» »

impro muzika za "zacetnike"

impro muzika za "zacetnike"

Bug ::

ellow...

Saksofon igram kakih 8 let in se sramujem ce povem, da se se nisem tolko preizkusal v improviziranju :8) Igral sen Big Bandu, vendar smo igrali z napisanih not :D (ok, mel sem kaki solo pa je trebalo kaj po svoje zaigrat, al to ni bilo to) tak, da nisem okusil pravega improviziranja. Prek kratkim pa sem bil povabljen v en garazni bend, kjer se prav igra bolj po mprincipu improviziranja. Sel sem na vaje in sem ugotovil, da nimam pojma. Vbistvu ne to, da nebi mel ideje kaj bi igral (v umetniskem smislu) ampak bolj tehnicne narave. Rabil sem kar nekaj casa, da sem pravilno zaigral impro glasbo v duru v katerem smo se zmenili. In to je to kaj me najbolj mantra. Rabil bi vbistvu nekako vse tiste lestvice (ali akorde), da potem ko se zmenimo, da bomo igrali recimo v H-molu bom vedel katere tone lahko vkljucim v glasbo. Zdaj pa me zanima od vseh vas, ki ste tudi glasbene duse (poleg pa tudi zagrizeni racunalnicarji :D ), da mi malo pomagate. Internet je "velik" in stavim, da se da najti to kar jaz rabim. Torej ce ima kdo kako spletno ali pa pogoj za iskanje v guglu bi vam vsem bil zelo hvalezen.

lp,
bug


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blokiranje interneta, dostop do pošte - kako?

Oddelek: Omrežja in internet
81244 (748) c3p0
»

Proxy za certifikate

Oddelek: Informacijska varnost
81442 (941) jkreuztzfeld
»

Strah pred javnim nastopanjem

Oddelek: Loža
375958 (4848) Meizu
»

Nov, uspešnejši napad na AES

Oddelek: Novice / Varnost
123944 (3178) poweroff
»

Snemanje filma

Oddelek: Sedem umetnosti
112777 (2464) Avian

Več podobnih tem