» »

X800GTO~2 prihaja...

X800GTO~2 prihaja...

««
13 / 17
»»

TOP ::

Noben error mi ne javi na koncu lepo zapoje muzika vidim da ATi tool še vedno kaže 8 pipelinov ampak moram drajverje naložit prej pomojem bo polj kazalo prav.Problem je ker drajverjev ne morem inštalirat se jutri slišimo HVALA VSEM

JIM22 ::

Najbolš bo da formatiraš računalnik in daš vse na frišno gor. Če je grafična 100% prava in če si vse naredo ok, pol ti more ati tool kazat 16 pipc.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

VASkO ::

itak da atitool pravilno kaze komaj, ko nalozis gonilnike

TOP ::

Aha se pravi dokler ti ne prime drajverjev ti ATI TOOL ne kaže prav pipeline.Katero verzijo imate vi drajverjev

TOP ::

Sedaj mi je naredilo to da pod lastnosti mi piše X800/X850 samo vATI TOOL mi še vedno piše 12 pipelins

Shark-357 ::

Ti flashaj po postopku ki sem ti ga opisal na prejšnji strani pol se bomo pa naprej menili...;)

TOP ::

Okej bom še enkrat flešak enkrat sem in mi je iz 8 dalo nazaj na 12,bom še enkrat

JIM22 ::

Joj maš ti ene probleme. Dej si preber celo temo 5X če ti ni jasn. Brez veze da ti folk razlaga, ker je že parkrat napisan celoten postopek. Če ti ne gre, pusti stvar na miru in bodi zadovoln z 12pipcami.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Type-R ::

Nesi grafo komu ki zna flešat in nebos imel problemom!

TOP ::

FANTJE NAJLEPŠA HVALA VSEM KI STE MI POMAGALI.KONČNO DELA KOT MORA.ŠE ENKRAT SE VSEM PRAV LEPO ZAHVALJUJEM.

Jan987 ::

kolk maš zdej pipic? 16?

GaS ::

A ni ze dovolj da je TOP nasmetil temo z neumesnimi? Verjetno ima 16 'pipic', ce ga je uspesno odklenil..

Filth ::

za vse tiste ki bi jo radi imeli pa ne veste kje jo dobiti........

link: https://www.cool-pc.org/cgi-bin/b2cshop...

pomoje jih ma še nekj...
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Filth ()

Filth ::

amm..... zanima me, če mate vi fastwrite ON ali OFF......
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Dr_M ::

pr ATI graficnih se nic ne pozna. vcasih pa zna delat ksne probleme, ce mas vkljucen fast writes..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filth ::

aha....... no ja jest sem ga dal na OFF.... pa več kot 580/590 ne gre.... se koj pokažejo artefakti, hladim ga pa z atisilencerjem..... al je pa linija nestabilna... imam LC 550W pa za grafo mam posebno linijo, k ni nič gor..... a je možno da zarad napajalnika oz nestabilne linije ne morem dosešt usaj 600/600 ?
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Dr_M ::

tok ti gre brez voltmodov?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filth ::

ja, zakaj..... a je malo a je veliko?? kako se v-mod nardi.... ? sem čist nov pri ATIju.... prej sem bil na nvidi od samga začetka...
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

LittleDevil ::

Ja 580Mhz brez moda je že kar uredu...

Tukaj imaš sliko vgpu moda če ti kaj pomaga...





LP

Dr_M ::

ja tko dost soliden oc mas. no ram bi su lohk mal visji, ampak npr jest sm prsu brez voltmodov do 555/570, z vmodi pa 630/615, z vodnim hlajenje.

linki za voltmode so pa ze v tej temi, par strani nazaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filth ::

a bios v-moda ni.... ker jest nebi nič šaru po kartic...
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Dr_M ::

na zalost ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filth ::

pol bo pa tanajbol da jest clocke kr znižam.... trenutno 560/600..... zelo stabilno... ram bi šel mogoče še višje
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Filth ::

matr, ne spravm ga čeu 572/616.... so takoj artefakti..... na guru3d folk dobiva na coru čez 600MHz brez v-moda.... wtf
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

zbogi ::

sad isn't it :(

Dr_M ::

vsaj ram ti gre visok. men gre tko...615MHz z vmodom (oz tm nekje do 621 za spile). predn sm flashu na 16pp, mi je su brez vmoda do tok, po tem pa samo se 570...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ace99 ::

kr lepe ferkvence glede na to da ni modana. pomoje bi se ti splacalo vmod nardit k bi verjetno kr nekej pridobil glede na to da gre ze zdej tolk...

lp

Filth ::

hmmmm.... in kaj je najlažja metoda za voltmod..... čim manj spajkanja mam u mislih in čim manj dela.....

a se splača flešat z biosom omenjenim na 6 (7) strani.... sx850pe?
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Filth ()

GaS ::

Ja probaj, odvisno od kartice..Meni se slabse navija.

ace99 ::

gas: katerga mas pa ti gor?? slabse se ti verjetno sm ram navija k so timingi bol zategnjeni al tud gpu??
katerga mate pa kej drugi gor k men se se ni dalo nc igrat? sm dal prec tega sx850pe gor tko da z drugimi nism nc probaval.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ace99 ()

Filth ::

sem ravn flashal in navil ram iz 616 na 653, core je pa isti..... no ja
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

ace99 ::

a to si flashal z sx850xt pe al nekej takega? kaksen mas pa score zdej? zdej mas timinge verjetno manj zategnjene in ti gre ram visje. score je pa verjetno manjsi ko prej a?
ker jst naprimer ko mam ram na 600mhz in do konca zategnjene timinge dobim kr precej vec pik kot pa z odtegnjenimi pa ferkvenco 635mhz.. mislm da dost vec pridobis z timingi kot pa z visanjem ferkvence....

lp

Filth ::

ja z sx850xt pe sm flešal.... score v 3dmark05 sem prej imel okol 6600 zej ga mam okol 6900.... v 3dmark03 pa se je povišal za okol 500 točk.....tko da se fejst pozna.... v FEAR igri pa sem dobu na 1024x768 2xAA, 16xAF MIN-35fps, AVG-70fps, MAX-175fps..... od tega samo 8% od 25 - 40fps ostalo (92%) pa nad 40fps....... mogoče še v-mod nardim, da pridem na ene 600MHz pa bom zadovoljen..... aja trenutno uporablam atisilencer 4 rev.2.... temp. so 33°C idle in max. 50°C full load......

z zategnenimi latencami in 616MHz na ramih dobim manj točk kot z odtegnenimi latencami in 653MHz na ramih
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Filth ()

ace99 ::

zanimivo. jst sm pa zmanjsal mem iz 635 na 600 in do konca zategnu timinge in s tem pridobil v 3d05 vec k 600 pik. iz 6800 na 7460,,
tist test v fear je pa bol tko.... na 1280x960 2xAA 8x AF mi nikol ne pade pod 25 fps sm v samem spilu je pa cist druga muska... mozno da mam rama premal

igor0203 ::

FEAR itak ogromno rama požre, tko da je v ramu problem, ne v grafični. ;)
Še men na 7800GT včasih mal zašteka.

ace99 ::

ja, sm opazu da med 500mb in giga rama sploh ni neke razlike... ocitno bi rabil 2giga..

Filth ::

ja jest mam bl bogi proc...... drugač sem pa probal FEAR laufat na 1280 2xAA, 16xAF..... pa je zlo tekoče...... in ja 2GB rama ful pomenta
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

ace99 ::

ves kaj sm tud opazu pr fearu.....na zacetku prvih par sob dela vse na povno
pol k sm pa zloadal eno zadnjo sobo je ap tko stekalo da se ni dalo spilat..
lp

Filth ::

jest ga zj mal igram pa mi ni padlo pod še pod 35fps.....
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Moonman ::

Da se še jaz malo pridružim tej temi.
To so 24/7 nastavitve na moji gto2.



Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: GUFY ()

Dr_M ::

Moonman: hehe, 5 pik mn mam od tebe. gto2 634/621, venice @ 2840mhz :)

3d mark 06 seveda. :D

edit: he...pa mam 2597 :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Filth ::

jest mam pa okol 2200....
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

ace99 ::

moja gto2 jih je pa dobrih 2500 nastancala na kr manjsih ferkvencah kot jih mate vi.
590/600 proc pa okol 3100..

lp

Filth ::

jest mam proc bl švoh.... tebe tale opteron ponese v višave... :))
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

Filth ::

do kolk lahko dvignem voltažo (v-mod) na zračnem hlajenju..... v tabeli piše ~1,45V, jest mam namontiranga silencerja in mam v idle 31°C v full load pa max. 50°C (rtHDRibl).... rad pa bi dobu tistih 600MHz... a je možno, da mam po defaultu nizko voltažo, ker ne morem navit čez 572MHz, nekateri pa brez v-moda pridejo do 610MHz, ker majo po defaultu visoko voltažo.....

no ja, bomo vidl drug mesec, ko nesem grafo na modanje :D
AMD 245, Sapphire 6870, 4GB Patriot Extreme, X-Fi Titanium...

OwcA ::

Dajmo fatnje, globoko vdihnit in pamet v roke. Če si imate med sabo kaj za povedati, bodite toliko uvedevni in to naredite preko zasebnih sporočil ali kakšnega drugega podobnega medija. Hvala.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

IVo ::

Tole grafo obožujem vsak dan bolj in bolj. Danes, ko so bile tok niste temp. čez dan, sm mal prezračil sobo tak da je blo not tam okrog 10stopinj celzija, odpru comp, navil proc in grafo, pognal 3d mark03,05,06 in dobil te rezultate:
Proc je Athlon 64 3000+ (winnie) navit na 2600MHz ZRAČNO H.
GTO2 navita na 610/624 ZRAČNO H.
Rezultati pa so:
-3d Mark 2003: 14.241 ORB1
-3d Mark 2005: 7035 ORB2
-3d Mark 2006: 2316 ORB3
MORAM NABAVIT VODNO!!!
LP IVo

d3k0 ::

En question, sem ubavo to grafo, zdej naj takoj modam ali naj prej navijem pa probam kako deluje?
!.....Happy new 2005.....!

tiborrr ::

Raje takoj modaj, bos kasneje razocaran, ker gre s vsemi aktivnimi cevovodi par deset MHz manj 0:)
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

vuso ::

mal offtopic ampak je tole vseen največja tema o tej grafi.
Danes sem jo mislil kupiti ampak mi prodajalec reče da ima samo OEM verzijo te grafične.KAj zaboga je OEM verzija in ali zna to kej vplivat na odklepanje cevovodov?
hvala in lp
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon X800 GTO @ X850?

Oddelek: Navijanje
131174 (1016) Shark-357
»

Menjava 6600GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554241 (3633) TOP
»

Sapphire X800 GTO

Oddelek: Navijanje
161365 (912) tiborrr
»

Kaj se bloj splaca 2x6600GT Sli ali X800Gt02 @X850XT Pe

Oddelek: Kaj kupiti
342584 (1969) mtosev
»

X800 GTO

Oddelek: Kaj kupiti
432451 (1611) RC14

Več podobnih tem