» »

LogitechMX518 vs Razer Viper Diamondback

LogitechMX518 vs Razer Viper Diamondback

bajsibajsi ::

Katera bi bila boljsa za igranje iger ala Call of Duty?
Sam iger skorajda ne igram vec, kupil pa bi jo nekomu drugemu, ki bi se jo najverjetneje zelo razveselil.

MX518
Razer Viper Diamondback - Magma / Razer Viper Diamondback RZD-1600C - Chameleon

V cem je razlika med DB Magma in Chameleon? Samo v prelivanju barve? Rad bi kupil najboljse; par jurjev gor/dol ni pomembno.

Kje v Ljubljani bi lahko kupil to (ne online) oz. mogoce celo vplacal bon najdrazje in bi si jo "ta" oseba potem lahko sama izbrala?

Hvala.

Matek ::

Te miške imajo identične senzorje in se bolj ali manj razlikujejo v malenkostih. Jaz bi ti zaradi drobnih dodatkov še vedno priporočil diamondbacka, ampak največje vprašanje je ergonomija, lastnik bi moral zadevo sprobat v roki, če ne je brezveze vse skup. Če pa za nekoga drugega kupuješ je pa mal dilema ja :/ .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bajsibajsi ::

Ja sej vem, da sta obe odlicni miski. Ravno zaradi "lezanja" v roki bi tukaj zelo prisel prav vrednostni bon, ker bi si lahko obdarjenec sam izbral dokoncno. Ce bi tako zelela, bi magari izbrala mikrovalovno pecico :)))

Se komu kej sanja glede trgovin? Da mi ni treba spet vseh preverjati...

Ves ta cas sem se najbolj nagibal k mx510, nato 518 zdaj pa nekako bolj v smer DB.

bajsibajsi ::

Sem ze kupil MX518. Predvsem zato, ker bo doticnemu osebku vsaj vizualno precej bolj vsec kot pa Razor DB. Za lastno uporabo bi se verjetno odlocil za slednjo. Aja naj se povem, da le ta stane v (da ne delam reklame)... nekaterih vecjih ljubljanskih trgovinah 2k ceneje kot pa recimo pri zgoraj omenjeni spletni trgovini.

boštjan ::

bajsibajsi,tudi sam bi se za MX518 odločo in samo zarad oblike.razori mi nikakor niso nikdar "ležali".Aja,povej kje si jo dobil za 2k ceneje!So še cenejše kot TU
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

bajsibajsi ::

bostjan; glede cene sem mislil Razor DB, ki se jo v trgovinah (vsaj dveh) dobi ze za 11.900. (kar je ceneje kot npr. pri cool-pc.org) Za 518 sem dal pa 13.990. Zdej se mi tko dopade, da resno razmisljam, da bi jo kupil se sebi :)

|KoRn| ::

Sa, 13.990 je kar drago za tako miš, se mi zdi da jo pri sosedih dobiš za malce manj kot 10.000 ... :(
Freak on a leash!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |KoRn| ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482789 (1729) kotnikd3
»

Kupujem novo miš in tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
101756 (1506) igor0203
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614231 (3140) strictom
»

Mišoni

Oddelek: Kaj kupiti
6911 (836) Mulh
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352184 (1495) gzibret

Več podobnih tem