» »

GA-K8NSNXP-939

GA-K8NSNXP-939

tec ::

Kje lahko tole dobim? Ima kdo kaksno informacijo, kje se da narocit?

tnx

dxx ::

V Mlacomu imajo na ceniku, sam ni prav označeba mensezdi. Upam da veš kaj to pomeni;)
Našel sem jo tudi v JAE-tu, da se tudi po pošti naročit

tec ::

Mah nimajo...sem jih ze vceri klical. Uvoznik nima datuma o dobavi, mi pravijo
Imajo pa K8NS Ultra-939....ki je skor enaka sam nima dpsja gor. Pa 20k cenejsa...tko da bom ocitno kar to vzel.

tnx

globoko grlo ::

a lahko men nevednežžu en pove kaj je to dps oz. za kaj ga je dobr met

tnx

tec ::

To je dodatno napajanje za proc. Baje pomaga pri navijanju. Kar se mene tice je sam se eno dodatno ropotalo, ker ma vent gor. Dela pa plata tudi brez tega.

Jest bom itak zdej vzel ultra 939. Moram pa zdej se blok zamenat, pa me zanima, ce se bloki namontirajo samo na dve luknje?? Ker tale plata nima stirih, vsaj vidim jih ne na sliki. Ima pa dve luknje, od nosilca za vent. Nimam izkusenj z 64 platami, zato me mal mede, kako bom spravil blok gor.
Izbiram pa med tem bloki

http://www.cool-pc.org/shopimages/1050_v.jpg

http://www.cerkovnik.si/images/EKSi.jpg

evo se dve luknje

Shark-357 ::

da blok se pritrdi samo na dve luknji moraš pa odstraniti tisto plastiko okoli cpu podnožja (20 sekund dela ) in pa zamenjati plexi na bloku

Zgodovina sprememb…

tec ::

Itak mislim nov blok nabavit, prav za a64, ker bom tega zeni zmonitral.
Katerega se bolj splaca od zgornjih dveh?

Shark-357 ::

brez dvoma da zgornjega vzami :D

Dr_M ::

To je dodatno napajanje za proc. Baje pomaga pri navijanju.

to je samo baje. ze na vec testih gigabyte plat vidu, da se cpu d tem niti za 1mhz ni dal vec navit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

VASkO ::

ultra je boljsa od nsnnxp ali kaj ze je ona draga

tec ::

Vasko: Ja...sem bral na testih, da je boljsa. Sicer je pa edina razlika, da nima dps switcha..vse ostalo je enako. Tko, da danes dobim ultra-939 in a64 3000 pa bom videl kako se obnese.

Sam je bil mal problem tocno tole dobit, ker imajo dve verzije. Obe imajo isto ime, sam so si ful razlicne. Tko, da se moral fejst tezit, da sem dobil tocno to..4xsata in dual bios. Tista druga je pa na pol prazna..in stane cca 19k

http://www.legionhardware.com/html/doc.php?id=376

mzidy ::

Una za 19k je K8NS-939, ta ki si jo pa ti kupil pa je K8NS-939 Ultra:)
Poročaj o rezultatih>:D

tec ::

Ja..sem jest isto razlagal prodajalcem v jae. Ampak na skatli pise ultra...notri je pa navadna. In to v treh trgovinah. Prodajalec pac pogleda na skatlo in ga ocitno ne briga kaj je notri. Sam tista brez ultra, je pa res grozna. Cist prazna zgleda...kot brez hlac :-\

VASkO ::

no jaz jo tudi mam pa sem super zadovoljen pa zgleda, da je se kar lepi cajt ne bo treba menjat, saj bo ATI se vedno delal najnovejse graficne na AGP vodilu :D

globoko grlo ::

a je NF3U čipsek kj boljši od nf4 čipseta, al za kaj bi kupval plato z nf3 čipsetom

tec ::

A sploh obstajajo agp plate z nf4?

Dr_M ::

ne, ker ni potrebe po tem.
itak se zdej ne splaca vec kupovat ne-pcie plat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matter ::

Glede na ceno nf4 plat bi reku da se :), sploh če poseduješ kakega 9800 pro ali še boljšo grafično.
nf4 plate z agp ne obstajajo, so pa zato plate z nf3 ultra čipovjem za podporo 939 nožnih a64.
Pa razlike med čipovji ne veliko, razen podpore pci-e in nekaj dodatnih sata se mi zdi.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Dr_M ::

Glede na ceno nf4 plat bi reku da se :), sploh če poseduješ kakega 9800 pro ali še boljšo grafično.

ja, mas prov. neka cheap roba z nf3 in precej solidna plata z nf4 se razlikujeta za cca 10k sit.
res ogromna razlika.


in ce mas r9800pro, se ti sigurno splaca vrzt dnar za neko precej legacy zadevo ja.


sori, ampak nism tok bogat, da bi kupoval ceneno zastarelo robo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tec ::

no, jest ne mislim, da je plata za 30k in proc za 40...cheap in old roba. Jest ne mislim kupovat nove graficne sam zato, da bi imel super duper plato. Moj matrox odlicno sluzi namenu....ampak mi pa zal proc ne ustreza. Plata, ki sem jo vzel pa tudi ni zanic..ampak bo odlicno sluzila namenu. Tisti pa ki igrce nazigajo in se jokajo, ker jim na max nastavitvah steka...naj pac kupujejo vedno nove komponente...pa to ni letelo na tebe dr_m


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Presedlanje iz barton2500 na 939 zarabi grafe?

Oddelek: Kaj kupiti
171439 (1254) mtosev
»

katera 939 maticna z NF3 chipsetom

Oddelek: Kaj kupiti
121954 (1585) hokuto
»

amd64 plata 939 agp

Oddelek: Kaj kupiti
251498 (1032) VASkO
»

Katero cenejšo plato za AMD 64 3000+ , Pomoč!!

Oddelek: Kaj kupiti
61092 (896) RC14
»

Katero plato za 939 priporocate (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604177 (2756) VASkO

Več podobnih tem