» »

keri skener? keri printer?

keri skener? keri printer?

elfin ::

Kaj mislite keri skener se splača kupit?

Zdaj si bom enga kupil, pa ne vem kerega. Mora biti USB pa tam do 25k tops. Videl sem Acer, pa Umax. Al bi kerega drugega?

Pa keri printer zraven?

HP DJ 840C ali pa HP DJ 930C
al bi se mi bolj splačal kaki epson?

Na navaden papir bom printal, baje je HP boljši pri navadnem pisarniškem papirju? Kaj mislite?


totimato ::

Za shener ne vem, če pa hočeš moje mnenje glede tiskalnika pa se odloči za epsona. Po mojem boljše tiska (neglede na papir) pa tudi kartuše so cenejše. Samo enkrat sem imel HPja, drugace pa dva epsona in mi sploh ni žal. Tudi naslednji tiskalnik bo epson.

lp :)

totimato

Matty ::

Sam imam skener Mustek 12000UB. Zelo zadovoljen, tako s kvaliteto kot ceno! Obstaja trenutno samo en problem... Da se ni drajverjev za WinXP, tisti od Win2k se pa nocjo instalirat..

Tomi ::

Skener vzami Umaxa, ker ga imam, in sem zelo zadovoljen.
Kot tiskalnik pa raje 930-ko, ker ni take razlike v ceni, je pa v kvaliteti. Vsekakor je HP boljša investicija kot Epson ( upam samo, da se tole ne bo razvilo v prepir;(().
metrodusa.blogspot.com

Webmojster ::

Danes sem se pozanima malce za tiskalnik in printer. Kaj menite o
- scanner: HP 5300 COLOR, 50s - text, 50s - fotografija, opticna locljivost 12000 dpi, 5,7 kg, USB, paralel,..
- printer: HP DJ 959C INKJET, 600 DPI, PHOTO RET III do 2400x1200 DPI, 4 MB spomina, 11 cb na minuto, 3 barvne, PCL level 3, usb, paralel?

cena scannerja: 50.000,00 SIT
cena printerja: 46.700,00 SIT

||_^_|| ::

scanner UMAX astra 3400U cca.23Ksit (mam) FUL DOBR
Printer: HP 930C cca. 40Ksit (nameravam kupt..enkt:)moj frend ma) FUL DOBR

Lp

totimato ::

Tomi: ma brez skrbi, nič se ne bomo kregali. Samo sem hotel povedati, da imam z Epsonom boljše izkušnje kot s HP. V 4 trgovinah kjer kupujem rač. material so Epsonove kartuše res cenejše od HPjevih in (če se prav spomnim, ker sem enkrat računal) se po 3 menjanih kartušah ne splača več cenovno gledati za HPjem.
Res je, da če Epsona 1x na mesec ne prižgeš (da sčisti glavo) se lahko zapaca glava in obisk pri servisu ti ne gine. Ampak po mojem mnenju pa tiska precej boljše od HPja - tiskalniki v istem cenovnem rangu, mislim.

Je pa res da so lahko izkušnje koga drugega drugačne :)

lp

totimato

Dami ::

Kaj pa pravte na tole? Printer ma iste lastnosti kot HP-jeva 9** serija, skener tud ni slab, fotokopiranje je tud uporabno..... Mal placa si pršparaš, pa še ona površina za skeniranje je večja (A3) k pri navadnem skenerju, tak da lahk daš celo knjigo gor (primer).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038034 (21748) gazer
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392722 (2105) Brane2
»

Kater HP printer?

Oddelek: Kaj kupiti
171495 (1278) bastadu
»

Kateri tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
101267 (1110) bobby
»

Printer - EPSON ali HP?

Oddelek: Kaj kupiti
142297 (2105) Pisk

Več podobnih tem