» »

Odlitek glave

Odlitek glave

ZigX- ::

Yow!

Mene pa zanima a bi kdo wedu .. kako bi js lahko mojo glavo daw w gips.. da bi meu svoj odlitek.. to mi je jasn d morm met neki ces glawo in d ne smem na direkt sam a kdo we kasn materjal bi neki daw med obrazom in gipsom .. more bit neki glatkega .. da ne bo tm use hrapow pa to .. to sm widu tm na mythbusters pa sm reku bi pa se jst to naredu .. sam ne wem kako da dam tist med glawo & gipsom ker pomoje powoj nebi biw ql .. hwala za odgowore
Ni zime, ni zime!

Jackal ::

Narediš okvir za okrog glave, se namažeš s kakšno mastno zadevo, da se mavec ne prime na kožo, vstaviš kakšne čepke v nos, uporabiš slamico za dihanje - se vležeš na hrbet in nekdo ti zlije mavec na obraz okoli katerega imaš okvir, ki preprečuje, da bi mavec tekel vsepovsod naokrog. Da se tudi brez okvirja a je nanašanje mavca počasnejše, ker je treba počakat da se zadeva malo suši in ne teče kar vsepovprek naokoli.

Tako naj bi zgledala stvar v osnovi.

ZigX- ::

tnx man .. to sm rabu ..
Ni zime, ni zime!

frenk ::

tkole v tolk debelem gipsu ležat je mal zajeban:D

raj nabav dost plastelina pa si ga na glavo nameč pa pol tja not vlij gips

...sej ti bi gips v obliki glave ane?

ZigX- ::

ubistwu .. js bi rd ne gips w obliki glawe .. ja maw sm cudn napisu w topic .. ne js bi rt tko da je not w gipsu moja glawa .. da loh pol ksno stwar wlijem w tist gips.. pa bo moja glawa .. npr wosek .. pa bom mew wosceno mojo glawo ;>
Ni zime, ni zime!

Keyser Soze ::

K b jst kj razumw... mpk nj bo... ubstja 'na psta, za mudeliranje... k se kr hit swši... mrde b to blo tst...

Zgodovina sprememb…

Doman ::

wow care!!! Celo discowery chanel gledš! A tm tud tk pišeyo kt ti tuki na slo-t3chu? Drgač lahk rečš enmu frendu da te poč s kijem po buči, da ti bo lobanya počla pa t jo boyo dohtaryi dl glavo v gips pa pol čez pr tednow ko bo glawa spt cela in t boyo gips dol uzel reč d ti dayo gips, da ga ne wržeyo stran! :D :D :D

S.P: Drugič se pa malo bolj potrudi glede slovenske slovnice in ti lahko garanteram, da nebo folk delal budalo iz tebe.

Se opravičujem če sem te prizadel!:\

PROTOTIP ::

js bi rd ne gips w obliki glawe ja maw sm cudn napisu w topic .. ne js bi rt tko da je not w gipsu moja glawa .. da loh pol ksno stwar wlijem w tist gips.. pa bo moja glawa .. npr wosek .. pa bom mew wosceno mojo glawo ;>

Ti maš ene neverjetne želje. Če te po celi glavi z gipsom pozida nekdo, potem mora ta gips prežagati na pol, ker drugače ga ne moraš dobit dol iz glave, no vsaj če želiš nepoškodovanega.

Če si pa res tak zelo želiš gipsa, pol ... poznam nekoga, ki ma v bajti v zidu luknjo v obliko človeške glave. Lahk mu rečem, da mu boš pomagal zazidat luknjo. :D

PersonaRudis ::

V sexshopih ima kopletne kite za izdelavo odlitkov prsi, riti in celo falusa. Pozanimaj se tam...:D

BigWhale ::

Clovek ima V na keyboardu pokvarjen vi se pa norca delate....

;>

ZigX- ::

lol .. dobre teorie .. ;> kwa ker namest v pism w ?? ma lazi mi ie ker ie kle uzgor .. drgac pa mene 0 ne prizadane haha ;> wwwwwwwww
Ni zime, ni zime!

Bob Rock ::

puberteta...:)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

strictom ::

Br4in d34d ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tic ::

Ah, 13 jih ima. To še ni puberteta.


---
Kje je že ignore funkcija na STju. Takih ne prebavim.
persona civitas ;>

BigWhale ::

Na konc bo njegov odlitek pametnejsi od njega...

;>

korenje_ver2 ::

za to moras imeti posebno plasticno maso, s katero si namazes obraz ali pa celo glavo. ko je ta masa strjena, je se vedno prozna. nato se v to maso ulije drugo maso. iz te druge mase dobis obliko glave. nato se na to obliko glave nanese beton ali kej kej podobnega, ki bo sluzilo kot za formo ulitka. nato se v to formo ulije baker. ponavadi so ulitki votli... za votel primer se ulije na formo. nato se take ulitke zvari skupaj ter pobrusi. ulitke se nato premaze s posebnimi mazili, da se ga zasciti.

aja se to... ce si bos direkt dajal gips na glavo, bos ob trepalnice in obrvi... pa srecno...

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Tekoci latex iz sex shopa bo kar zanimiva stvar, samo se kaj hitro zadusis z njim... ;)

Avenger ::

Latex je še najboljši... tistle z gipsom si nekako ne prestavljam, da bi nekdo, ki to prvič dela, uspešno prestal.

BTW, zakwa morte eni pisat w namest v-ja? W chem je fora? Ne kapiram. Zadnjich mi je ena res lepa bejbika (nowospoznala) napisala mesich, w katerem je weselo tipkala w-je in ch, sh etc. namest čš. En mau me je zwil. Pa je stara 19. :\ :\ :\
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

strictom ::

Werjetno zato cker w meshchih ni š, č, ž, ć, đ, ... 'W' je pa totalno beden.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jester ::

ammmm...sam tko: jst tud uporablam w v smsih to pa zato ker če hočeš napisat v morš trikrat prtisnt 8 če pa hočš napisat w pritisneš 9 enkrat:D
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

BigWhale ::

Mogoce s telefona odgovarja...

Aja pardon.. Odgowarja... ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali lahko voziš z mavcem oz longeto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5114209 (12121) huek111
»

gips - vprašanje

Oddelek: Loža
142651 (2096) einstein :P
»

S čim naj zaflikam manjšo luknjo v zidu?

Oddelek: Loža
244725 (4394) jype
»

Naročilo kipa

Oddelek: Sedem umetnosti
51722 (1593) Tear_DR0P
»

fasu sm gips ... [:(]

Oddelek: Loža
373726 (3185) Klemenn

Več podobnih tem