» »

MSN smeški

MSN smeški

Jeebs ::

A mogoče kdo ve, kje MSN Messenger shranjuje dodane smeške (smajlije)? Torej tiste, ki se jih ''ukrade'' sogovorniku z desnim klikom na smeška in ''dodaj''?
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

jurre ::

c:\documents and settings\ime_userja\application data\microsoft\MSN messenger\ena_cifra\Custom Emoticons :D

Jeebs ::

Am... Tam notri so samo datoteke s končnico .dat?':\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

MaCoFaCo ::

Preimenuj v gif pa bo :p

Jeebs ::

Ok, hvala.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

bastadu ::

Imam nekaj custom smeškotov v Messengerju, sam problem je, ker jih sogovorniku včasih prikaže, včasih pa ne... Ali mora imeti sogovornik nujno nameščene tudi enake smeškote, da mu jih prikazuje ali je problem kje drugje?

SebaR ::

Ali mora imeti sogovornik nujno nameščene tudi enake smeškote, da mu jih prikazuje ali je problem kje drugje?

Sogovorniku ni treba imeti nameščenih smeškotov. Pomoje gre tu predvsem za kakšen lag. Meni so se dolgo nalagali predvsem v prejšnjih verzijah ;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Spc ::

Jaz pa sploh nemorem dodat smeška?
:|

[Michael] ::

Zivjo! Jaz imam malce nerodn problem, pred kratkim sem zamenjal mail za msn (gmail) in sedaj, ko se prijavim na msn z gmailovim mailom ni notr nc mojih dodanih smeskov, ce se pa prijavim pod starim mailom pa so? Kje je fora? Program msn messenger imam samo en in z obema mailoma se prijavim v istem programu, help?:\
Hvala!

Lp,Miha

Ndrej ::

Imam pa še jaz eno vprašanje. A ima kdo zbirko kakih smeškotov (z .dat končnico) za MSN. Bi bil tako prijazen in mi jih pošlje na email na vombat.si@gmail.com Bi bil stokrat hvaležen.

PS: Šele prejšnji teden sem odkril MSN Messenger. Prej sem ga takoj odklopil, ker je Microsoftov in imam raje ICQ :)

hysteria ::

Kako pretvorit animirane smajlije z DAT koncnico v GIF, da bodo se naprej animirani? Zdej se mi namrec spremenijo v staticne ==>> pretvorim jih tko, da DAT file odprem s ACDsee-jem, pol pa Save as v GIF, ampak animiran se pol spremeni v staticnega. Any help?

OmegaBlue ::

Samo .dat spremeniš v .gif?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

hysteria ::

Sem ze porihtu. Ja sej tko sem tud hotu najprej, preden sem jih sploh odpiru, direkt preimenovat koncnico iz .dat v .gif, ampak mi explorer ni prikazal koncnic. Pol sm se pa spomnu pa jih poiskal v Nerotu, tm je vsak fajl s koncnico in jih lepo spremnil da delajo.

perci ::

explorer>tools>folder options>view>hide extensions to known file types

Ndrej ::

Zdravo.

Dobil sem nekaj smeškov v .dat končnici in me sedaj zanima, kako bi jih uvozil v MSN Messenger. Sem jih samo kopiral v:

c:\documents and settings\ime_userja\application data\microsoft\MSN messenger\ena_cifra\Custom Emoticons

pa NE dela. Edino sem uspel tako, da sem vse spremenil iz .dat v .gif in potem vsako slikico posebej uvozil vanj. Je to edina možnost :(

[Michael] ::

Ja, to tudi mene zanima, ali je res to edina pot?

Ampak fora, skoz mam isti msn messenger, samo mail sem si spreminil in smeskov ni vec ;(

dOlOres ::

jeebs: shranjuje jih tja, kjer so že ostali smeški, slikice, itd...=) pod moji čustveni simboli se ti shranijo...=) razumljivo? =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustvarjanje animiranih sličiš - MSN

Oddelek: Programska oprema
61198 (1088) racunalnicar
»

MSN in smajliji?

Oddelek: Programska oprema
52411 (2079) Bethrezen
»

MSN messenger-čustveni simboli

Oddelek: Programska oprema
710823 (7506) ne_kdo
»

shranjevanje čustvenih simbolov v MSN??

Oddelek: Programska oprema
51730 (1649) jurre
»

Messenger meziki - ustvarjanje svojih

Oddelek: Programska oprema
72747 (2553) darkolord

Več podobnih tem