» »

DOMENA + HOSTING PROVIDER

DOMENA + HOSTING PROVIDER

IgiS ::

Hi!
Zanima me, pri kom ste registrerali svoje domene. Poleg tega me še zanima kakšen dober web hosting service s možnostjo FP 2002.
Hvala
IgiS

PaJo ::

Prve domene ki sem jihregistriral so bile pri nas v slo in sicer pri www.slonic.net, domene ki pa jih sedaj registriram pa zmraj pocnem pri www.powerpipe.com, ker so najbolj poceni, le kreditno kartico rabis. Glede hostinga pa nisem nikoli mel blemov, saj mam sam svoj server:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

SLOWWWeb.net ::

Hja, če te zanima registracija domene, jo lahko upraviš kar na tej strani TY-Team.net. Domeno pa lahko brezplačno gostiš na www.portland.co.uk brez oglasov [15mb prostora, maili, php, cgi in ostalo navlako prav tako podpira!:\]

sasox ::

sasox ::

Tale http://www.ty-team.net/ je pa dokaj drag kar se tiče registracije domene.


Sem pa opazil, da imaš brezplačno gostovanje 20MB v zameno za njihov oglas.

SLOWWWeb.net ::

Ja, kot sem slišal, naj bi že zamenjali ponudnika za registracijo domen.

lordgreg ::

jaz osebno pa ti priporočam Kelt Web Hosting podjetje iz Slovenije, tako za registracijo domene kot za gostovanje! O zanesljivosti, ponudbi in še čem pa te bodo prepričali kar sami!

Ales ::

Poleg FP2002 je najbrž še kaj, kar zahtevaš od gostovanja...? Jaz seveda priporočam kar nas, če pa je kaj takega kar nimamo, pa povej, da ti lahko svetujemo katerega drugega ponudnika...

lp,
Aleš

Loki ::

grega nehej ze tezit s temu keltom.
kaj pa Nova Vizija (majo slowwwenia.com) alpa N3sis?
I left my wallet in El Segundo

lordgreg ::

Roberto: vredu,.. se ti zdi, da ti bodo na Novi Viziji prisluhnili, ko boš rekel, da nimaš denarja, ko jih kličeš ob 3.00 zjutraj, ko jim rečeš pomagajte s php skripto,... bodo pomagali?

no, pri keltu pomagajo!

UrMaN ::

Kakorkoli... Informirajte se na večih straneh... Morda ni odveč poskusiti tudi tule. Enoletna registracija domene 4.000,00 SIT + 3 mesece brezplačnega gostovanja na strežniku. Več poznaš, več veljaš. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (813) KoMar-
»

Registracija domene .com

Oddelek: Izdelava spletišč
111224 (1123) dr_gee
»

kako do domene .si

Oddelek: Izdelava spletišč
201853 (1535) Birkoff
»

domene

Oddelek: Omrežja in internet
5843 (737) PaJo
»

Najbolj poceni registracija domene, kje?

Oddelek: Omrežja in internet
162794 (1526) PaJo

Več podobnih tem