» »

Tele-car in njegove goljufije pri posredovanju rabljenih vozil

Tele-car in njegove goljufije pri posredovanju rabljenih vozil

Keyser Soze ::

Ker kupujem trenutno avto, sem se napotil na avto.net in tam malo brskla po oglasih. Seveda nisem mogel mimo enega zelo ugodnega polota z zelo veliko opreme. In sem si rekel nič, bom pa videl morda pa je vse res. In sem tipu poslal mail. Ker zadeva z maili traja in sem pač take sorte, da nimam navade morit takoj po telefonu sem mao pobrskal po netu za firmo Tele-car kot je pisalo v žigu na sliki v oglasu.

In prva zadeva, ki mi jo je vrglo ven je bilo tole.

Faj si rečem. Še dobr da nisem šel takoj klicat. Me pa zanima, če je kdo iz Slovenj Gradca pa pozna dotičnega tiča. Je kakšen avto na njegovem parkirišču ali pred njegovimi poslovnimi prostori. Ker če ne drugega se zapeljem tja, da vidim zadevo in če mi je všeč je cena več kot fenomenalna.

BigWhale ::

To bi se splacal edino, ce bi te zenska na drugi strani linije se mal rajcala... Da bi se pa o avtih pogovarjal.. Eh!

;)

Stepni Volk ::

To počne marsikateri trgovec... pokliči Sawal v postojni in vprašaj za Opel Astro karavan 1.7 CDTI. Seveda omeni, da gledaš oglas na avto.net >:D

Keyser Soze ::

Ma ja. Sej nimam navade do teh dilerjev hodit, ker je večina takšnih kot tisti za prašek>:D . Ampak tale ma pa ugodne cene. Pa me zanima če slučajno stoji ta avto še vedno pred bajto?

Tak moder polo, 1.4 letnik 2001. Cena je več kot ugodna, samo kilometri me skrbijo.:D

P.S.: PA še kaj drugega.

OZZY ::

Seveda ugodna cena..zato pa ljuje kličejo na 090 in on pokasira. Nizka cena je samo krinka in načrt kako privabit ljudi, da pokličejo. Vsak trgovec, ki ima kontaktna 090 je zlo zelo sumljiv in takoj veš, da nekaj ni uredu in izogibaj se jih k hudiča.

Vprašaj se. Zakaj je tok poceni in zakaj je številka 090??? Verjento ni naključje.
Go with the flow.

Tear_DR0P ::

hehe, sem jst enkrat na oglas za študentsko stanovanje klicu, na mobitel številko, pa se mi javi ženska in reče čuj ka me lahko na stacionarca pokličeš. Jst valda ni problema povej, nato začne ona 09 0xxxxx, pa jst sam aha adijo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

lelika123 ::

a se to lahko prijavi na policijo?

St235 ::

odvisno kaj, samo dejstvo da posluje preko številke 090 ne.

noker ::

lelika123 je izjavil:

a se to lahko prijavi na policijo?


Ja, lahko. Ampak ne bo pomagalo, ker naivnost ljudi bi blo potrebno prijavit v kakšni drugi ustanovi.
;-)

BigWhale ::

Tole je ze zastaral po mojem. :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS NATEG HalloKupon Vinjeta -50% (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15630177 (20255) darkolord
»

Prodaja avtov na črno, preprodajalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8832644 (27846) St235
»

090..... avtonet prevaranti :)

Oddelek: Na cesti
4312984 (4591) T-h-o-r
»

Rabim programerja za izdelavo programčka.

Oddelek: Programiranje
382848 (1214) Looooooka

Več podobnih tem