takle fenomen od človeka ne srečaš vsak dan.
Osem tisoč sto sedeminšestdeset rovtarčkov je suvalo kuglfrinkla v rit,
ko so ugotovili, da stvar je zanimiva, so poklicali še Serious Sama
http://img90.imageshack.us/img90/856/rovt0df.jpg

GaS ::

:D

Dragon14 ::

am kje naj bi bil ta NEST... hehe, ma kaj morš...

edit:

btw: za kolk bi zdj lahko tole grafo prodal.... zdj sm jo uspešno flashal nazaj na defult..:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragon14 ()

PrimozR ::

NEST je v Sečovljah, v telovadnici v OŠ, po vsej verjetnosti isti vikend kot MediteLAN.

GaS ::

Ker si jo flashal na neko drugo (v tem primeru na x850xt), in nato spet na prvotno, pride na samem GPUju do nekih kvazi okvar, ki pa niso vedno vidne na samem monitorju. In ker zdej to vsi ze na S-T vemo da si naredu (ce pa kupec slucajno ne ve, pa obstaja program ATiGenuineCheck, ki ti vse pokaze), ti priporocam da karto komu podaris. Le tako bi bilo fer do samega 'kupca'.



Za vsak slucaj se napisem 'joke', ce slucajno nasedes tej bedariji.

DominusSLO ::

uff, ta pa je kaliber 8-O :D

Dragon14 ::

a je to res a se zejbavaš.... a zdj če mi crkne ne bo več garancije? :O

mitjaje ::

Ja kaj pa si ti mislil, da če bi ti jo uspešno fleshalo v x850xt, da bi potem garancija veljala?!

Ti si meni en čudak.... Pa če si celo temo prebral, kolikor jaz vem, so ljudje z tvojim jedrom tudi uspešno flashali karto...

Za tebe pa bi bilo res mogoče nabolje, da karto prodaš, vredna je še kar dosti cc. 45k SIT , samo ne vem katero novo bi kupil za ta denar da bi bila boljša... Mogoče 7600GT

Dragon14 ::

jst sm tud za prodajo, maš mogoče kakšnega kupca? :)

mtosev ::

Si slišal za bolho?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pingec ::

Nekaj me zanima, stock hladilnik je postal glasen, in zdej bi rad cim ceneje nasel nekaj ekvivalentnega ali bolsga, kaj priporocate? Imam tudi en eddyjev univerzalni gpu blok, sam je ze proc zlo vroc, tko da bi rajs en zracni hladilnik mel...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

cole-22 ::

Silencer all the way :D

PrimozR ::

Proc vroč? A nimaš hladilnika v drugi sobi al v kleti?

pingec ::

Prehitro sem postal, hotel sem reči, da bo proc bolj vroč :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

PrimozR ::

Mah ne bo velke razlike pa vsaj tišino boš mel :)

mitjaje ::

Kako to misliš da je postal glasen?! Nekaj v okvari ali te moti samo zvok ki ga oddaja (torej je z njim vse vredu)?!?

pingec ::

Jah s časom (prah, obraba) rata ventilatorcek glasen...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

mitjaje ::

OK, če hočeš ti jaz prodam mojega za gto2, imam jaz drugega... ta pa je bil rabljen 2 dni... tako da je popolnoma nov!!

Če te zanima mi pošli ZS.

LP

GaS ::

Da mal ozivim temo, kao.. Samo zanima me, ce je mogoce kdo probaval namonterat kaksen stock AMD hladilnik oz. kaj podobnega na to grafo? Tako kot je to zdej praksa pri 7900GT:) Bi blo to mozno?

GUFY ::

Jaz sem to mel na X850XT grafi, ko se mi dalo montirati vodnega hlajenja. Je bilo pa to že precej dolgo nazaj tako, da se ne spomnim kakšne so bile kaj temperature.

GaS ::

In si mel vmod narjen za gpu? Tako da ne rabim ubistvu vodnega, ce hocem vmod narest?

GUFY ::

GPU je takrat laufal na 1.7V.

LittleDevil ::

In si mel vmod narjen za gpu? Tako da ne rabim ubistvu vodnega, ce hocem vmod narest?


Ne rabiš, sam ne boš visoko prilezel, višja voltaža ---> boljše hlajenje ---> boljši overclock

LP

GaS ::

Ja to mi je povsem jasno..Zanimal me je samo ubistvu kok je vodno bolj ucinkovito od enega takega stock AMD/whatever coolerja. Danke schön za info!:P

djdare ::

Evo pa je prišlo do zaj..a...;(( Danes sem se lotu flashat svojo GTO2 z modanim X850XT PE biosom. Modu sem ga z rabitom v2.1, spremenil sem frekvence na 600/600 ter hitrosti ventilatorja na svoje izbrane temperature. Shranu bios, fleshu brez težav in napak. Zdaj ko prižgem računalnik pa je tema. Ni piska na začetku prav tako ni infoja od biosa osnovne plošče.. Vglavnem tema.. Lučka na monitorju pa samo utripa.
Se jo da kako obuditi nazaj v življenje? Frekvence niso previsoke saj je grafa šla brez problema na 640/640. Filth to ve...:\ Ima kdo kakšno idejo? Naj kupim eno navadno PCI grafo pa potem probam sflašat GTO2? Da pridem vsaj v bios.. ker zdaj ne vidim nič..
Jo ima mogoče kdo samo za posodit? Hvala za odgovore...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djdare ()

Shark-357 ::

PCI grafika pa flashaj ali pa na slepo...

Dragon14 ::

lp
spet jst :D

am zdj mam pa eno vprašanje... opazu sm, da je grafična na tem vogalu povešena dol... a je to normaln... a se da to garancijo uveljavt? :P

vogal je označen na slikci..


http://www3.shrani.si/o.php?26331632786...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragon14 ()
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon X800 GTO @ X850?

Oddelek: Navijanje
131162 (1004) Shark-357
»

Menjava 6600GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554190 (3582) TOP
»

Sapphire X800 GTO

Oddelek: Navijanje
161349 (896) tiborrr
»

Kaj se bloj splaca 2x6600GT Sli ali X800Gt02 @X850XT Pe

Oddelek: Kaj kupiti
342553 (1938) mtosev
»

X800 GTO

Oddelek: Kaj kupiti
432420 (1580) RC14

Več podobnih tem