» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
22 / 42
»»

oo7 ::

Mogoče tole???

http://www.imdb.com/title/tt0952922/

Tega je samo ena sezona in samo 6 delov.

Tega nisem nikoli gledal tako,da ne vem kaj je sploh to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gregor5816 ::

Žal, ni. Vseeno hvala za tvoj trud. Bom še kje drugje poskusil, če bo kdo vedel.

Okapi ::

Gregor5816 ::

Najlepša ti dala, točno tole sem iskal. Hvala :)

AlphaOne ::

Predlagajte dobre filme s FUCKED UP KONCEM. Res hudim, totalno nepredvidljivim in odtrganim koncem. Recimo Se7en, klasika, poznate vsi. Pa malo manj znana zelo dobra adaptacija knjige Stephena Kinga, the Mist:
http://www.imdb.com/title/tt0884328/
Film je prvo četrtino precej zanimiv, vleče, druga in tretja četrtina je povprečna, a konec ki sledi ... very fucked up! Vsekakor vredna ogleda!

Kaj še?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlphaOne ()

RejZoR ::

Kdo ve kakšen je bil originalen naslov filma, ki se je leta nazaj (precej pred letom 2000, raje okoli 1995) vrtil na TV mislim da pod naslovom "Mrčes"? Takrat sem bil še froc ampak se spomnim, da je bila not kot ena velika mravlja al pa bogomoljka, ki je terorizirala folk. Iščem po IMDB pa mi nikakor ne uspe najti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Poldi112 ::

Starship troopers?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

RejZoR ::

Ne ne, ni se dogajalo v vesolju al pa na drugem planetu. Pošast je bila samo ena in dogajal se je v nekem podeželjskem mestecu or something, spomnim se da so bili eni kadri tud okoli nekih rastlinjakov.

Ne vem sicer kako je ta beštja nastala ampak vem da je bila črna in je izgledala kot bogomoljka oz mantis po angleško (najbolj se spomnim glave in rok, ki so bile tipične oblike za bogomoljko).
Tud spomnim se da je v enem delu filma kazalo to pošast v bližini neke elektrike, ker je bila slika čist temna, kazal je to pošast v glavo in okoli je preskakovala elektrika. Pa če se mi spomin ni preveč izkrivil, da so infestirani ljudje iz ust izlegli kot nek čuden kokon. Spomnim se inserta ko pride en na avtobus in tam najde enga dedka, ki mu je to lezlo iz ust or something.

Iskal sem že vse živo, pa mi ni uspelo nič najti. Na IMDB sem prelistal par dolgih list horror filmov o insektih, iskal pod "mantis" in "ant" pa "insects" in našel pretežno cheesy horror filme iz 50 in 60 let. Sam vem da ni bil tolk star, ker so bili efekti kar na nivoju, tko da definitivno po letu 1980.
Sem pa ziher, da so na naših TV-jih vrteli film pod naslovom "Mrčes" ampak ker delajo popolnoma bedaste prevode nalsovov filmov mi iskanje pod tem imenom (in pod prevodi tega) ni uspelo najti popolnoma nič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Mogoče kaj od tega?





Tale vem,da je bil na A kanlu več kot 10 let nazaj.


menjalnik ::

Jaz pa iščem film, kjer gre nekaj odraslih(mož in žena) na en otok pač na počitnice in tam jim strokovnjaki razlagajo o razmerjih in to, to je ena komedija uglavnem, kdo ve mogoče?

oo7 ::

menjalnik je izjavil:

Jaz pa iščem film, kjer gre nekaj odraslih(mož in žena) na en otok pač na počitnice in tam jim strokovnjaki razlagajo o razmerjih in to, to je ena komedija uglavnem, kdo ve mogoče?



V tem filmu gre en kup parov na otok,kjer jim strokovnjak razlaga o razmerjih ampak ni nobenega otroka zsraven.

http://www.imdb.com/title/tt1078940/

OttoParts ::

RejZoR je izjavil:

Kdo ve kakšen je bil originalen naslov filma, ki se je leta nazaj (precej pred letom 2000, raje okoli 1995) vrtil na TV mislim da pod naslovom "Mrčes"? Takrat sem bil še froc ampak se spomnim, da je bila not kot ena velika mravlja al pa bogomoljka, ki je terorizirala folk. Iščem po IMDB pa mi nikakor ne uspe najti.


Mogoče tale:
Green Monkey
http://www.imdb.com/title/tt0092677/?re...

Še en link z opisom:
http://www.canuxploitation.com/review/b...

Film je imel nekaj različnih naslovov, med drugim tudi Insect....

OttoParts ::

Še YT odlomek, ko se vidi pošast:


Na YT nisem našel filma, ampak samo odlomke z tem otrokom.

RejZoR ::

Po opisu sodeč izgleda kar prava zadeva. Bom preveril...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

menjalnik ::

oo7 je izjavil:

menjalnik je izjavil:

Jaz pa iščem film, kjer gre nekaj odraslih(mož in žena) na en otok pač na počitnice in tam jim strokovnjaki razlagajo o razmerjih in to, to je ena komedija uglavnem, kdo ve mogoče?



V tem filmu gre en kup parov na otok,kjer jim strokovnjak razlaga o razmerjih ampak ni nobenega otroka zsraven.

http://www.imdb.com/title/tt1078940/



Toj točno ta film, ful hvala! :)

AlphaOne ::

Predlagajte dobre filme s FUCKED UP KONCEM. Res hudim, totalno nepredvidljivim in odtrganim koncem. Recimo Se7en, klasika, poznate vsi. Ali pa recimo The Game z Michaelom Douglasom. Pa malo manj znana zelo dobra adaptacija knjige Stephena Kinga, the Mist:
http://www.imdb.com/title/tt0884328/
Film je prvo četrtino precej zanimiv, vleče, druga in tretja četrtina je povprečna, a konec ki sledi ... very fucked up! Vsekakor vredna ogleda!

Kaj še? Anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlphaOne ()

Steinkauz ::

Ta je skor najbolj znan:
http://www.imdb.com/title/tt0114814/ Usual suspects

RejZoR ::

Hvala za tisto zgoraj, Blue Monkey je res pravi film. Ga pa je očitno grozno težko dobit, edino kar sem dobil je očitno VHS rip. No ja, bolje kot nič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nodrim ::

si probal na amazonu?

zero_max ::

AlphaOne je izjavil:

Predlagajte dobre filme s FUCKED UP KONCEM. Res hudim, totalno nepredvidljivim in odtrganim koncem. Recimo Se7en, klasika, poznate vsi. Pa malo manj znana zelo dobra adaptacija knjige Stephena Kinga, the Mist:
http://www.imdb.com/title/tt0884328/
Film je prvo četrtino precej zanimiv, vleče, druga in tretja četrtina je povprečna, a konec ki sledi ... very fucked up! Vsekakor vredna ogleda!

Kaj še?


Memento
The Machinist
The Prestige
Dark City
Donnie Darko
Nemesis Game (tega ZELO priporočam...malo znan ampak odličen...in zelo podcenjen)
The Jacket

Seveda ne glejte trailerov, ker recimo pri filmu The Jacket povedo celotno zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

krajnc3k ::

iščem naslov filma..
film je že kar nekaj let star gledal sem ga pred kakimi 5 leti na poptv
vem da se gre o nekem paru in ko ji tip hoče dat prstan pride en s pištolo in ubije žensko pol pa gre ta tip naredit časovni stroj in že lepo gre nazaj in pol jo spet mu ubijejo ker jo povozi en s kočijo pol pa nevem točno vem da pol potuje s tem časovnim strojem pol pa enkrat zaspi gor in gre ful davč v čas naprej/nazaj nevem :D
če mogoče ve kdo, se že v naprej opravičujem glede slovnice in pomanjkljivosti

lp

logit ::

krajnc3k ::

hvala

kej77 ::

HEJ!!
Že kar nekaj časa iščem eno komedijo, ki je bila pred ene 15-imi leti na tv-ju! Sicer se ne spomnim na katerem programu, najverjetneje pa na kanalu A! Mislm, da je bil slo naslov ČIST ODTRGAN TIP, gre pa o enem zadetem kamionarju, ki mu pobegne oz. ga zapusti žena! Vsaj mislm, da je tako! Ne spomnim se igralcev ali kaj več! Če mogoče kdo ve za katero komedijo gre, naj mi napiše originalen naslov!!
HVALA!!!:)

OttoParts ::

Se spomniš še česa? Ker s slovenskimi prevodi si običajno ni mogoče dosti pomagat.

kej77 ::

Mislim, da je bla njegova žena ena pop zvezda, pa sina sta imela najstnika, novi mož žene je bil pa en bogataš!
Na začetku mi je ostal v spominu, da je bilo rečeno, da mu je Iq nekaj med planktonom in toasterjem! Spomnim se le tega da se je z kamionom brez prikolice vozu po celi državi in cel čas kadil travo! Kaj več pa ....

OttoParts ::

To je tale:

Far Out Man

http://www.imdb.com/title/tt0099546/

Tu je še trailer na YT:

kej77 ::

OttoParts je izjavil:

To je tale:

Far Out Man

http://www.imdb.com/title/tt0099546/

Tu je še trailer na YT:



TOČNO TO JE TO!!!
NAJLEPŠA HVALA TI!!!!

marsovcek ::

Pozna kdo tegale? Po mojem občutku je bil film posnet nekje na prelomu tisočletja. Govori o možakarju, ki se nenavadno počasi stara in pač razlaga njegovo življenje (drama style). Spomnim se še, da ima ob sebi eno miš - ali neko podobno žival -, ki prav tako živi malodane večno. Na koncu filma se mi zdi, da starčka igra Tom Hanks, vendar v njegovi filmografiji nisem našel česa takega.

logit ::

marsovcek ::

To je to. Hvala!

Frank ::

Še kr iščem film, v katerem nek moški strmoglavi z letalom in ima potem trajne posledice do konca filma. Spomnim se tudi neke ženske, ki dela v vaški okrepčevalnici in se zaljubi v tega moškega. Glavna stvar tega filma pa je letalo (verjetno nek bombnik iz vojne) , ki ga ta moški popravlja in ga na koncu filma tudi pilotira. Verjetno gre za romantično dramo, ampak nikakor ne najdem filma!

Hvala! :D

logit ::

Mogiče Always (1989)?

nodrim ::

Angleški pacient?

Frank ::

Zelo blizu ampak noben od teh dveh :(
Hvala za vajin trud! ;)

-žiga- ::

Mene je nekaj reči v tvojem opisu (@Frank) spomnilo na Forever Young, čeprav je vsebina tega filma precej drugačna od tega, kar si napisal. Pa vseeno poglej:)

Poldi112 ::

Ja, mene tudi. Pa na Air America. Model je včasih rad snemal filme o čudnih pilotih :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Frank ::

Nič od tega xD
Zgleda se bom moral sprijazniti da tega filma, razen po naključju, ne bom nikoli našel :D
Hvala vsem!

OttoParts ::

Lahko pa se poskusiš spomnit še več detajlov.....
Mimogrede tudi mene to spominja na Forever Young, ampak če ni pravi ni pravi.

oo7 ::

Jaz iščem en film.Koliko je star ne vem vem,da sem ga gledal parkrat na kaseti in to tam enkrat od 1990 pa do 1995 leta.To je bolj otroški film,kjer imajo glavno vlogo otroci,ki se znajo tepsti.Igrajo Japonski ali pa Kitajski otroci nisem ziher.
Glede filma se ne spomnim veliko samo vem,da so se zelo veliko tepli z odraslimi ljudmi in na koncu v enem skladišču zakaj točno se je šlo pa ne vem.
Je pa bilo teh otrok ene sedem in eden je bil oblečen kot ninja drugi kot Bruce Lee tista rumena trenirka en je bil oblečen ves vojaško en je imel očala in ena punca je bila še zdraven in vsi so se dobro tepli.
To je pa tudi vse kar se spomnim vem,da bo tole bolj misija nemogoče:))ampak mogoče pa bo kdo se spomnil če je gledal:P

OttoParts ::

oo7 je izjavil:

Jaz iščem en film.Koliko je star ne vem vem,da sem ga gledal parkrat na kaseti in to tam enkrat od 1990 pa do 1995 leta.To je bolj otroški film,kjer imajo glavno vlogo otroci,ki se znajo tepsti.Igrajo Japonski ali pa Kitajski otroci nisem ziher.
Glede filma se ne spomnim veliko samo vem,da so se zelo veliko tepli z odraslimi ljudmi in na koncu v enem skladišču zakaj točno se je šlo pa ne vem.
Je pa bilo teh otrok ene sedem in eden je bil oblečen kot ninja drugi kot Bruce Lee tista rumena trenirka en je bil oblečen ves vojaško en je imel očala in ena punca je bila še zdraven in vsi so se dobro tepli.
To je pa tudi vse kar se spomnim vem,da bo tole bolj misija nemogoče:))ampak mogoče pa bo kdo se spomnil če je gledal:P

Mogoče je pa ta
7 lucky ninja kids:

http://www.coldfusionvideo.com/archives...

Še YT link:

oo7 ::

E to bo to OttoParts hvala ti:)

ciklon ::

iščem en dokumentarec, ki je prikazoval kako bojo mesta in zgradbe propadale po izumrtju človeka. pač npr. 100 let po izumrtju človeka bo tako in tako.

OttoParts ::

ciklon je izjavil:

iščem en dokumentarec, ki je prikazoval kako bojo mesta in zgradbe propadale po izumrtju človeka. pač npr. 100 let po izumrtju človeka bo tako in tako.


Na kabelski je bila nadaljevanka Life after people, kjer so odštevali - nekaj ur po izginotju človeka, nekaj dni, mesecev ....:

http://www.imdb.com/title/tt1173907/

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

Iščem naslov filma, ki je bil pred nekaj meseci na eni izmed slovenskih televizij, vendar se ne spomnim na katerem programu. Govori o kitajskem dečku, ki ga kot majhnega vzamejo družini in ga v mestu učijo za baletnika. Kasneje gre na izmenjavo v tujino kjer se poroči, da se ne bi rabil vrniti nazaj na kitajsko. Vmes ga zaprejo na kitajsko veleposlaništvo, mu grozijo, ... vendar na koncu veleposlaništvo odneha zaradi medijskega pritiska.

Drugi film, ki ga iščem pa sem gledal v letih med 88 in 96 (težko določim bolj točno letnico). Govori o psu, nemškem ovčarju, ki ga skotijo in razvijajo v nekem labaratoriju. V labaratorij vdre mislim, da policist pri tem pa pes sproži neko napravo, ki policistu v ušeso vgradi nekakšen čip preko katerega pes govori s policistom.

lava ::

Govoreč nemški ovčar bi lahko bil K-9000 http://www.imdb.com/title/tt0102177/.

SkIDiver ::

To je to. Hvala!

SkIDiver je izjavil:

Iščem naslov filma, ki je bil pred nekaj meseci na eni izmed slovenskih televizij, vendar se ne spomnim na katerem programu. Govori o kitajskem dečku, ki ga kot majhnega vzamejo družini in ga v mestu učijo za baletnika. Kasneje gre na izmenjavo v tujino kjer se poroči, da se ne bi rabil vrniti nazaj na kitajsko. Vmes ga zaprejo na kitajsko veleposlaništvo, mu grozijo, ... vendar na koncu veleposlaništvo odneha zaradi medijskega pritiska.


Našel drugega;
Mao's Last Dancer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

jasmina18 ::

Zdravo.
Mene tudi zanima če mi lahko pomagate, rad bi našla naslov filma po zgodbi oz. insertih filma.
torej glavnemu igralcu nekdo povozi družino pred njegovimi očmi in nato pobegne, zato mu sledi na drugi konec države ali celo v drugo državo da bi se maščeval. povzročitelj nesreče na poti prireja nesreče,mislim da je bil zaposlen kot cenilec nesreč ali nekaj takega. po prvi nesreči ostane invalid, a kljub temu vozi....
hvala za pomoč

chickenbauc ::

Pozdravljeni,
iščem naslov serije ki sem jo gledal pred kakšnumi 10 leti na TV slovenija. Serija je bila v francoščini in se je dogajala v Kanadi v 18 stoletju. Mislim, da se je šlo o eni francoski družini, ki je živela na farmi z mlinom. Najbolj se spomnim prizora, ko neka ženska meri z pištolo v angleškega oficrja ampak se ta ne sproži. Nadaljevanka ni imela veliko delov. Upam, da mi boste lahko pomagali.PS: Serija ni film Battle of the brave.
LP

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
22 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5315404 (14091) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035186813 (64588) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532816 (27396) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146114 (4923) STASI

Več podobnih tem