» »

6800 gt gigabyte

6800 gt gigabyte

jeryslo ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kaj mislite o temle:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie...

Grafa je 260€=62.000 sit, kar me čudi, ker so v Sloveniji skoraj vse 6800 gt nad 90.000 sit. Kakor vidim ima grafa vse karakteristike gt verzije, zdaj pa povejte, če se splača vzet, ker se mi zdi res sumljivo poceni? Pa kolk je ta od gigabyta boljša/slabša od drugi proizvajalcev istih graf (Leadtek)?

Primoz78 ::

To je e-bay...podobna zadeva kot pri nas bolha, tako da nic ni zihr ;) A je agl ali PCIe?

Lp Primoz

p.s. Ce rabis 6800GT na AGP-ju pisi ZS!

Sami ::

Za tale denar je super.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jeryslo ::

Grafa je agp, se pa vidi, da to prodaj nemška trgovina pc-store.de torej bi to moralo bit verjetn ziher?

Sem našel še direkt iz njihove trgovine:
klik

Zdaj me pa še zanima, če se bodo te grafe v enem mesecu še kaj bolj pocenile, glede na to, da je prišla ven nova serija?

Zgodovina sprememb…

VASkO ::

jaz ze dolgo trobim naokoli, kako so pri nas ti GTji se vedno dragi, v nemciji in avstrijji pa se njihove cene zacnejo pri 250eur za nove kartice. vidim, da me noben ni slisal...

za tako ceno ne rabis ebaya gledat, kdaj pa bodo pri nas prilagodili cene, pa ne vem. v glavnem to ceno imajo kartice ze 2 mesca al pa se vec v avstriji/nemciji.

edit: cene so se malo padle, leadtek in PNY kostata le 222eur v nemciji, 252 v avstriji. 6600GT se tak pri nas sploh vec ne splaca kupit (ce se ne motim, kosta se vedno okoli 47k nov).
se link Geizhals al pa direkt na leadtek 6800gt ki je najcenejsi od vseh GTjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

jeryslo ::

Aha, sam zakaj je pa npr. Sparkle SP-AG40GPT, GeForce 6800 GT, 256MB DDR za 30€ dražji od Gigabyte GeForce 6800 GT, 256MB?

VASkO ::

jah saj so razlike v cenah med razlicnimi firmami vedno bile al kak ti mislis...

Grey ::

Kako naj pridem do te grafične? :'(

Sedaj ima pri nas Mlacom najcenejšo vendar je še vedno predraga (89k SIT). Sem pa gledal pri Pelugi, ki jo prodaja za 60k SIT in cena se mi zdi sprejemljiva.

VASkO ::

pelji se gor al pa si z nemcije za 222eur (najnizja cena na geizhalsu za leadteka) na dom naroci, te pride se s postnino ceneje kot cena kartice v pelugi.

bom cekiral, kaksne moznosti mas pri oni najcenejsi stacuni Alternate glede posiljanja v slo pa bom tule napisal.

seminal ::

pri pelugi stane ste rekli nova 6800gt 60čukov ,
kak pa to lahko kupiš sm iz MB pa mi ni teško skočit v graz>:D

jeryslo ::

Kako je pa z plačevanjem z paypal? Baje je zadeva super za plačevanje kupljenih stvari v tujini.

seminal ::

kaj pri pelugi znajo angleški jezik ,kr nemščino ne obvladam najbolje:8)

Moonman ::

En malo višje postave in temnejše polti zelo dobro govori angleško, če ga pa slučajno nebo, pa se že nekak dogovorite.
Njim je glavno, da imaš $$$, tebi pa da imajo kartico.:D

Edini minus te trgovine je to, da je možno edino gotovinsko plačevanje. Zato pa so lahko kaj cenejši ...


seminal ::

kako pa naročim a se moram registrirat:)
če ja pa kaj narobe pa mam garancijo in sam gor pelem in potem jim dam grafo al kaj pa zamenjajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: seminal ()

Moonman ::

O rezervaciji se pomeni po mailu.

Pred kakšnim letom so menjali kar takoj. Pozneje pa me je vedno poslal na neprostovoljni ogled Gradca.


Grey ::

seminal:

Poglej ZS.

boris22 ::

Samo srečni vi ki ste zraven Avstrije.Jaz sem gledal cene v Italiji pa so 6800 gtji vsi na 400 eurov.(Essedi,chl,mediaworld) Jaz mislim tudi zamenjat grafično z 6800 gt na agpju samo bo treba malo počakat.V slo trgovinah se jo da dobit za 90 k sit.Za 71 k sit pa pri dino dj samo garancija je pod vprašajem.Ve kdo za cenejšo varianto.Če bi imel pelugo zraven nebi dosti razmišljal.

Primoz78 ::

...lahko pa pogledas tudi male oglase na S-T...:\

Lp Primoz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

alesr ::

Dne 2.7.2005 sva šla s kolegom v Graz, v www.Peluga.at in sva kupla vsak po eno grafo. Gigabyte 6800GT s 256MB na AGP-ju pa nama dela čist full preveč hitr!Vse dala super! Garancijo mava eno leto! Vsak pa je dal za grafo 260€, kar je cca. 62.000 sit.Beat that Mlacom in ostali DjDino-ti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alesr ()

Grey ::

Kako je pa kaj s temperaturo?

Prijatelj si je kupil Gigabytovo 6600GT pri JAE in pravi, da mu senzor kaže pod obremenitvijo tudi čez 100C8-O.

Moonman ::

Če nima prepiha v ohišju te kartice zlahko dosežejo 100C


sile01 ::

Jaz imam gigabyte 6800GT in mam idle 60 stopinj k pa kej špilam pa naraste do max 77-78.

alesr ::

Kur*a Jst pa kr 86'C če poženem 3D MArk 2005.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A gre kdo v avstrijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645742 (2978) d0rK
»

Narocevanje stvari iz trgovine Peluga (v Grazu)

Oddelek: Kaj kupiti
221974 (1407) ekseR
»

Peluga-prosim za pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
91534 (1137) alesr
»

Nakup pri Peluga.at

Oddelek: Kaj kupiti
272335 (1621) igor0203
»

A rab kdo kej??

Oddelek: Loža
111274 (829) alesr

Več podobnih tem