» »

Iščem slovenske podnapise za War of the Worlds.

Iščem slovenske podnapise za War of the Worlds.

iNDigo_Child ::

Iščem že prej omenjene podapise, pa jih nikjer ne najdem. Ali mi lahko prosim poveste, kje bi jih lohk najdu al pa če jih vi imate? Vsaka pomoč bo dobrodošla!
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!
  • zaklenilo: STASI ()

darh ::

A jih ni na DVDju? :8)
Excuses are useless! Results are priceless!

iNDigo_Child ::

Ne. Ma sem z net pobral sam film, zdaj pa iščem še podnapise...Saj če počakam še par tednov, bodo že na netu, ma jaz bi rad gledal čim prej. Sicer pa ni take panike, saj hrvaške že imam, za prvo silo bodo.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Zgodovina sprememb…

OldSkul ::

Teh podnapisov še ni. Bo treba malo potrpet. Itak pa so vse verzije filma na netu bolj boge.

CWIZO ::

Tost bed, da se ti skoda zdi dat jurja, da gres v kino gledat tak film.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

SodVina ::

samo za jurja gres v kino lahko samo enkrat. Ce ze tako gledamo, je bolje, da das 3 jurje, pa ga imas za zmeraj. kino je IMHO predrag.

Mr_Globus ::

Bednost WoWa je premosorazmerna s histeričnim kričanjem smrkave bjonde... Mater če bi bil njen stari bi ji po prvih 10 min dal šus s shotgunom v čelo

... mater mi grejo te holivudske adaptacije super knjig na jajca.

Dr Evil ::

Do sredine je film kul,pol pa je naenkrat konec.Škoda ima potencial.

CWIZO ::

SodVina: sam on ne bo kupil DVDja;)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BluPhenix ::

V kinu imajo slovenske podnapise za War of the Worlds.

kino predrag, ne vem če no, glede na to, da je kolosej non stop poln. Vsekakor pa ne moreš enačit kina in DVDja, ker je pri prvem še ogromno platno, pa ponavadi odličen zvok, vse kar poveča uživancijo v filmu. Film je celota, torej ne le zgodba, ampak tudi slika in zvok, zato je IMO gledanje cam verzij na računalniku najbolj beden možen način za gledanje filmov, sploh mi ni jasno kako folk uživa v tem, aja no sej morda ne...

Seveda je še vedno zgodba in predstavitev le te na prvem mestu po pomembnosti, vendar se tudi ostalih delov ne sme preveč zanemarit.

iNDigo_Child ::

Doma je vsekakor bolje gledati film, še posebej, če maš projektor, ki ti film projecira na steno, visoko 3 metre, široko 5 metrov in si lahko greš iskat kokice, kadar hočeš, daš pavzo, ko te prime na wc,...Pa poskusi to v kolokseju... Ni šans, da ti rata... Poleg tega pa si doma v zavetju svoje intimnosti in med filmom lahko počneš karkoli (in s tem mislim re karkoli). V koloseju bi te mal čudn gledali... Raje ne dam nič in film gledam doma (in lahko povabim kogarkoli) namesto da bi dal jurja in ga šel gledat v kino brez prej omaenjenih privilegijev, ki jih lahko imam samo doma.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Zgodovina sprememb…

CWIZO ::

Ja alo ej, itq da ce bos mel doma nevem kak hud sistem, ki ti da cez celo steno sliko in ima odlicn zvocni sistem, da nous koloseju kesa nosu. A ni to logicen:\
Sam se vsen si prikrajsan za to da film vids ko pride ven in mors cakat na DVDju, ker ce imas doma tko narejeno kot si opisal potem je mal lame divx-e gor gledat...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

CaqKa ::

BluPhenix ::

aljoša sem napisal kako je IMO bedno gledati doma filme:
cam verzije na monitorju z računalniškimi zvočniki.

Ja če imaš doma 3x5m sliko na platnu (nikakor ne projecirano na steno) in primeren zvočni sistem dobro gledati doma. Ampak dvomim da ima tako poštimano veliko folka. In kot je že napisal CWIZO je na takem sistemu cam verzije DIVXov z zvokom zajetim z mikrofonom na kameri lame, zelo lame.

In stanovanje v katerem lahko projeciraš 3x5m sliko in primeren projektor stane pa le malce več kot karta za kino. Res je potem imaš lahko filme zastonj, ampak ... z denarjem, ki si ga dal za 3x5m steno in projektor bi lahko v kino šel nekako 300 krat, ne to je malo, recimo 800krat, če daš še spodoben sound zraven pa nekako 1500krat.

Aja in komaj čakam da dam pavzo, ko ima vsak od mojih kolegov za it na WC ali pa ko si gre iskat pijačo, to neverjetno doda k vzdušju v filmu. In kaj se šele zgodi ko povabiš enih 10 kolegov, totalen užitek gledati film ...

Poleg tega pa si doma v zavetju svoje intimnosti in med filmom lahko počneš karkoli (in s tem mislim re karkoli). V koloseju bi te mal čudn gledali...

Očitno si slabo informiran kaj vse se dogaja v koloseju, na zadnjih sedežih...

STASI ::

Tema je zašla v slepo ulico, zato jo zaklepam.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bomo imeli v Sloveniji kvalitetnejše kino dvorane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8522113 (18015) Engineer_
»

Nova anketa: kolikorat ste bili letos v kinu

Oddelek: Novice / Ankete
394420 (2902) zee
»

Matrica Reloaded podira rekorde

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
212728 (2728) Hellios

Več podobnih tem