» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
««
516 / 658
»»

bmwwww ::

zgrilc je izjavil:

Iščem prenosnika, ker bom med tednom od doma. Nepotrebujem Gaming računalnika, ker niti ne igram zahtevnih iger. Mogoče da bi normalno delovala fifa, lol, gta 5 na slabših nastavitvah.


15" al 17"? Piglej se tujino, dobis ceneje kot pri nas

zgrilc ::

Obistvu mi je vseno, ker iščem najboljšo ponudbo za ta denar. Tujina nevem če je opcija, ker bi ga potreboval do oktobra.

Mato989 ::

bajsibajsi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Obvezno SSD, pa če hočeš na njem gamat, pod 1.100€ ne glej...


V kolikor je prenosnik res potrebno imeti, je namara potemtakem smotrnejsi nakup gaming PC za cca. 800 evrov in prenosnik za 300.


Kaj boš z 800 everskim prenosnikom... če nima grafa vsaj 6gb in če nima dobrih hladilnih zadev (kar 800 nima!) potem je brezveze... večina teh graf 1050 4gb in 3gb bo obsolete čez 2 leti... ko kupuješ gaming prenosnik morš izprsit VSAJ 1.100€... pač SSD + 6gb grafa + Full HD obviously + vsaj zadnja ali predzadnja I5tka... to bo potem po sreči za 4 leta.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

bmwwww ::

Mato989 je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Obvezno SSD, pa če hočeš na njem gamat, pod 1.100€ ne glej...


V kolikor je prenosnik res potrebno imeti, je namara potemtakem smotrnejsi nakup gaming PC za cca. 800 evrov in prenosnik za 300.


Kaj boš z 800 everskim prenosnikom... če nima grafa vsaj 6gb in če nima dobrih hladilnih zadev (kar 800 nima!) potem je brezveze... večina teh graf 1050 4gb in 3gb bo obsolete čez 2 leti... ko kupuješ gaming prenosnik morš izprsit VSAJ 1.100€... pač SSD + 6gb grafa + Full HD obviously + vsaj zadnja ali predzadnja I5tka... to bo potem po sreči za 4 leta.


Na PCju ki ji vec v uporabi imam xeon e5450, 8gb ram, ssd disk, 2x hdd, grafika radeon rx 460 2gb ddr5. Vec kot dovolj je blo za vse kar sem rabil, tud spili delali 👍
Pac prostorska stiska pa je ba off...danes jutri gre na bolho... cakam pa prenosnika z boljsimi specifikacijami, torej bo delalo tudi vse ostalo, pa ni stal 1100eur. Aja no v slo.ga prodajajo za 1200+

zgrilc ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zgrilc ()

care20 ::

zgrilc je izjavil:

Kaj pa ta prenosnik https://in-sert.si/acer-aspire-5-a515-5...


ce ze v slo kupujes za ta denar,potem raje tega kupi,aja pa hiter moras biti je zadnji kos

https://www.mimovrste.com/poslovni-pren...

care20 ::

bmwwww je izjavil:

Mato989 je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Obvezno SSD, pa če hočeš na njem gamat, pod 1.100EUR ne glej...


V kolikor je prenosnik res potrebno imeti, je namara potemtakem smotrnejsi nakup gaming PC za cca. 800 evrov in prenosnik za 300.


Kaj boš z 800 everskim prenosnikom... če nima grafa vsaj 6gb in če nima dobrih hladilnih zadev (kar 800 nima!) potem je brezveze... večina teh graf 1050 4gb in 3gb bo obsolete čez 2 leti... ko kupuješ gaming prenosnik morš izprsit VSAJ 1.100EUR... pač SSD + 6gb grafa + Full HD obviously + vsaj zadnja ali predzadnja I5tka... to bo potem po sreči za 4 leta.


Na PCju ki ji vec v uporabi imam xeon e5450, 8gb ram, ssd disk, 2x hdd, grafika radeon rx 460 2gb ddr5. Vec kot dovolj je blo za vse kar sem rabil, tud spili delali 👍
Pac prostorska stiska pa je ba off...danes jutri gre na bolho... cakam pa prenosnika z boljsimi specifikacijami, torej bo delalo tudi vse ostalo, pa ni stal 1100eur. Aja no v slo.ga prodajajo za 1200+


Dober laptop,edino graficna je bolj slaba zato cena temu primerna...razlika med 1050ti in 1060 je v nekaterih igrah tudi preko 100%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: care20 ()

care20 ::

bmwwww ::

care20 je izjavil:

tukaj je primer

https://www.notebookcheck.net/Computer-...


Jaz mislim da za to kar bom jaz rabil da bo vev kot dovolj. Povem ko dobim kako se dejansko obnese

brez-imenko ::

Dajte mi napisat, kakšen sistem sploh uporabljate na teh igralnih prenosnikih? Ali je to Windows ali pa Debian preko Steama je najbrž velika razlika pri meritvah.

Pa še. Kakšen priklop uporabljajo današnji prenosniki napram starim za priklop "zunanjih" grafičnih kartic? Če je temu res tako se potem, da grafično tudi zamenjat, verjetno pa je tu potem problem zlatarska cena in slaba založenost trgovin s to specifiko.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Si si sam odgovoril, se mi zdi. Tukaj še nisem zasledil uporabnika, ki bi uporabljal zunanji graphic amplifier, ampak vem da nekaj vodilnih firm (Alienware, Asus...) izdeluje takšne rešitve. Problem je, da takšen dock precej stane, baje pa zunanja kartica potem ne daje enakih "konjskih moči" kot v stacionarcu. Je pa to rešitev za starajoči se gaming laptop, verjetno.
Debian? :))

Ijus ::

yayo je izjavil:

... izdeluje takšne rešitve. ...


a je to to?

Dzhimen ::

Lp, a je kdo tukaj študent arhitekture? Prijateljica bi mela nov prenosnik za študij arhitekture, kjer se ga baje rabi za autocad, photoshop ilustrator, indesign in sketchup. Budget je okoli 800€, predlagal sem ji recimo tega z i5-8300H in GTX 1050Ti. Saj bi morala biti ta grafika dovolj, ali ne? Na prenosnike z novimi CPU-ji ali GPU-ji se pa najbrž ne splača čakati, ker zna še trajat...

yayo ::

Ijus je izjavil:

yayo je izjavil:

... izdeluje takšne rešitve. ...


a je to to?

ja, več ali manj, in potem še cena grafične katero daš not...
external graphic amplifier for laptops

brez-imenko ::

Pod "zunanjo" je bilo pri meni mišljeno, da ni integrirana (prispajkana) v prenosniku direkt na ploščo oziroma vdelana k procesorju, vendar je še vedno preko nekega vodila priklopljena znotraj ohišja prenosnika.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Ijus ::

ja to se reče dedicated graphics card. namenska grafična.
una k je pa v CPU-ju (procesorju) je pa integrated/integrirana.

lopov ::

Dzhimen je izjavil:

Lp, a je kdo tukaj študent arhitekture? Prijateljica bi mela nov prenosnik za študij arhitekture, kjer se ga baje rabi za autocad, photoshop ilustrator, indesign in sketchup. Budget je okoli 800€, predlagal sem ji recimo tega z i5-8300H in GTX 1050Ti. Saj bi morala biti ta grafika dovolj, ali ne? Na prenosnike z novimi CPU-ji ali GPU-ji se pa najbrž ne splača čakati, ker zna še trajat...


Bo. Še kaj slabšega preživi, vse omenjeno je delalo na Lenovo T500 (+ kakšen ArchiCad in AllPlan).
Predlagano zgleda super. Upam le, da ni prveč požrešen in da napajalnik ni velikosti opeke. Če si cel dan na faksu ga pač moraš imeti s seboj :)

squid2g ::

Zdravo, sam iščem dodatno mnenje za Xiaomi mi notebook pro (i7 8550u, 16gb ddr4, 256gb ssd, MX150 gpu različica) namreč zanima me ali si po vašem mnenju tak računalnik zasluži takšno ceno (1030€ iz EU). Več ali manj vsi reviewi govorijo da je za ceno odličen itd. itd. ampak ko pogledaš kakšne Lenovo ali podobne firme vidiš, da prodajajo enake ali skoraj enake specifikacije za par 100€ ceneje (recimo Lenovo ima modele z i5 8250u, 150mx, 8gb ram že v sloveniji za 700€). Zaradi takih prenosnikov sem skeptičen ali se Xiaomi mi notebook pro sploh splača. Sicer imajo navedeni prenosniki od Lenova slabši build quality, slabši display (temnejši, zgolj okoli 60% sRGB med tem ko ima Xiaomi okoli 90%). V glavnem zanima me vaše splošno mnenje ali si mi notebook pro zasluži ceno 1030€. Zanima pa me tudi ali je bil ta isti računalnik v EU kdaj dosti cenejši kot sedaj ker nekateri govorijo, da so i5 model dobili za 800-900$ med tem ko je tukaj i5 model 900€+.

Drugače se zavedam, da je laptop kitajski in da v kolikor gre kaj falit si velikokrat "pečen". Ponudnik kjer ga bom morda naročil sicer omogoča 14 dni return tako da če bi že prišel z kakšno napako samo vrnem.

DePalmo ::

Tudi sam sem razmišljal da bi vzel Xiaomi prenosnika, ampak ko sem potem primerjal cene z "našimi", sem to idejo hitro opustil predvsem zaradi morebitne garancije. Tudi če gledaš zelo podobne specifikacije, so pri nas prenosniki dražjo med 50 in 200 evrov. In raje dam pri nas 200 evrov več, pa mirno spim.

Xiaomi bi prišel v upoštev (pri meni), če bi bili proti "našim" cenejši za vsaj 300 evrov oz. raje več. Nato se bi mi nakup zdel smiseln, ker kar se mene tiče, garancije na kitajskem pač nebom uveljavljal in je enako kot da je ni.

youPlonker ::

Dzhimen je izjavil:

Lp, a je kdo tukaj študent arhitekture? Prijateljica bi mela nov prenosnik za študij arhitekture, kjer se ga baje rabi za autocad, photoshop ilustrator, indesign in sketchup. Budget je okoli 800€, predlagal sem ji recimo tega z i5-8300H in GTX 1050Ti. Saj bi morala biti ta grafika dovolj, ali ne? Na prenosnike z novimi CPU-ji ali GPU-ji se pa najbrž ne splača čakati, ker zna še trajat...


Omenjen prenosnik so od danes zjutraj podražili iz 800 na 850. Ima pa drugače res nor value (vgrajena i5ka je boljša od i7-7700HQ iz prejšnje generacije).

johan9 ::

Pozdravljeni. Kupujem prenosnik za 10 letnika, predvsem ga po uporabljal za brskanje po spletu, gledanje videov, poslušanje muzike, uporaba MS office, ipd...
Ali je smiselno kaj od tega vzeti s strani https://www.bbt.si/prenosniki#p=1|o=113.... Predvsem razmišljam o enem od teh štirih na sliki.
https://ibb.co/heOHEz Hvala za pomoč.

Tomson ::

@squid2g, @DePalmo: sam imam Xiaomi Notebook Pro sedaj nekje slabo leto, odlična uporabniška izkušnja, sicer pa:
+ kvaliteta materialov, izdelave, dizajn, fenomanelen IPS zaslon, zmogljivost, bralnik prstnih odtisov, tiho in hladno delovanje, fenomenalna zvočnika, zelo zmogljiva baterija, sledilna plošča
- tipkovnica potrebuje SLO nalepke, kar je pri osvetlitvi malo nerodno, Win10 je potrebno ponovno namestiti za slovenščino, nizek profil tipk

Za podobno ceno se najde kar nekaj modelov, je pa gledano overall (kvaliteta materialov, izdelave, zaslon, sledilna plošča, zvočniki, baterija) Xiaomi pred konkurenco, sam sem vzel npr. i5-8250U verzijo za 700€ (pride preko PrioirtyLine brez dodatnih stroškov), ker razlika med i7 verzijo je po performasu le 10%. Po specifikacijah in ceni, z IPS zaslonom so sicer najbližje HP Probook 450 G5 ter Acer Aspire 5 A515, Lenovo IP 530S, Asus VivoBook S15 ... Dobra opcija pa je npr. tudi Huawei MagicBook za 600€ z Ryzen 5 CPujem in 14" IPS zaslonom, ga sam gledam za ženo ...

@johan9:
to so sicer ok modeli a z zelo starimi procesorji (iz leta 2013), so sicer dovolj zmogljivi, a precej potratni glede energije ter s TN zasloni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

xandros ::

>Huawei MagicBook za 600EUR z Ryzen 5 CPujem in 14" IPS zaslonom

Zgleda zelo obetavno:
+ 12h(??za intel?) baterija usb-c 0-70% v 1h
+ 1.45kg
+ 14" mate touch(intel verzija?)
+ vega8 grafika

- prilotan 8G rama, ne mores nadgradit
- pocasen SSD, + mozno zamenjat za 2280 m.2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xandros ()

strumf666 ::

Za sodelavca iščem prenosnik (17", i7 ali i5, 16GB rama, GTX 1060, ssd 240GB+1TB hdd) s katerim bi rad igral igre... in ne zapravil več kot 1.200€ zanj; se dobi to za tako ceno al bo treba plačat cca 200€ več?
Najbližje, kar sem pri nas našel:
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/r...
https://www.mimovrste.com/prenosniki/ac...
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Ijus ::

glih 1.200€: Geizhals.EU :D

Tomson ::

@strumf666:
za 1.200€ težko najdeš GTX1060 v overall solidnem gaming prenosniku. Omenjena modela: Dell G3 in Acer Predator Helios 300 in poleg s kakšnim manjšim kompromisom še HP Omen 17 za 1.399€ ali Acer Aspire 7 A717 za 1.299€. To so najboljše opcije do 1.400€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

squid2g ::

@Tompson wow tega pa nisem vedel da lahko preko gearbest z kitajske/honkonga naročiš in ne plačaš DDV in carine. Sam sem ga naročil iz EU i7, 16gb verzijo za 1030€. Sicer je to najbrž še vedno "worth" za EU trg ampak če se da tako preko kitajcev bi najbrž moral tako. Koliko časa pa čakaš? Prosim za hiter odgovor kajti mogoče lahko še canclam moj order in dobim return in naročim z kitajske, edini manši problem je da laptop potrebujem že čez 10 dni kar z kitajske zagotovo ne bom dobil ampak mogoče si bi lahko kako nadomestilo zrihtal. Sem po vašem mnenju s 1030€ preplačal svoj laptop (glede na EU cene in konkurenco drugih prenosnikov za tako ceno)?

vedoželec ::

Pozdravljeni,
tudi jaz kupujem prenosnika, potreboval bi srednje zmogljivega, saj bom na faksu potreboval programe za risanje, v cenovnem rangu sem pripravljen odšteti nekje 700-900€. Sam se nekoliko nagibam k znamki lenovo, veliko predlogov sem dobil tudi za applov macbook.
- https://www.bigbang.si/prenosni-racunal...
- https://notesniki.si/prenosnik-lenovo-7...
Bi lahko kdo podal kakšno objektivno primerjavo med tema dvema prenosnikoma? Bi mac air sploh zdržal zahtevnejše programe kot npr. AutoCAD?

Hvala :)

facepalm ::

MrStein ::

"modro obarvana tipkovnica, posebej prilagojena za igranje iger"

Kaj to pomeni "prilagojena"? Ima večbarvno osvetlitev? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tomson ::

@squid2g:
1030€ ni slaba cena za EU. Iz HK imaš opcijo Xiaomi Notebook Pro i7/16GB s kodo: GB$XMLAPPRO02 za 910€, pa Prioirty Line - EU Priority za 1€, računaj pa nekje 3tedne od naročila do dostave. Če pa 16GB ni nuja pa i7 8GB verzija s kodo: GB$XMLAPAIR02 za 758€ (je teh dodatnih 8GB precej zasoljenih pri 16GB verziji).

@vedoželec:
Medion iz Hofra, ki ga epecar omenja je precej dober deal overall, z Winsi in 3-letno garancijo. Dobra opcija še HP Probook 450 za 710€, tudi s 3-letno garancijo a brez Windowsa sistema.

@MrStein:
očitno ni večbarvna osvetlitev, če je modro obarvana. Ko se naveličaš pa izklopiš, je pa vprašanje če je možna navadna bela osvetlitev, sumim da je pač ta modra osvetlitev ali nič ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MrStein ::

Zanima me, kako je tipkovnica prilagojena za igranje iger.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gusto ::

MrStein je izjavil:

Zanima me, kako je tipkovnica prilagojena za igranje iger.

Je s tako hudo modro barvo maš v igrah najmanj 5 fps več, škoda da ni RGB, tisto je vsaj 10 fps več. Kako to ne veš?:D Pomoje je malo marketinškega nabijanja, huda osvetlitev == kao gaming tipkovnica. Mi pa deluje overall dober prenosnik.

Tomson ::

Uradna razlaga oz. opis:
Gaming optimized keyboard - The keyboard of the P6689 can handle multiple keys at the same time and the color-marked keys and touch pad give you a clear overview while working.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

facepalm ::

Makes sense

bmwwww ::

strumf666 je izjavil:

Za sodelavca iščem prenosnik (17", i7 ali i5, 16GB rama, GTX 1060, ssd 240GB+1TB hdd) s katerim bi rad igral igre... in ne zapravil več kot 1.200€ zanj; se dobi to za tako ceno al bo treba plačat cca 200€ več?
Najbližje, kar sem pri nas našel:
https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/r...
https://www.mimovrste.com/prenosniki/ac...


https://www.computeruniverse.net/de/asu...
jaz sem pa vzel tega.
https://www.easynotebooks.de/Notebooks/...

nerro32 ::

Kaj menite o tej ponudbi, je kakšen boljši računalnik na voljo za ta denar? Se vam zdi varen nakup?
https://www.ebay.de/itm/183440805945

Tomson ::

Pa si opazil da pošilja le po Nemčiji? Sicer pa soliden model, če ga res dobiš za to ceno, ima nekaj pomanjkljivosti, a za ta cenovni razred nič dramatičnega. SSD ni najhitrejši, kvaliteta zvoka je podpovprečna, nima dosti priključkov, nekaj "screen bleedinga", tudi kvaliteta izdelave, tipkovnica in sledilna plošča na budget nivoju, strojna oprema pa je dobra.

Sicer pa v tem rangu (GTX1050Ti,IPS in i5-8xxx CPUjem) še: HP Omen, HP Pavilion in Schenker XMG ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nerro32 ::

Zadeve ne bom kupil, sem pa malo raziskoval in naletel na to ponudbo, ki je cenejša od konkurence. Sem opazil glede pošiljanja, zadevo bi verjetno rešil z mailboxde ali cheaper&more. Prodajalec je pa dokaj nov na ebayu, zaradi česar ima nizek feedback score, feedback % pa je dober.

Tomson ::

Prodajalec je na Ebayu sicer nekje slabo leto, a ima od 165 kupcev res pozitiven feedback, mislim da z nakupom ne bi smelo bit težav. Se je pa za pozanimat kako je z uveljavljanjem garancije, gre preko njega, direktno na servisu in pa koliko samo pošiljanje preko omenjenih servisov podraži zadevo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bajsibajsi ::

Bi imel kdo tega za tocno 849 eur? Star cca. 3 tedne in ni bil niti prizgan, je se v foliji, skatla, racun, garancija itd. Sprasujem zato, ce si ga kdo zeli imeti, ker ga jutri najverjetneje (se se nisem 100% odlocil) odnesem v Hofer.


bajsibajsi je izjavil:

Ce koga mika "gaming" prenosnik, je ta vikend dober nakup https://www.hofer.si/sl/akcije/fernomen... za 849 evrov:

- 43,9-cm (17, 3") zaslon s polno visoko ločljivostjo in IPS-tehnologijo
- procesor Intel(R) Core™ i7-8550U
- NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1050
- 256 GB SSD + 1.000 GB HDD
- 8 GB velik delovni pomnilnik DDR4
- večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik s podporo za DVD-RAM in Dual-Layer
- vgrajena HD-kamera in mikrofon
- USB 3.1 (tip C)
- zvočni sistem s certifikatom Dolby Audio™ Premium
- sledilna ploščica Precision Touchpad in modra tipkovnica, posebej primerna za igranje iger
- zmogljiva 4-celična baterija (44 Wh)
- Windows 10 Home in bogat paket programske opreme
- 3 letna garancija

Gregex ::

A kr tko ga boš nesel nazaj al kako?

PeterGriffin ::

Gregex je izjavil:

A kr tko ga boš nesel nazaj al kako?

V hofru majo tako politiko, da lahko izdelek vrnes v roku 1 meseca in ti povrnejo kupnino

-ninja-91- ::

Razlog da ga nisi niti prižgal pa je?

bajsibajsi ::

-ninja-91- je izjavil:

Razlog da ga nisi niti prižgal pa je?


Vec jih je in v bistvu tu niti niso pomembni. Ce pa ze pa: pomanjkanje casa (do par dni nazaj sem imel tocno na datum pomemben projekt), lenoba s postavitvijo sistema po svojih zahtevah in preferencah, nezainteresiranost, skratka preseravanje. Dejansko, ce bi ga res potreboval, bi ga ustimal v prvem dnevu nakupa. :) Vedno precej striktno zagovarjam smotrnost in namembnost nakupa. Tokrat nisem dovolj premislil, saj sem se odlocil precej na hitro, ko je nekdo v Hofer temi dan prej objavil posebno vikend akcijo. Drugace gre za tole masino: https://imgur.com/R9AQfNX

Nakup prenosnika (vs PC) je IMO brezvezen, ce ga res ne potrebujes (npr. mobilnost, pomanjkanje prostora idr); poleg tega imam nekaj starejsih prenosnikov, tablico itd. Saj v resnici ni pomembno zakaj ga nisem prizgal. Tu sem ga ponudil le, ker sem preprican, da ga je kdo zadnjic "zamudil" in bi ga za to ceno imel. V resnici imam manj komplikacij, ce ga vrnem v katerokoli Hofer poslovalnico, kar bom najbrz storil se danes... in v kratkem raje sestavil nov PC build. :)

PeterGriffin je izjavil:

Gregex je izjavil:

A kr tko ga boš nesel nazaj al kako?

V hofru majo tako politiko, da lahko izdelek vrnes v roku 1 meseca in ti povrnejo kupnino


Dva meseca. Sem klical danes na info. Prijazna gospa je rekla, da bi ga lahko vrnil (brez razloga) tudi, ce bi ga ze uporabljal.

Ijus ::

tole slednje je cool. :)

PeterGriffin ::

Kako je pa z menjavo graficne v teh prenosnikih oz npr temu medionu, je to "enostavno" kot menjava diska al je ze malo bolj zahtevno, pa verjetno vpliva na garancijo?

bajsibajsi ::

PeterGriffin je izjavil:

Kako je pa z menjavo graficne v teh prenosnikih oz npr temu medionu, je to "enostavno" kot menjava diska al je ze malo bolj zahtevno, pa verjetno vpliva na garancijo?


Dedicated grafe v prenosnikih se pogosto ne dajo zamenjati. V prejsnjem (gaming) prenosniku, ki po 10 letih se vedno dela, je GT 8600 in se ne da zamenjati.

hojnikb ::

tudi ce se jo da (mxm modul) se ponavadi ne splača
#brezpodpisa
««
516 / 658
»»