» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
««
598 / 658
»»

GupeM ::

MoRp je izjavil:

Mnenje ACER?
Če v tem cenovnem rangu predlagate kaj drugega, ki je na zalogi v Slo tudi sprejmem :D. Mejo sem si postavil pri 1500+DDV, potrebujem dva - za zaposlena (programiranje) + kot nagrada, da lahko potem v prostem času igrata igre. Zakaj njiju ne vprašam, ker bi ju rad nagradil (presenetil) za uspešno zaključen projekt!

Reci jima da iščeš prenosnik zase.

Han ::

Prvi Google zadetek za HP OMEN 17-cb1008nm:

https://www8.hp.com/si/sl/laptops/produ...

mtosev ::

Ta izgleda kr fajn komp edino ima starejšo serijo grafe not. Rtx2000 series.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mat xxl ::

Iščem en malo boljši računalnik, za sebe v stilu Workbook, torej ne Ultrabook, da je nekaj konkretnega, kar se dobro hladi.
Ker žal ne vidim, več, kot sokolje oko, sem razmišljal nekako o temule :

https://www.techtradecenter.si/prenosni...

Sicer obstaja tak z hujšo resolucijo, nekako ne rabim in še hujšim I9 procesorjem, tudi ne rabim, ima memorije 32GB z 2 prostimi sloti, kar je ok. Sicer je SSD samo 512, samo Ok, so zunanji diski, sicer me zanima, ali taka mašina podpira 2 SSD ja na M2 vodilih ali ne ?
Računalnik je 17 inchni, sedaj imam 15,6, kot vem ni ne vem kako velika razlika.
Torej vaše mnenje, je še kaj bolj smoternega za tak denar, ne rabim touch ekrana, kaj pa svetilnost tega zaslona samo 300 cd/m2 je to OK, ali ?

Konkurent bi bil Dell XPS 17 ka, samo je problem z memorijo, tam jo je samo 16 GB pa še slotov praznih ni, moti pa me tudi neumnost samo USB C porti, brez navadnega USB, ja. Cena pa še višja .....

Za vsak nasvet bom hvaležen ! V skrajni sili bi tudi 15,6 prišel v poštev .

mr_chai ::

mat xxl je izjavil:

Iščem en malo boljši računalnik, za sebe v stilu Workbook, torej ne Ultrabook, da je nekaj konkretnega, kar se dobro hladi.
Ker žal ne vidim, več, kot sokolje oko, sem razmišljal nekako o temule :

https://www.techtradecenter.si/prenosni...

Sicer obstaja tak z hujšo resolucijo, nekako ne rabim in še hujšim I9 procesorjem, tudi ne rabim, ima memorije 32GB z 2 prostimi sloti, kar je ok. Sicer je SSD samo 512, samo Ok, so zunanji diski, sicer me zanima, ali taka mašina podpira 2 SSD ja na M2 vodilih ali ne ?
Računalnik je 17 inchni, sedaj imam 15,6, kot vem ni ne vem kako velika razlika.
Torej vaše mnenje, je še kaj bolj smoternega za tak denar, ne rabim touch ekrana, kaj pa svetilnost tega zaslona samo 300 cd/m2 je to OK, ali ?

Konkurent bi bil Dell XPS 17 ka, samo je problem z memorijo, tam jo je samo 16 GB pa še slotov praznih ni, moti pa me tudi neumnost samo USB C porti, brez navadnega USB, ja. Cena pa še višja .....

Za vsak nasvet bom hvaležen ! V skrajni sili bi tudi 15,6 prišel v poštev .


Poglej si še Thinkpad x1 extreme gen 3

Pro ::

Mi lahko prosim pomagate.

1. Kupujem prenosnik za ceno od 900 do 1000 €. Rad bi da je Intel i5 11. generacija, vsaj 8 GB rama, 512 GB SSD disk, zaslon od 14 do 16", kovinsko ohišje, osvetljena tipkovnica. Ima kdo kaj že kaj ogledanega za ta denar.

2. Pa še, kateri AMD Ryzen procesor je primerljiv s Intel i5 11. generacije?

Han ::

Predlog imaš na prejšnji strani - HP ProBook 450 G8. Za dodaten 8 GB RAM modul zanj poglej pod oglase.

Primerljiv AMD je Ryzen 4xxxH.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Dober dan ::

Kako se vam zdi zale prenosnik iz Hoferja? Je za svoj denar?

mtosev ::

Za internet in multimedijo je kul. Ima pa zelo dober zaslon za svojo ceno, 12gb rama. Cpu je zadosten za average userje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dober dan ::

mtosev je izjavil:

Za internet in multimedijo je kul. Ima pa zelo dober zaslon za svojo ceno, 12gb rama. Cpu je zadosten za average userje.


Iščem nekaj za musko, net, filme, 24/7/365 prižgan. Vglavnem družinske zadeve, brez igrc.

Mato989 ::

Kaj thinkpadov 17,3 inčov LCDjev T serije ipd več ne delajo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mtosev ::

Dober dan je izjavil:

mtosev je izjavil:

Za internet in multimedijo je kul. Ima pa zelo dober zaslon za svojo ceno, 12gb rama. Cpu je zadosten za average userje.


Iščem nekaj za musko, net, filme, 24/7/365 prižgan. Vglavnem družinske zadeve, brez igrc.

Bo ok. Lahko si pogledaš review tega laptopa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Han ::

Mato989 je izjavil:

Kaj thinkpadov 17,3 inčov LCDjev T serije ipd več ne delajo?
Ne, za to velikost je P serija.

Mato989 ::

Han je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaj thinkpadov 17,3 inčov LCDjev T serije ipd več ne delajo?
Ne, za to velikost je P serija.


Samo kolikor vem P ni tako trpežen kot T serija ali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hojnikb ::

če hočeš trpežen laptop za okol nosit, tako ne kupiš 17"
#brezpodpisa

Boobiz ::

Pro je izjavil:

Mi lahko prosim pomagate.

1. Kupujem prenosnik za ceno od 900 do 1000 EUR. Rad bi da je Intel i5 11. generacija, vsaj 8 GB rama, 512 GB SSD disk, zaslon od 14 do 16", kovinsko ohišje, osvetljena tipkovnica. Ima kdo kaj že kaj ogledanega za ta denar.

2. Pa še, kateri AMD Ryzen procesor je primerljiv s Intel i5 11. generacije?


Za jurja lahko dobiš že i7, ki ima ponavadi 100-150EUR premiuma čez i5. Inteli so sicer to generacijo mal "čudni". Če imaš namen laptopa gnat 100 na uro, bo i5 hitrejši ker bo pri visoki temperaturi držal višje frekvence, medtem ko bo i7 hitrejši samo dokler mu bo prijetno hladno (ala normalna raba, interneti, filmi, kratke obremenitve...). Za okroglega jurčka lahko (pri nas) dobiš tole
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Pat_MaGroin ::

Zaradi neresnosti kupca je znova na voljo moj računalnik, ki je best buy na več področjih:

[izbrisana tema]

Prosim samo resni ...

LP

Silici ::

Tole je ogledano:
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/r...

Se pravi budget je 2ke, lahko je 16gb rama, CPU 6/12 ali več, grafična kartica ni nujno da je tako močna (more bit nvidia cuda), 1TB ali več vsaj SSD. Željeno je, da je čimboljši monitor 17.3+" in resolucija več kot FHD (multimedija primarno), velik vidni kot. Kaj priporočate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Silici ()

mat xxl ::

Silici je izjavil:

Tole je ogledano:
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/r...

Se pravi budget je 2ke, lahko je 16gb rama, CPU 6/12 ali več, grafična kartica ni nujno da je tako močna (more bit nvidia cuda), 1TB ali več vsaj SSD. Željeno je, da je čimboljši monitor 17.3+" in resolucija več kot FHD (multimedija primarno), velik vidni kot. Kaj priporočate?



Takega na to temo sem sam nekomu svetoval in dobavil : https://www.techtradecenter.si/hp-zbook...

Brez DDV je malo, nad vašim proračunom, zakaj več od FHD , recimo za UHD, bo pa treba ene 4 k eur plus pripraviti !

Silici ::

V mislih sem imel kompezacijo slabši GPU za boljši monitor, nekako up to date CPU in dober monitor. 2k je budget.

Kvinta ::

Jaz sem par dni nazaj naročil to https://www.alza.at/gigabyte-aorus-15-d...
Jih je blo 6 zdaj vidim da sta še samo 2
A.C.A.B

mat xxl ::

Silici je izjavil:

V mislih sem imel kompezacijo slabši GPU za boljši monitor, nekako up to date CPU in dober monitor. 2k je budget.

Jaz ti vseeno svetujem Full HD in ne UHD 4k, ker žal to slabši proc, pa top grafa, ki podpira te resolucije ne gre skupaj, žal v gornji seriji , ne najdeš UHD ekrana, pa da ni I9 procesor pa najhujša grafa, ne obstaja, slabost takih laptopov je živalsko velika poraba elektrike in gretja .......

Tako, da na kratko, že tole je delovna mula težja, workstation, tega, kar bi ti, pa ne obstaja in niti smisla ni, ker dvomim, da tako zelo zelo perfektno vidiš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Silici ::

Zdaj vidim, gaming prenosnik je avtomatsko FHD, nižji razred "nima" CPU, višji pa preseže budget. Se bo pač basalo tabe na FHD. Tx

Pro ::

A je bistvena razlika med spodnjima procesorjema?
Intel(R) Core™ i7-1165G7 Processor 2.8 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 4 cores)
Intel(R) Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores)

mtosev ::

Ne ni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GupeM ::

Imam eno zanimivo zahtevo za prenosnik.

Čim cenejši, ekran lahko slab s TN matriko, samo da pokaže sliko, tipkovnica ni treba da dela, če pa dela, je pa lahko tudi slaba. Brez ločene grafične. Lahko (še najbolje) rabljen.

Je pa fajn, da je čim bolj varčen, da je možno vgradit čim več rama, soliden procesor pete generacije ali novejši, in vsaj 2 slota za disk. Torej 1x m.2 in 1x sata ali 2x m.2. Če obstajajo taki s tremi, lahko tudi s tremi.

Se dobi kaj takšnega za majhen denar? Kje sploh gledat?

mat xxl ::

Žal ne, ob takem zaslonu, bo tudi grafa poden in tudi kakega boljšega zunanjega ekrana ne bo poganjala......

Skratka, kolikor denarja toliko muzike......

Kayzon ::

GupeM je izjavil:

Imam eno zanimivo zahtevo za prenosnik.

Čim cenejši, ekran lahko slab s TN matriko, samo da pokaže sliko, tipkovnica ni treba da dela, če pa dela, je pa lahko tudi slaba. Brez ločene grafične. Lahko (še najbolje) rabljen.

Je pa fajn, da je čim bolj varčen, da je možno vgradit čim več rama, soliden procesor pete generacije ali novejši, in vsaj 2 slota za disk. Torej 1x m.2 in 1x sata ali 2x m.2. Če obstajajo taki s tremi, lahko tudi s tremi.

Se dobi kaj takšnega za majhen denar? Kje sploh gledat?


Morda kaksen starejsi quadcore workstation na ebayu?

Kayzon je izjavil:

GupeM je izjavil:

Imam eno zanimivo zahtevo za prenosnik.

Čim cenejši, ekran lahko slab s TN matriko, samo da pokaže sliko, tipkovnica ni treba da dela, če pa dela, je pa lahko tudi slaba. Brez ločene grafične. Lahko (še najbolje) rabljen.

Je pa fajn, da je čim bolj varčen, da je možno vgradit čim več rama, soliden procesor pete generacije ali novejši, in vsaj 2 slota za disk. Torej 1x m.2 in 1x sata ali 2x m.2. Če obstajajo taki s tremi, lahko tudi s tremi.

Se dobi kaj takšnega za majhen denar? Kje sploh gledat?


Morda kaksen starejsi Thinkpad workstation na ebayu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

GupeM ::

mat xxl je izjavil:

Žal ne, ob takem zaslonu, bo tudi grafa poden in tudi kakega boljšega zunanjega ekrana ne bo poganjala......

Ne rabim zunanjega ekrana. Samo vgrajen ekran bi se uporabljal. Sicer dosti pogosto, ampak za kratke čase. Torej večkrat na dan po par sekund, minutko. Če bi bil črno-bel ne bi bilo nobenega problema.

Sicer pa integrirana grafa i procesorjev pete generacije ni tako slaba, da ne bi mogla poganjati kakšnega FHD ekrana. Za več njih ali UHD pa nisem prepričan. Ampak tako ali tako tega ne rabim.

Kakorkoli, če je poceni, je lahko ekran tudi dober.

Sprašujem bolj zato, ker velikokrat tu kdo napopa kakšen poceni nov prenosnik s hudim drobovjem, pol pa ugotovimo/ugotovite, da ima zanič ekran in/ali tipkovnico. Takšni bi se rabljeni po moje morali prodajati ekstra poceni, če so že v startu poceni.

facepalm ::

Kaksen je pa namen uporabe takega prenosnika, ce ni skrivnost?
Si ne predstavljam za kaksno rabo bi se uporabljal prenosnik z veliko rama in prostora ter pocasnim cpu/igpu jem.

GupeM ::

Nek kvazi server, bolj za educational/experimental usage. CPU je lahko močan oz bi bilo fajn, da je vsaj soliden, zmogljive grafične pa ne rabim. Zaradi manjše porabe in pregrevanja bi bilo bolje, da je ni.

Gre za optimizacijo s prostorom. Prenosnik zapreš in odložiš na vrh omare, recimo. Za monitor pa že rabiš nekaj prostora. Bolj gre za to, da ko nekaj zafukaš in se ti računalnik ne postavi, ali pa se mreža ne postavi, nimaš SSH dostopa. Takrat moraš priklopit monitor in tipkovnico, da lahko on-site popraviš zadevo. Ker gre za educational/experimental zadevo, se pa to lahko pogosto zgodi.

Po vrhu vsega imajo prenosniki še "vgrajen" UPS. Če za trenutek ali minuto, dve zmanjka elektrike, bo vsaka baterija zdržala, tudi če zanič.

Vem, prenosniki niso namenjeni 24/7 delovanju. Ne gre pa v tem primeru za nič pomembnega, zato iščem čim cenejšo rešitev. Če bi zadevo dobil res ugodno, bi jo mogoče vzel.

Nebomgabiksa ::

Jaz sem za te namene vzel NUC... laufa v kleti, če kaj ne dela ga prinesem in priklopim na TV.
i5, 8GB, 256SSD, 5TB HDD.

GupeM ::

Nebomgabiksa je izjavil:

Jaz sem za te namene vzel NUC... laufa v kleti, če kaj ne dela ga prinesem in priklopim na TV.
i5, 8GB, 256SSD, 5TB HDD.

Ravno temu bi se rad izognil. Ker vem, da se bo to dogajalo precej pogosto.

NejcSSD ::

Če je potrebno fizičen restart in upravljanje prek RDP iz druge mašine.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

GupeM ::

Če zajebeš nastavitve mreže, ti to bore malo pomaga.

Če zajebeš nastavitve gruba, ti tudi bolj malo pomaga. Takrat pač rabiš fizičen dostop in ekran.

Čist en banalen primer, ki se mi je zgodil pred časom. Nek PC sem postavil kot "server" in ga začasno dal na WiFi prek TP-Link USB ključka, dokler si nisem zrihtal kabla. Ker ključek po defaultu ni podprt na Linuxu, je bilo potrebno naložiti custom driver. Vse super in ok, dokler nisem naredil "sudo yum update". Ker se je kernel posodobil, je tudi ključek nehal delat. Takrat sem rabil fizičen dostop. Rabil sem tudi USB ključek in kišto z internetom, da sem nanj naložil posodobljen driver. Ali pa celo kišto odklopit, prenest nekam, kjer bi imel kabel + monitor ali tv. Če bi bil to prenosnik, bi ga enostavno prenesel do najbližjega UTP kabla in bi imel tam že vse.

Še ena stvar zaradi katere bi rad prenosnik, je pa prenosljivost na druge lokacije. Doma ga odklopim, nesem nekam drugam in tam lahko spet delam Z njim (v skrajni sili pa tudi NA njem). Lahko pa z njim dela tudi kdo drug.

In kot že omenjeno. Ne gre za kritično infrastrukturo, gre bolj za eksperimentalno uporabo, učenje in zabavo.

GregiB ::

Iščem 17", i5 ali i7 prenosnik za domačo uporabo... Se mi zdi, da se je ponudba 17 colerjev precej zmanjšala zadnja leta. Ima kdo namig, kaj bi bila dobra cost/value kombinacija.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Han ::

buttcrack ::

15" IPS s tako ali podobno konfiguracijo: Intel Core 10th i5, Intel iRIS Xe Max DG1, 8GB, 512GB SSD.

Koliko cca bi bila pri nas cena?

Pegart ::

Prijatelja zanima, če se tole splača.

Asus VivoBook S14 M433IA-WB313T za 588,99 € (Odprta embalaža - Artikel ima manjše znake uporabe, a deluje brezhibno.):

    AMD Ryzen 3 4300U
    14" zaslon Full HD
    Delovni pomnilnik 8 GB
    SSD 512 GB
    Windows 10 Home.

D3m ::

Se splača.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vokinlokzar ::

buttcrack je izjavil:

15" IPS s tako ali podobno konfiguracijo: Intel Core 10th i5, Intel iRIS Xe Max DG1, 8GB, 512GB SSD.

Koliko cca bi bila pri nas cena?


Pri E-misiji sem prejšnji teden kupil podoben prenosnik za 693€ (so dali dodatni popust).
Lenovo 39,6 cm (15,6") ThinkBook 15G2 1920x1080 i5-1135G7/8GB/SSD512GB/DOS
https://www.e-misija.si/prenosniki/pren...

buttcrack ::

kakšna je konkretna razlika med tema dvema:
Xiaomi Redmibook 16.1":

- 100% sRGB 90% Ratio IPS Screen with 1920 x 1080 Resolution
- AMD Ryzen5-4500U Hexa Core Six Thread 2.3GHz, up to 4.0GHz
- AMD Radeon Graphics Integrated Graphics
- 16GB DDR4 RAM 512GB SATA Expandable SSD
- 300nits Brightness with 178" Wide Viewing Angle
- 46Wh Battery and Full-featured Type-C

in
Chuwi CoreBook Xe 15.6":

- Core i5 processor i5-10210U
- Intel iRIS Xe Max DG1 Graphics
- 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD


Kateri je "boljši", cena je približno enaka.

Mike_Rotch ::

Xiaomi.

- Precej boljši CPU (hitrejši pri podobni porabi)
- Hitrejša grafična
- Več rama

JamesTheKing ::

Živjo,

iščem prenosnik, kateri se bo uporabljal predvsem za CAD programe in obdelavo 3D točk (npr. CloudCompare), ter seveda za vsakodnevne stvari (filmi, surfanje po spletu, itd.). Veliko časa bo prenosnik priklopljen na zunanji monitor. Iščem nekaj do 1000EUR (max 1200EUR).

V oči sta mi padla naslednja prenosnika na mimovrste:
https://www.mimovrste.com/prenosniki/le...
https://www.mimovrste.com/prenosniki/le...
https://www.markoshop.si/prenosniki/780...

Kaj priporočate za ta denar in kakšni se vam zdijo zgoraj omenjeni prenosniki?

Zgodovina sprememb…

PowaAaaaH ::

Po krajšem researchu za svoj nov laptop (max 1k€, 16gb ter decent proc) dvomim, da dobiš trenutno kaj boljšega (non-gamerskega) za to ceno na SLO trgu. Ali se motim in ima kdo kako boljšo ponudbo?

https://www.enaa.com/prenosni-racunalni...

mtosev ::

Zelo dober konfig za to ceno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kvinta ::

iščem prenosnik, kateri se bo uporabljal predvsem za CAD programe in obdelavo 3D točk (npr. CloudCompare)


8gb Rama za take programe je premalo že Windowsi ti žrejo med 2 in 3 Gb pol ti praktično zelo malo ostane 16gb minimalno še boljše 32gb ali več ... podobno je z procesorji 4 jederniki sicer ženejo zadevo samo delajo 8 jederni neprimerno boljše .... diski so super če so čim hitrejši ... grafike pa jaz pod 2060 ne bi vzel ..... sem mel sam popdobne konfiguracije kot zgoraj na linkih pa ni delalo smooth.
A.C.A.B

FireSnake ::

PowaAaaaH je izjavil:

Po krajšem researchu za svoj nov laptop (max 1k€, 16gb ter decent proc) dvomim, da dobiš trenutno kaj boljšega (non-gamerskega) za to ceno na SLO trgu. Ali se motim in ima kdo kako boljšo ponudbo?

https://www.enaa.com/prenosni-racunalni...


To je to.
Tudi sam sem se imel možnost poigrati z enim podobnim.
Zelo pozitivno presenečen.


James: nič od tega, kar si prilepil.
Glej tole zgoraj (Ryzen 4700U, ali še kaj hitrejšega).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Minion1994 ::

FireSnake je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Po krajšem researchu za svoj nov laptop (max 1k€, 16gb ter decent proc) dvomim, da dobiš trenutno kaj boljšega (non-gamerskega) za to ceno na SLO trgu. Ali se motim in ima kdo kako boljšo ponudbo?

https://www.enaa.com/prenosni-racunalni...


To je to.
Tudi sam sem se imel možnost poigrati z enim podobnim.
Zelo pozitivno presenečen.


James: nič od tega, kar si prilepil.
Glej tole zgoraj (Ryzen 4700U, ali še kaj hitrejšega).


Se še dobi kaj hitrejšega za moj budget? Če da, bi lepo prosil za kakšen link.

Hvala

Minion1994 ::

Minion1994 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

PowaAaaaH je izjavil:

Po krajšem researchu za svoj nov laptop (max 1k€, 16gb ter decent proc) dvomim, da dobiš trenutno kaj boljšega (non-gamerskega) za to ceno na SLO trgu. Ali se motim in ima kdo kako boljšo ponudbo?

https://www.enaa.com/prenosni-racunalni...


To je to.
Tudi sam sem se imel možnost poigrati z enim podobnim.
Zelo pozitivno presenečen.


James: nič od tega, kar si prilepil.
Glej tole zgoraj (Ryzen 4700U, ali še kaj hitrejšega).


Se še dobi kaj hitrejšega za moj budget? Če da, bi lepo prosil za kakšen link.

Hvala


Sam namreč tudi iščem nekaj podobnega kot James, vendar tam do 1000€.
««
598 / 658
»»