» »

Nova anketa!

1
2
»

OwcA ::

Takole na blef bi rekel, da vas je več cestarjev. Še posebaj, ako zraven prištejemo trecking in light-XC (moj bog, ne morem verjeti, da uporabljem tako butast izraz ;)).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Ziga Dolhar ::

Ples ples ples no!

Bemovam! >:D
https://dolhar.si/

tx-z ::

Owca, dj raj bl znane izraze uporabli k te ne razumm kaj je light xc:))

poznaš kkšn servis za kolesa, k ni predrag:) (rabu bi pač k je že več k en let..pa je že use mau zguncan pa skrivln) :))
tx-z

PrimozR ::

Mislim da je s tem mislil po domače povedano prpe. Take kot sem jest k se ne upamo pelat takoj ko je kej mal preveč strmega :D

OwcA ::

Ne, mislim vožnjo pretežno po makadamih, morda čez kakšen travnik ali gozdiček, vse več ali manj po ravnem. Ampak s tem nikakor ni bilo mišljeno nič slabšalnega. Vsakemu svoje.
Od kolesarjev ne marama le tistih, ki resnomislijo, da je njihova disciplina nekaj več, oziroma da je le to pravo kolesarjanje in se temu primerno tudi obnašajo. Ampak takšna mentaliteta ni povezana s širino gume ali količino nase navlečene lyrce.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

PrimozR ::

Drgač predvsem Downhillerji pa cestaki misljo kaj so. Cestaki nasploh (ne vsi!), downhilerji so ns pa na državcu v črnem Vrhu zajebaval med našo tekmo (smo vsi mel na isti lokaciji, oni za nami).

alesrosina ::

hm, men je z bajkom kul it tko v en hrib, da se lohk dol spustis ... po ravnem mi je dokaj bedno, sam k dam pridem mam jajca cist speštana ...

Drgac pa kaj pa un k ste izbral drugo? kaj kej športate? Iščem namreč ideje, ker bi začel kej novega, pa čimveč v naravi oz. vsaj zunej na zraku ... sej trenutno trenitam judo, sam bi se neki za zravn.

Nejc Pintar ::

hm, kolesarjenje vzvratno, plavanje po suhem, tek po vodi, ...
Lahko je biti prvi, če si edini!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325390 (25071) oemdzi
»

Prekomerna uporaba interneta

Oddelek: Šola
203010 (2200) WALSH
»

Pomagajte k boljšemu Slo-Techu!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
343830 (2901) simpatija
»

anketa z vec moznostmi

Oddelek: Izdelava spletišč
121524 (1403) Packač
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
242471 (2471) Freelancer

Več podobnih tem