» »

Kje dobiti poceni monitorje?

Kje dobiti poceni monitorje?

burekar ::

Kje se da v slo dobiti zelo poceni monitorje? Big bang ima reklamo, da za 125k SIT prodaja Sony E400, sam ne vem, a je to z DDV ali brez? Kaj pa drugače, kje se da kupiti pocen monitorje?
Aja, to sn pa pozabu. Kje si lahk kupim eno dobro(in poceni) big tower ohišje brez napajalnika?
  • spremenilo: burekar ()

Boky ::

Poklici Dusl d.o.o.

burekar ::

Cifra je pa? In koliko % imajo v povprečju ceneje kot pa mlacom?

Boky ::

tel: 01 4233733 gsm:041626797. Poklici in vprasaj. Panavadi je tako da poklices vprasa koliko kera zadeva stane, tip se pozanima in te poklice nazaj ali pa ga ti pozneje se enkrat poklices. Je pa tako, da je nabolse popoldne ali proti veceru poklicat,ker je vcasih na terenu. Tip pa je tako ali tako ponavadi tja do 19.00 v "pisarni".

R0K ::

burekar : pru povej kj hočeš met (17 al 19) ...l

burekar ::

Zdej sn se nekok odloču za Samsunga 900NF. Al pa tud Sonyja E400. Sta približn ista, sam Sony je dost lepši in pa elektroniko ima najverjetneje tudi dobro. Sam 20 000 SIT razlike je pa za mene kr velik. Kaj torej kdo svetuje.
p.s.: Kaj pa tower brez napajalnika, kje lahk dobim kej takga poceni?

Elton ::

Sem v isti dilemi kot ti. Sony je res najlepši monitor, ima tudi najlepšo sliko, vendar ima E400 pri 1600×1200/60Hz (mislim), medtem ko 900NF kar 85Hz. Jaz bi G400 ampak je veliko predrag;((!

MadMax ::

E400 ima za rang, kamor ga postavljajo, geometrijo slike totalno v riti...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

burekar ::

Max, s kako grafično si to gledu? Ker samsung ima pravzaprav sonyjevo cev, tak da je bolj težko reči, da je sony slabši. Najverjetneje bom kupu samsunga, pa tud hladit ga nameravam, ker imam feeling da se mora kr gret, če podpira tak dobra osveževanja.
p.s.: kaj pa tower, kje ga naj dobim?

Boky ::

Mislim da ima Samsung Mitsubishijevo(upam da je pravilno napisano) diamond tron cev. Kar se pa tice ventilatorja pa mislim da pretiravas. So fantje pri Samsungu ze tako stvar skup zlotal, da se me pregreva, pa tudi nikjer na netu nisem zasledil, da bi gdo kaj jokal zaradi pregrevanja. Drugace pa z 900NF mislim da ne mores zgresiti.

garfield ::

pa kva se boste še spomnli, samsung je največji proizvalalec ekranov na svetu!!!!!!!
Dve dost znane ferme mata Samsungove ekrane,
Hyundai in Hansol, pe še kakšna

Boky ::

garfield saj pravim da nisem 100%. Ce je tako se opravicujem za dezinformacijo.

MadMax ::

burekar: za geometrijo sploh ni pomembna grafikulja.
Gre za to, da sem gledal 4 doticne monitorje, pa mi na nobenem ni uspelo nastaviti robove slike vzporedno s plastiko ob robu. Razlike so bile od cca 3mm do pri najslabsem skoraj 8mm.
Trapezno sliko pa se nikomur ne gleda-vsaj za ta denar ne.

Drugi problem pa je konvergenca (prekrivanje barv), ki je tudi milo receno nikakva za ta cenovni razred.
Pa tle graficna tudi nima veze...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

ZeroC00L ::

MadMax kaj pa praviš o Samsungu 900NF?
Kaj ima boljšo sliko od Sonya?

MadMax ::

Ne poznam oz. ga se nisem imel priloznosti videti v zivo.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

urosbe ::

Kaj pa menite o Philipsu FLAT Brilliance, ki je v Monitorju dobil oznako za dober nakup. Baje da je bil od testiranih 19tk najboljši. Pri Mlacomu se ga dobi za 150K. Kaj vi menite o tem monitorju?

Drugač mam jst trenutno Nokio 15", pa je mal majhna ratala:)

LP! Uros

Tzar ::

Samsung 950p/950p+ tud ni slaba investicija.Sliko ma odlično,pa tud osveževane ni tolk švoh.
lp
Življenje je lepo!

Boky ::

Garfield ce Samsung dela ekrane ali ne ne vem, ampak 900NF uporablja flat Mitsubishi DiamondTron cev.
Tukaj je LINK ce koga zanima.
Malce pozno, ampak danes sem slucajno naletel na ta link. ;)

Muflon1 ::

Js mam Philipsa 107b in je super vem pa tudi da je 109 flat še bol super
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razlika med samsung 959NF in 957DF

Oddelek: Strojna oprema
81266 (1103) Matevy
»

Ker monitor od 120 do 140k???

Oddelek: Kaj kupiti
251413 (1153) bastadu
»

Kater 19 monitor do 130k?

Oddelek: Kaj kupiti
281693 (1344) Trdi
»

19' monitorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
151660 (1467) |jebiveter|
»

19"

Oddelek: Kaj kupiti
102038 (1918) andrej

Več podobnih tem