» »

HANSOL 19" monitor ????

HANSOL 19" monitor ????

PhotoBlaz ::

A kdo ve kako se obnese HANSOL 920EF FLAT monitor?
A ma kdo kej izkusenj z njim, al pa z monitorji od Hansol-a?

Hvala!

Pepo ::

Hansol je bil kake štiri leta nazaj odlična firma, saj so v njem delali v glavnem bivši strokovnjaki iz Samsunga. A vse mine in tudi hansol, ki je imel kvalitetne in poceni monitorje, ni niti poceni , še manj pa dober. Jaz mam sedemnajstico za 64 jurjev (otrej njihova srednja klasa), pa je slika precej razmazana in neenakomerna, verjetno tudi dvetnajstka ni bistveno boljsa. Za kake natancne zadeve ni ravno perla, za igre pa morda še gre.

black block ::

ne ta monitro nima dobre slike je zelo slab, če že hočeš model od HANSOLA potem je taprav monitor model ki ni flat in je dobil zlato nagrado v MONITORJU to je 900P sam ga imam in sem zelo zadovoljen z njim!

IceIceBaby ::

Jaz mam isto 900P pa je to moj zadnji Hansol. Slika in zmogljivosti so za ta razred uredu, ampak monitor mi je najprej 2x crknil ko je bil star 2 tedna in ene pol leta. Pol so mi ga zamenjali in zdej mi ta monitor kr mal brezveze spreminja barve in zadnje case sploh ne kaze vec normalnih barv ampak samo se kot bi dal cez en cudn rumen filter. Btw...a kdo mogoce ve kaj bi to blo pa kje monitorje popravljajo ?
Uglavnem jaz sem mel zgleda smolo z njim ampak ce izvzamemo da je 2x crknu in da gledam neke cudne barve je pa kr uredu :)

PhotoBlaz ::

,..jest sem se tko zmenu, da zadevo narocijo, jo dobijo v stacuno in pol pridem pogledat kako vse skupi zgleda,..prej ne kupim.

Ja smola je smola,..jest mam zdej 17" NOKIA Trinitron kao ful dober monitor,...sam mi je ravno tako po pol leta lepo sam sred dneva pred ocmi ugasnil :-))...no pa je bla garancija in so zadevo popravili.
Tko da ....hja glede barv,..men se podobno dogaja,...sam se mi zdi, da je to en vpliv mreznih kartic al pa kablov,..ker ko dam kabel od mreze blizje kablu od monitorja,..pol stalno neki zeza in menja barve, ko pa dam vsazga na svojo stran, pa se to ne dogaja vec. 8-O
Sm ap tud vidu prjatlov Samsungov 19" 950p vlece ful na modro,..bela sploh ni bela ampak modra,..ce pa monitorjev meni odpres pol mas pa tm notr normalno belo barvo (meni je med drugim tudi take barve) tko da monitor da se vedno normalno barvo,..samo so zgleda eni drugi dejavniki tle vmes,..mal poglej v tej smeri.

Tomi ::

Lahko gre tu za barvno temperaturo, ki belo barvo naredi modro. Poglej, ker verjetno imaš enako opcijo tudi sam.
metrodusa.blogspot.com

PhotoBlaz ::

hm kaj vam bi rekel,... price/performance,....hm me je nekak prepricala da sem kupil tist monitor Hansol 930eF za 96k SIT in sem zelo navdusen!
da mal pojasnim,..tle ne gre za nek real Flat monitor,...to je digitalno obdelana in prilagojena katodna cev, da projecira na Flat screen. temu se rece ergoFlat (baje je razvil to Hitachi).
Hm ce primerjam z prejsnjim 17" trinitron,..je res, da je bila bolj cista slika,...samo to je zelo majhna razlika,..oz. razliko se vidi ce gledas monitor na 20 cm... :-))
90cm stran kot g aimam jaz pa ni nobene razlike.

cau


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hansol 920p

Oddelek: Kaj kupiti
6987 (904) willson
»

19' monitor do 90.000 a obstaja?

Oddelek: Kaj kupiti
111145 (967) mobisuxguru01
»

Ker monitor 17''?

Oddelek: Kaj kupiti
161319 (1130) ABX
»

Kateri 17'' monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
291428 (1011) Trdi
»

Kateri monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
201238 (1010) ChiefThunder

Več podobnih tem