» »

Pritožbe - 2

Pritožbe - 2

Temo vidijo: vsi
««
2 / 66
»»

korenje_ver2 ::

da ne bos pocu kami.

gfighter ::

Če ne bo on bom pa jest...

klik1
klk2
klik3
klik4
klik5

Naj mu en razloži, da tole ni IRC. Link na pravila tudi ne bi škodil. :)

OwcA ::

Hvala, sem ga opozoril.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

alum ::

Zakaj forsirate te n strani dolge teme, kot so tema o lcdjih, pc na tv in ostale?

Mogoce ker so bolj pregledne, je vse na enem kupo in drugi, ki ima podobno tezavo tocno ve kje iskat!?

No pregledne itak niso, ker se sprasuje en preko drugega, prav tako se tudi odgovarja, tako da se moras kar potrudit, da ves kaj je namenjeno cemu.

Super da je vse ne enem kupu, ampak jaz osebno raje pogledam index, kjer so v nasolvih zapisane tezave oz. resitve, kot pa da brskam po 70 strani dolgi temi.

Zato prosim predrago Caqko, da odklene to temo klik

CaqKa ::

odgovor na tvoje vprašanje je v polinkani temi na prvi strani, tam se tudi zbirajo odgovori na najbolj pogosta vprašanja.
s tem ti ni treba cele teme prebrat, ampak prebereš prvi post in če v njem ni odgovora vprašaš v tisti temi.

b0B3k ::

Upam, da ne boste to razumeli kot nek rasizem ali pa kaj podobnega, vendar mi linkanje na teme iz index.hr v temo Funny & Cool links že kar malce najeda. Mislim, da te stvari ne spadajo v to temo, zame pač niso funny...

]Fusion[ ::

Pomoje je linkanje Index.hr popolnoma legitimno, saj če tebi ni smešno še ne pomeni da drugim ni(recimo jaz mam obilo zabave ko berem poste v temah kot Rat Sloveniji? :).
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

OmegaBlue ::

b0B3k - v temi sem že ukrepal in je pod nadzorom zaenkrat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::

Zame je Index.hr smešen. LOL Kake pizdarije govorijo na Index-u.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

]Fusion[ ::

in že samo brisanje postov v temi se mi zdi smešno, pač ker tajni policiji povezava ni smešna :\
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

b0B3k ::

Ne me razumet, da nimam smisla za humor, rad bi poudaril, da nekatere izmed teh šal niti niso tako nedolžne, če jih znaš brati med vrsticami ...

OmegaBlue ::

Sem že mislil da sem dovolj jasno povedal v sami temi a nekaterim to ne stopi v glavo.

Ne gre se za to, da se "tajni policiji" link ne zdi smešen - potem bi čudežno izginilo pol teme.

Tema je namenjena smešnim povezavam in cool povezavam - dvomim da paše tema na hrvaškem forumu kjer debatirajo o "spolni orientaciji" slovencev izredno smešna in primerna. Tema tudi ni bila odprta v namen debatnega krožka kjer lahko frfotate perje v večni Hrvati Vs. slovenci debati. Po želji odprite posebno temo v Loži (pred tem vam svetujem da si natančno preberete pravila, ki se jih držite v debati) in se pričkajte tam. Če so vam povezave všeč vam nihče ne brani, da si preberete forum sami in se nasmejte kolikor vam srce poželi a probajte držati vsaj nek nivo debate in zdrave pameti.

Kot sem že povedal v sami temi - povezave na index.hr niso prepovedane, če najdete kako resnično zanimivo/smešno/cool zadevo izvolite postajte.

Upam da se zavedate da je M__t (na index.hr) naš preljubljeni mtosev se resnično hočete spustiti na njegov nivo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pikachu004 ::

zakaj ste mi zbrisali oglas p: bakrene plosce?
misi da so zelo povezane z racunalnistvom ker sem dobil vec kot 30 ponudb za njih.

ne zbrisete pa:
P: Citroen AX 1.4i s klimo
K: Pravilnik Srednje Sole
Nudim lektoriranje

in podobno..
mi nekdo to razlozi? hvala

OwcA ::

Saj ti lepo piše, da oglas ne ustreza željenemu standardu. Če dugega ne, dodaj vsaj ceno.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

OmegaBlue ::

Tvoj Oglas je bil brisan zaradi neupoštevanja pravil za pisanje malih oglasov - Moderator OrkAA ti je obrazložil izbris v samem oglasu. Pritožba zavrnjena.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pikachu004 ::

v oglasu so bile navedene vse potrebne informacije.
debelina bakra, cistost in dimenzije.
cena ne more biti razlog za izbris ker polovica oglasov ne vsebuje cene.

OwcA ::

Cena je bila razlog, kar tudi nakazuje, da se trudimo vsiliti pisanje cene vsem.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

pikachu004 ::

1
2
3

Primoz ::

Vsi razen prvega vsak okvirno ceno imajo ;) Prvi je bil pa brisan. Hvala za opozorilo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

]Fusion[ ::

dvomim da paše tema na hrvaškem forumu kjer debatirajo o "spolni orientaciji" slovencev izredno smešna in primerna.
To je zelo subjektivno mnenje. Meni osebno je zanimivo brat komentarje in se tudi nasmejim ob njih. Terej nepotreben izbris linka.

Tema tudi ni bila odprta v namen debatnega krožka kjer lahko frfotate perje v večni Hrvati Vs. slovenci debati.
Se strinjam.

Če so vam povezave všeč vam nihče ne brani, da si preberete forum sami in se nasmejte kolikor vam srce poželi a probajte držati vsaj nek nivo debate in zdrave pameti.
Ti mi braniš z izbrisom linka do strani!
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

OmegaBlue ::

]Fusion[, če ti je forum tako všeč ga beri, izvoli niso bile odstranjene vse reference na index.hr, kar je bilo vsaj malo smešno je še vedno tam ni bil "prikrivan" obstoj foruma.

Žaljive debate/teme/linki pa naj bodo o hrvatih, srbih, slovencih ali pa o bušmanih NIMAJO mesta na tem forumu.

Zdaj pa nehaj zganjati paniko glede tega.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Bob Rock ::

Omega: kam pa pase?!?!?!?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

OmegaBlue ::

Bob oprosti ampak tistega kar si napisal jest ne vidim v temi - lahko bolj natančno poveš kje si to našel?

Edit: sem našel , se opravičujem prej nisem videl - razlikovanje v straneh.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Bob Rock ::

Avtor: mtosev(kdo pa drug)
Poslano: 01.09.2005 15:53:19
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Utk ::

V temi Varčna vožnja sem napisal, glede na to da se je govorilo o varčevanju pri vožnji po avtocesti, in kje je meja med zdravim varčevanjem in oviranjem prometa, naslednje: "80 se z avtom po avtocesti (razen če je res prazna) vozi samo neumno nekulturno govedo. Pa me kršenje zakona tu čist nič ne zanima." Ne glede na izbrane besede, je to moje mnenje.
Okej, gremo naprej. Perci je malo naprej napisal: "Ampak dejmo prosm tole debato s prepočasno vožnjo zaklučt, ker je tema o tem že odprta, tule pa govorimo o varčnosti." in izbrisal moj odgovor. Že to je dovolj nesramno, glede na to, da sm bil v topicu. Ampak ne, še naslednji njegov odgovor se glasi:
90 v tem primeru pomeni najmanjša priporočena hitrost, perci.
Boeing, no offence, ampak kje si pa ti izpit delal?
Znak III-70

Ta zadnja vrstica pa podaja link na razlage prometnih znakov. Glede na to da je ta odgovor res totalno oftopic, vsekakor bolj kot moj, me zanima zakaj ni sam svojega zbrisal. Ne se zgovarjat, da se je debate o hitrost morala prekinit, ker se je potem še nadaljevala, celo sam Perci jo je nadaljeval, niti niso zbrisani vsi posti, kaj šele samo stavki, ki kao niso povezani s to temo. Čeprav po moje vseeno so. To je prbližno vse...
Take stvari opažam tudi v drugih temah, ko moderator čist brez potrebe ubija pogovor, ampak se ne oglašam če se ne tiče mene...mi je pa tu prekipelo in resno razmišljam zapustit ta forum. Ker ste nedosledni in dostikrat tečni.

perci ::

CrniE: Zelel sem, da bi bla tema on topic. Vendar je Boeing imel se eno pripombo, ki sem mu jo pac pojasnil in zaključil.

Tvoj odgovor pa v nasprotju s tvojim prepričanjem ni bil brisan zaradi offtopica, ampak zaradi zaljenja voznikov, ki vozijo 80km/h v skladu s predpisi po avtocesti. Ce zaljivke v svojem prispevku ne najdes, ti pac ne morem pomagati...

Aja, pa opravičujem se ti, da ti nisem napisal obrazložitve v izbrisan post. Moja napaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Utk ::

No, to pa je smešno...edina žaljivka je "govedo", pa še o tem se bi dalo razpravljat, medtem ko če napišem v iskanje besede kot so "idiot", "kreten" in podobne, mi zmeraj napolne seznam...se pravi 50 tem, vprašanje kolk jih je res vsega skupaj. Pa sm bral tudi kako so te besede omenjene...
Ne morm drugega rečt kot ADIJO.

flipflop ::

OmegaBlue, če že brišeš, bodi dosleden ne pa da zbrišeš par postov, ostale še bolj offtopic pa pustiš. Vnesite tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

OmegaBlue ::

Brisal sem poste ki so se nanašali na "Ghostriderja" ostali so se saj malo držali topika.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

flipflop ::

Čeprav je treba priznati, da je edini možni ontopic post v tisti temi funny ali cool link, vse ostalo pa offtopic...:8)

alum ::

Se strinjam z flipflopom. Takisto velja tu!

Boeing ::



Smešni ste. Točno osebno to leti na vrlega omegablue, ki nima kaj boljšega početi kot jebati ostale v glavo.
In na koncu še vehementno vpraša, če imam kakšne pripombe.

Odrasti, omega, ker se obnašaš kot desetleten smrkavec, ko dobi v roke delček "oblasti".
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Dr_M ::

a se vodilni STja nic ne uprasajo, zakaj je vedno tok pritozb cez enga in istega TP?? :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OmegaBlue ::

Večkrat sem prebral tvoj post - ne vidim pritožbe? Prosim postveti malo z lučjo na to zadevo, če sem napačno ukrepal in če v mojemu dopisu v tisti temi ni niti trohlice resnice, prosim povej da razjasnimo zadevo.

Dr_M: Če nimaš pritožbe prosim ne piši v to temo - čez mene se pogosto pritožujejo ker hodim po živcih ljudem ki nemorejo delati kar se jim zljubi.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Boeing ::

Eh, omega, saj nima smisla...

Saj te bo enkrat minilo, upam samo, da ne bo takrat prepozno... in ko boš včasih bral za nazaj kakšne svoje možganske "dosežke", te bo sram, da si to ti pisal...

Nasplošno si _rahlo_ nekopetenten za vlogo TP, da ti na kratko razložim. Zdaj razumeš ?
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

OmegaBlue ::

Oh bleščeče zgodovine vem da nimam in da sem napisal kako neumnost tega ne zanikam. Torej če nimaš nič več za jamrat lahko zaključimo zadevo. (Šekar nisi povedal če je bil moj ukrep napačen)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kaka13 ::

Ne vem zakaj ste mi zaklenli temo
>
> FirmWare SEG dvx 470 Pod imenom Kaka13 saj vprašanje je čisto
> drugačno. Prosim, da jo ponovno odklenete, ker rabim pomoč.
>
> Hvala

Boeing ::

Omega, če že hočeš jamranje: ne vem kaj ima moj oglas veze s šalamunom ? In to, da je mogoče prišla pošiljka rabljenih identičnih kartic in da sva pač dobila vsak eno in pač dala oglase - kaj te to tako moti ?
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Microsoft ::

Primoz, zakaj je moja novica, ki opisuje 2 tedna star produk, stara, tale o Macromedia Studio 8, ki je stara en mesec, pa ne?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Primoz ::

stran na www.macromedia.com

Zato ker novica o macromediji opisuje nekaj, kar je izšlo danes. Če si pa ti en mesec nazaj imel piratsko verzijo, pa to ni moj problem.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

kaka13 tvoja pritožba je nepopolna in jo bom sedajle malo dopolnil:
FirmWare za SEG DVX 470
FirmWare SEG DVX 470

v oddelku zvok in slika imamo zaradi preglednosti samo eno temo na firmo divxplayerja. s čimer si kršil 5. člen pravil

Stepni Volk ::

kaka13 - isto temo si odpr 3x!!

Najprej si odprl temo: FirmWare za SEG DVX 470. Čez 10 dni si ponovno odprl: FirmWare SEG DVX 470. Na to dejstvo si bil ob zaklepu podvojene teme opozorjen.

Seveda te to ni motilo, da ne bi odprl še tretjič eneko temo: Pomoč in nasvet, ki poleg tega, da že v tretje objavljaš isto temo nosi naslov, ki ni v skaldu s pravili Foruma, kar te je moderator ponovno opozoril.
Malce si še v 4-to falil: FirmWare SEG dvx 470

Toplo ti priporočam, da si prebereš Pravila, kot ti že svetuje CaqKa. Svoje nadaljna spoznanja o predvajalniku pa sporočaj v prvi temi, ki si jo odprl.

AtaStrumf ::

Tudi jaz imam pripombo čez OrkAA, ker mi je zbrisal ta oglas. Mislim, da je oglas povsem na nivoju, ampak ker ni imel cene (gre za MENJAVO BTW, prodaja je samo kot OPCIJA, če bi bil kdo slučajno zainteresiran, da lahko pošlje vprašanje, ponudbo, ...) mi ga je lepo meni nič, tebi nič, zbrisal. Ko sem ga na to opozoril je brisanje preklical, ampak seveda brez konkretne obrazložitve (samo ponovil je tisto, kar je že načečkal v moj oglas ko ga je zbrisal -- nisem debil hvala, znam brat in si prebrano tudi zapomnim. Tu gre za čisto aroganco in izkoriščanje pooblastil. Če bi dobil tolar za vsak glup oglas, ki sem ga prebral na slo-tech-u, bi sigurno imel že za kak pir ali dva v katerem izmed ljubljanskih lokalov; in pri vsem tem se pol spravi nad moj, povsem kulturen, oglas in se mu po pritožbi ne da niti pošteno argumentirati svoje odločitve. No ja, v njegov zagovor, saj kaj bi pa lahko rekel v svojo obrambo? OK sorry sem zajebal in povsem po nepotrebnem iz objestnosti zbrisal tvoj oglas. Verjetno si raje luknjo naredi v koleno ali kaj podobnega. Skratka mal več pameti in kritičnosti prosim pri moderiranju oglasov. Brištite kar je treba in ne kar ni treba!!! Bodite dosledni.

OmegaBlue ::

Ker nikakor nemorem priklicati moderatorja ti odgovarjam jaz.

Tvoj oglas je bil (in ostaja) zelo mejne narave, nekdo drug bi ti lahko pogledal skozi prste a zato Orkin ukrep še ni bil napačen - če nek izdelek prodajaš TUDI če je samo opcija je cena OBVEZNA.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

alum ::

Dodaj vejice, da bo zadnji del napisanega bolj berljiv.

Myth ::

moj oglas

Imam pritožbo čez OmegaBlue-ja. Nesramnosti ne prenesem. Tako da zahtevam javno opravičilo, ker je zbrisal moj oglas. Na koncu lepo piše in tudi v naslovu piše okvirna cena. Če pa vaš vrli tajni policaj ne ve kaj pomeni poceni oz. za zelo malo denarja prodajana stvar, pa ga naučite še prosim nekaterih besed iz slovarja.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

perci ::

Mali denar je za nekoga več, za drugega pa malo. Če daš ti ponudbo s ceno, je tvoja ponudba zavezujoča. Bi rad, da bi bila zavezujoča tudi tvoja ponudba za "mali denar"? Če je tako, povej, komponente pa bom kupil jaz. Ampak za mali denar, torej za jurja vse skupaj, OK?

Anyway, navodila za pisanje malih oglasov so jasna, napisite okvirno ceno, ali pa bodo oglasi brisani. Lahko nam pa ti poveš, kaj je zate malo denarja, pa bomo oglas odbrisali.

AtaStrumf ::

Pa peezda a ste vsi mal glupi al se sam delate??? GRE ZA MENJAVO, NIČ MEJNEGA TU, VSI MOJI OSTALI OGLASI IMAJO CENO!!!! Če že u nulo morite s ceno pol dajte pa še z LOKACIJO, ker pri poceni stvareh do 5 jurjev (napajalniki, optične enote, razne 5,25" enote, ...) in pri velikih stvareh (monitorji, celi računalniki, prenosniki, ...) in stvareh, ki bi jih rad nekdo stestiral pred nakupom (grafična, ...) oz. je transport po pošti milo rečeno problematičen (disk) oz. če pač ne mara človek kupiti mačka v žaklu oz. paketu, je to še kako pomembno, bistveno bolj kot cena, ki je vedno za pogajat!!!

Sploh pa je pristop napačen. A vi neandertalci ne znate nič drugega kot brisat. Pošljite najprej opozorilo (e-mail ali ZS), pol pa če ni odziva v 24 h pa brišite. Ampak to je preveč dela ane ;(( in to ni tako zabavno kot brisanje.

perci ::

Atastrumf:

1) tvoj oglas ni brisan
2) tvoj oglas ne bi bil sporen, če bi omenjal samo menjavo - omenjaš pa tudi prodajo - kaj ti tu ni jasno
3) tvoje žaljenje ne spada na ta forum
4) pravila za pisanje malih oglasov so taka kot so - če meniš, da so butasta, lahko v oddelku Slo-tech odpreš novo temo, kjer boš lobiral za spremembo
5) ohladi se

Myth ::

perci, če je že tako, zakaj pa niste brisali še ostalih dveh oglasov(kajti ta oglas je samo kopiranje prejšnega, kajti obrazložili ste mi , da če po določenem času ne prodaš(m) robe, lahko spet napišeš novega) ? Razloži mi to, prosim. (če smo že pikolovski, je nujno videti celo sliko)

Sicer pa tako vem, kako je na stvari. Jaz tukaj napišem en stavek, da bi OmegaBlue bil malce bolj točn,če se že greste po pravilih, pa pol jaz izpadem kot zlobn in mi nato on zbriše oglas. Temu se reče subjektivnost in povrhu še nesramnost, tega pa TP ne sme početi. Če že imate pravila takšna, še imejte pravila o spoštovanju in vsem ostalem! Ker s takšnim odnosom ne boste nikam prišli.

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤
««
2 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488887 (2934) mtosev

Več podobnih tem