» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
««
508 / 658
»»

D3m0r4l1z3d ::

Ker ga ne rabijo toliko kot za HP.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Tomson ::

Han je izjavil:

Za tisočaka dobiš ProBook 450 G5 i7-8550U z 8GB DDR4 in 256GB SSD, ki je po moje boljša izbira. Če rabiš, dokupiš 8GB RAM in ali dodaš HDD ali zamenjaš SSD za večjega... Ta ima zagotovo IPS ekran, medtem ko ga Asus zelo verjetno nima. Poleg tega je pooblaščeni serviser za Asus čista katastrofa.


Tudi Asus VivoBook S15 S510UN ima IPS zaslon. Je overall zelo dober prenosnik, edini minus so kvečjemu povprečni zvočniki, sicer pa odličen IPS zaslon, dobra baterija, sledilna plošča, nizka teža, dizajn, kvaliteta izdelave ... Probook je dobra opcija, omenjeni Asus pa tudi, sam bi kar dobro razmislil ... Servis je mogoče res slabši, ima pa HP nekoliko višji procent okvar, pa se izravna. Skratka dve dobri opciji ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lgg2 ::

Kaj mislite o https://www.mimovrste.com/ultrabooki/hp... in kakšne so alternative (naj bo čim lažji in ne večji od 15", cena okoli 1000€)?

fraising ::

Kaj priporočate za tam okoli 500EUR(+-50). Najraje bi 17'3 ekran če je mogoče ter seveda SSD če je ta možnost. Vse delo se nanaša na pisarniške stvari, ter video vsebine (yt, netflix...).

Potrebujem ga pa čim prej, tako da verjetno pride v poštev samo Slovenija.

Hvala za predloge

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fraising ()

Han ::

Za to bi skoraj moral zadoščat Hoferjev Medion Akoya E7426, ki ga lahko naročiš le še do jutri (23.5.2018). Dostavijo ponavadi v nekaj dneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Gregex ::

Tega mediona sem tudi jaz gledal nekaj časa nazaj, pa se nisem mogel odločiti ali mi bi bil 17'3 prevelik. No zdaj ko gledam pa bi ga kr vzel. Glede na to, da je v ponudbi že od 3.5., a mislite, da bi se ga jutri še dalo naročit? Je še kak na zalogi, ima kdo kako insajdersko info? Saj jutri grem v najbližji hofer vseeno, pa raje vprašam, če kdo kaj ve, da ne bom jutri v štacuni razočaran. :)

Han ::

Če bi jih zmanjkalo, bi verjetno že umaknili oglas. Za gledanje videa in filmov je 17 palčnik boljša izbira, je pa po drugi strani manj praktičen za prenašat naokoli.

freezby ::

Oj, šel "prenosni" prenosnik po gobe - delovna nesreča. Amortiziral se je že davno, tako da ne jočem, 7 let star in je bila za letos itak predvidena menjava.

Potrebe: prenosen laptop, lahek, trpežen/močnejše ohišje, lahko pade tudi kakšna kaplja nanj. Velikost 15.6'', odziven, baterija za 5 ur normalnega klofanja in kar intenzivnega brskanja (čez 20 tabov odprtih).

Želje (v oklepaju ne čist nujno):
- zaslon IPS FHD, mat.
- procesor i5 8. generacije
- 8 GB RAM-a
- SSD disk: 256 GB, a tudi že imam odvečnega 128 GB samsunga. (Mrbit za kombinacijo z 1 TB HDD? Ali pa ne zaradi garancij?)
- priključki: USB-C, HDMI, (bralnik kartic)
- natančen touchpad
- (osvetljena tipkovnica)

Ne rabi se ločene grafične, iger ne bo.

Nakup znotraj EU, ne gori voda. Na Computeruniverse se mi je na hitro zdajle dopadel tale IdeaPad 320

Tomson ::

IdeaPad 320 ni IPS, ima TN panel. Sicer overall ni slab prenosnik, a v tem cenovnem rangu so boljše opcije, npr. že večkrat omenjeni HP Probook 450 za 649€, ima čisto vse naštete želje, od prve do zadnje! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

freezby ::

Hvala. Pozna ura, če je že nov stroj, bo IPS seveda. Si bom zacahnal, tudi cena super.

RED_line ::

ta prenosnik je za kaj? Naj bi imel slabo baterijo. se da to menjat z boljšo?
Lenovo 520

Tomson ::

Načeloma ok prenosnik, dobre specifikacije, IPS zaslon, ima pa precej nizko svetilnost in kot si omenil slabo baterijo. Problem je cena (820€), enostavno ni konkurenčen. Boljši opciji sta HP Probook 450 za 649€ in Acer Aspire 5 za 665€. Iste specifikacije, oba z IPS paneli a bistveno nižjo ceno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

RED_line ::

hvala ti

Gregex ::

Han je izjavil:

Če bi jih zmanjkalo, bi verjetno že umaknili oglas. Za gledanje videa in filmov je 17 palčnik boljša izbira, je pa po drugi strani manj praktičen za prenašat naokoli.


Sem ga ravnokar naročil in lahko potrdim, da je še na zalogi, tko da če kdo rabi, se ga lahko samo še danes naroči.

GeForce ::

Kakšen predlog za prenosnika v rangu do 600EUR? Primarno bo uporaba za šolo - se pravi zelo vrjetno 90% internet + filmi. Velikost 15"+ (17" vrjetno ni v tem cenovnem rangu?).

EDIT: Pa mora biti iz Slovenije, se pravi tujina odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

Tomson ::

Za omenjen namen ne boš zgrešil npr. s temle 17.3" Medionom za 499€. IPS zaslon, čisto spodoben procesor za namen, RAM v prihodnosti nadgradiš, SSD je ali opcija z malo zmogljivejšim procesorjem in sicer podobnimi specifikacijami, tudi 17.3" IPS zaslonom, HP 17BS025 za 599€, pa Acer Aspire 5 za 557€ s precej zmogljivejšim i5 procesorjem, glede na teste tudi z IPS zaslonom, ali s še zmogljivejšim in varčnejšim procesorjem nove generacije za 639.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Relanium ::

Julija 2010 sem pisal v tej temi za prenosnik ki je pred kratkim izdihnil (nevihta), zgleda je bil že čas :)

V glavnem, gledam HP probooke in Dell inspirone za okrog 900 do max 1000€. (pri dellu me moti 100Mbit mrežni priključek, wtf)
Obvezno 17 col in i5 zadnje generacije.
Kako je kvaliteta in je še kaj drugega pametnega v tem razredu?

Generton ::

Pozdravljeni,

Kupujem prenosnik za photo editing in light video editing. V glavnem bo uporabljen za slednje in običajna službena opravila (word, powerpoint, internet, itd.). Budget, ki ga je cca. 700-800e, ceneje je boljše je. Našel sem tri opcije, pa me zanima za katero bi se odločili oz. katera bi bila najbolj budget in performance friendly.

linki:
https://www.markoshop.si/prenosniki/397...

https://www.markoshop.si/prenosniki/412...

https://pocenipc.com/prenosnik-hp-pavil...

Če ima kdo slučajno kak drug predlog se priporočam.

Hvala že v naprej :D

RED_line ::

prvi ni baš. drugi nima dobrega ekrana in tretji je rabljen.

flood ::

išče se poceni mali prenosnik..brskanje neta..kateri se vam zdi boljši?

https://www.bigbang.si/prenosni-racunal...

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

RED_line ::

hoofer

scipascapa ::

Hofer zaradi ekrana a z slabšim procesorjem.

Han ::

Oba sta kar velika žalost.

flood ::

ok..jah za 300€ mislil, da kaj boljšega ni ali?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

RED_line ::

kupi rabljenega. se da dobit zelo dobre prenosnike z garancijo

Toxic ::

Lp!

Kupujem novi prenostnik, 13.3 ali 14 inchnega. Uporabljal se nebo za nič kaj posebnega (word, filmi, net in kaki programi za kartiranje), cena pa je max 800e. Kaj se najbolj splača kupit za ta denar?
Gledal pa je te opcije:
https://www.markoshop.si/prenosniki/189...
https://www.markoshop.si/prenosniki/344...
https://www.markoshop.si/prenosniki/344...
https://www.markoshop.si/prenosniki/325...
https://www.tehnox.si/prenosnik-acer-sw...

je kera od teh vredna nakupa?
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Toxic ()

Gregex ::

Gregex je izjavil:

Han je izjavil:

Če bi jih zmanjkalo, bi verjetno že umaknili oglas. Za gledanje videa in filmov je 17 palčnik boljša izbira, je pa po drugi strani manj praktičen za prenašat naokoli.


Sem ga ravnokar naročil in lahko potrdim, da je še na zalogi, tko da če kdo rabi, se ga lahko samo še danes naroči.


Dobil danes. Ravnokar ga nameščam, prvi vtis je fenomenalen. Kar me je najprej fasciniralo je ekran, barve so res žive in pa kot gledanja odličen. Zaenkrat res super. :)

D3m0r4l1z3d ::

4gb je za več zavihkov premalo, ampak to mora biti kar nekaj zavihkov stalno odprtih.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Ijus ::

upam, da ne zamerite, če tukaj v tej temi vprašam: koliko je največja resolucija hdmi izhoda tega prenosnika?

Tomson ::

flood je izjavil:

išče se poceni mali prenosnik..brskanje neta..kateri se vam zdi boljši?

https://www.bigbang.si/prenosni-racunal...

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Če 14" ni preveč (glede na to da je precej kompakten in lahek, 1.3kg napram 1.1kg za 11.6" iz Hoferja ) boš v budget segmentu težko dobil kaj boljšega od Teclast F7 za 250€, (14" FHD IPS, 6GB RAM, Intel N3450, 128GB SSD), ga imam tudi sam dober teden in je za lahkotnejša opravila super. Slabe strani so uporaba SLO nalepk, ki pa se praktično skoraj ne vidijo in pa Windows sem na novo namestil iz ANG v SLO. Sicer pa overall res odličen za ceno. Alternativa v Slo je npr. Lenovo Ideapad 320 za 360€ (slabši procesor, FHD a ne IPS zaslon) ali overall nekoliko boljša a dražja 13.3" opcija, Acer Swift 1 za 390€ ... Od 11.6" je dobra opcija tale Acer model, a s kar visoko ceno, 460€. Je pa 11.6" kar majhen prenosnik, osebno mi je npr. premajhen, sem potem raje kar na tablici ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

D3m0r4l1z3d ::

Tomson, lepo od tebe za poglobljene odgovore, ampak nalepke, ki se skoraj ne vidijo je pa fail ;)
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Tomson ::

No, skoraj ne vidijo, stvar percepcije jasno, mišljeno v smilu da ne zmotijo. Kdor je pikolovski jih jasno opazi, če pa jih ne iščeš ... sam sem se očitno sčasoma popolnoma navadil na nalepke na prenosnikih in me niti malo ne zmotijo ... Takole izpadejo na npr. na Teclastu ob dnevni svetolobi ...


Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Excavator ::

Iscem masino za net, web+software development(dual boot ubuntu), office programi, razni videi, filmi(vse od yt do max. 1080p h265).
Okoli 15.6", tu sem v dilemi glede velikosti, kaj predlagate za to uporabo?
Glede diskov, se mi bolj splaca vzet y SSDjem in dokupim external hdd/mountam v dvd slot?
Gledal sem convertible-type prenosnike ki dejansko funkcionira kot tablica/prenosnik v enem, kako je s tem v realnosti, v kaksnih primerih je sploh useful?
Budget bo tam nekje 500e +/- 100?
Sem bil prepozen za ze omenjen Medion Akoya E7426, ki je bil odlicen, saj mi velikost mi ne predstavlja ogromnega problema.
Mogoce kak probook xxx, ampak mi je cena 600+e ze malce visoka, ce dobim kaj podobne kvaliteta za manjso ceno.

Zgodovina sprememb…

Filip8 ::

kolega kupuje prenosnik za grafično oblikovanje. budget nekje do 1500, gledal je macbooke pro itak, pa pridejo v poštev rabljeni. malo sem gledal, pa se na macbooke neki ne spoznam. katerega bi na primer moral pogledati? če se da, bi rad 15 inch

Tomson ::

@Excavator:
Vse zadeve, ki so kompromis nečesa imajo svoje pluse in minuse, zato, jasno, tudi "convertible" prenosniki niso niti najboljši prenosniki, niti najboljše tablice, sploh če gledaš neko normalno ceno, kjer boš dobil dosti boljšo namensko napravo. Omenjaš dilemo med 15.6" in 17.3" kjer je pravzaprav povsem preprosto, če so mobilnost, velikost in teža, tudi avtonomija baterije ključni dejavniki, vzameš 15,6", če niso, je v skoraj vseh pogledih 17.3" boljša opcija, večji prenosnik je bistveno udobnejši za delo, zaslon je prijaznejši očem ... Na koncu gre le še za primerjavo strojne opreme, kaj dobiš pri eni in drugi velikosti. Najprej se torej odloči za velikost, potem pa poiščemo model. SSD je jasno nujen, ali je že v paketu ali pa ga dokupiš.

Tako za občutek, če želiš ostati pod 600€, eni boljših opcij, Acer Aspire 5 15.6" za 569€ (Intel i5-7200U, 8GB RAM, FHD IPS zaslon, 256GB SSD) pri 17.3" pa nekoliko slabša strojna oprema a tudi IPS zaslon ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

D3m0r4l1z3d ::

Bi znal 17 biti tudi tišji oziroma se bi manj segreval, lažje hladil.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

belo mleko ::

Po tednu raziskovanja počasi obupujem nad Lenovom. Kot kaže imajo praktično vsi modeli težave s pregrevanjem in posledično padcem hitrosti. Ogledanega sem imel P52s za cca 1300EUR z i7 in Nvidia Quadro kartico. Ohišje je top in tudi nadgrajevanje je možno, plus garancija je tri leta. Ampak vse z dvojno grafično kartico se jim pregreva. Obstaja kakšna alternativa Lenovo T in P seriji?
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Excavator ::

Tomson je izjavil:

@Excavator:
Vse zadeve, ki so kompromis nečesa imajo svoje pluse in minuse, zato, jasno, tudi "convertible" prenosniki niso niti najboljši prenosniki, niti najboljše tablice, sploh če gledaš neko normalno ceno, kjer boš dobil dosti boljšo namensko napravo. Omenjaš dilemo med 15.6" in 17.3" kjer je pravzaprav povsem preprosto, če so mobilnost, velikost in teža, tudi avtonomija baterije ključni dejavniki, vzameš 15,6", če niso, je v skoraj vseh pogledih 17.3" boljša opcija, večji prenosnik je bistveno udobnejši za delo, zaslon je prijaznejši očem ... Na koncu gre le še za primerjavo strojne opreme, kaj dobiš pri eni in drugi velikosti. Najprej se torej odloči za velikost, potem pa poiščemo model. SSD je jasno nujen, ali je že v paketu ali pa ga dokupiš.

Tako za občutek, če želiš ostati pod 600€, eni boljših opcij, Acer Aspire 5 15.6" za 569€ (Intel i5-7200U, 8GB RAM, FHD IPS zaslon, 256GB SSD) pri 17.3" pa nekoliko slabša strojna oprema a tudi IPS zaslon ...


Bolj se nagibam k tem medion variantam, kaj pa ce vzamem nekaj od mediona, s 1tb HDD in potem dokupim se ssd in montiram tam ko je dvd drive?

Filip8 ::

Filip8 je izjavil:

kolega kupuje prenosnik za grafično oblikovanje. budget nekje do 1500, gledal je macbooke pro itak, pa pridejo v poštev rabljeni. malo sem gledal, pa se na macbooke neki ne spoznam. katerega bi na primer moral pogledati? če se da, bi rad 15 inch

any1? pač do katerega modela nazaj se splača gledat?

i33a ::

Pozdravljeni,
odličil sem se za nakup Lenovo Thinkpada (kvaliteta tipkovnice, ohišje, garancija, ...).
Imam pa nekaj težav pri odločanju kater model naj vzamem.
-Kot prvo sem v dilemi glede 14' in 15' modelov. Sedaj sem navajen na 15' laptop a večino časa uporabljam tudi zunanji zaslon. Koliko se pozna ta razlike v velikosti? Poleg velikosti je razlika še v tipkovnici (numerični del). Laptop uporabljam za programiranje. Je bolje da ga ima ali ne in so ostale tipke bolj poravnane na sredino?
-Generacija in hitrost procesorjev. Na trgu so trenurno modeli 470,480,570,580. Zanima me koliko se pozna nova verzija modela (z 8. generacijo Intel procesorjev proti starejši z 7. generacijo)?
Je bolje vzeti npr. novejšega i5 ali starejšega i7?

Budget je cca 1800€. Pogoj pa je 512GB SSD disk, 16GB rama (ali 8GB s prosto režo), priporočljiva Nvidia grafična.

Tomson ::

@Excavator:
lahko SSD montiraš na mesto DVDja ali pa ga zamenjaš s HDDjem ... Hofer ima od cenejših opcij trenutno le Mediona s Pentium 4405U procesorjem, ki je povsem ok za vsakodnevna opravila, za kaj zahtevnejšega pa ni najbolj primeren. Razmisli o omenjenem Acerju za 506€, je opazno zmogljivejši, nima pa 3-letne garancije in Windows OS. Odvisno torej, kje so tvoje prioritete ...

@Filip8:
novega Macbook Pro 15 do 1500€ ni. Pri Macbookih kaj dosti za komplicirat kolega nima. Gre v trgovino in kupi model za 1.500€. Najceneje sem zasledil 15" verzijo za 1890€ ...

@i33a:
Med 14" in 15.6" je podobna razlika kot med 15.6" in 17.3". Če ti je 14" dovolj veš pa le sam, pojdi v trgovino in primerjaj. Če je mobilnost na prvem mestu je 14", jasno, boljša opcija, sicer je 15.6" malo bolj udoben za delo. Numerični del je pa kar pomemben, če veliko s števili operiraš. Nova (8th) generacija procesorjev je vredna nakupa, so bistveno varčnejši in opazno zmogljivejši. i5-8th je skoraj primerljiv s i7-7th generacijo ... Osebno bi vzel novejšega i5.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

i33a ::

@Tomson:
Hvala za odgovor.
Sem se zagrel za tale laptop. Dokupil bi pa še (vsaj) 8GB RAM-a. Kakšna se vam zdi ta izbira?
Poleg tega me zanima tudi kakšen RAM lahko kupim zraven (katere specifikacije moram gledati) in če s tem mogoče kršim garancijo?

Tomson ::

Overall odličen prenosnik. Omembe vreden je le zaslon, ki ni med najsvetlejšimi, direktno na soncu ne bo uporaben, je pa sicer dober IPS zaslon. Pri najvišji svetilnosti je rahlo pristoten flickering, ki pa se zaradi visoke PWM frekvence praktično ne opazi. Če dokupiš RAM ne kršiš garancije, potrebuješ pa DDR4-2400 RAM (DDR4 PC4-19200 2400MHz 260-pin SODIMM), imaš še 1slot prazen, dokupiš 8GB palčko npr., če dokupiš v trgovini kjer kupiš prenosnik ti ga kar že tam zmontirajo pred prevzemom ... TAKOLE pa izgleda če ga vstaviš sam.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Han ::

flameir ::

Kateri prenosnik v big bangu za cca 500-600 za faks? Delal se bo v officu ter brskalo po netu + filmi, slike. Želje, da je čim lažji, ostalo je vseeno. Hvala.

starboi ::

flameir je izjavil:

Kateri prenosnik v big bangu za cca 500-600 za faks? Delal se bo v officu ter brskalo po netu + filmi, slike. Želje, da je čim lažji, ostalo je vseeno. Hvala.


V Big Bangu se ne kupuje takšnih in podobnih zadev. Sprehodi se skozi zadnje 3-4 strani te teme, kjer je bilo govora o točno takšnih predlogih, za katero si postavil vprašanje. Lp

flameir ::

Kolegica ma 300e bonov, zato ji ne morm drugje naročit, ker jih bo porabla za pc...

Han ::

4ever ::

Kateri ram bi bil uredu za ta prenosnik? https://www.bigbang.si/prenosni-racunal...
Zaenkrat ima 4gb, vendar se ta kar hitro napolni.
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

Han ::

Npr. tale. Sicer pa preveri s CPU-Z, kakšen je vgrajen trenutno in poišči njemu enakega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()
««
508 / 658
»»