» »

nedostop do omrezne sossescine :(

nedostop do omrezne sossescine :(

Enzo77 ::

Ko poskusim dostopati mi izpise: Brskanje po omrezju ni mogoce. Nimate dostopado omrezja. Dodatne inf... Mnenje? Hvala.
With a license to gib :)

TTine ::

Ja, finta od Windows-ov. Da se temu izognes se moras NUJNO logirat na mrezo. Torej, ko se pojavi okno, kjer pise nekaj kot Prijava na mrezo in pa postevke z uprabniskim imenom in geslom moras NUJNO vsaj ENTER pritisnit. Drugace ne bo nic.
Ce se zdej ne bo delalo imas moznost drugace:
START>NAJDI>RACUNALNIK
vtipkas ime racunalnika ki ga isces in pocasi pocasi bi se moralo to ime prenesti tudi v okno omrezne sosescine....POD POGOJEM da mas mrezo prav skonfigurirano.
Veliko srece.
LP
Tine.

Mr.-Viko ::

Lahko pa paskusiš dobiti nove gonilnike (če jih že nimaš) za ethernet kartice pa jih na vseh računalnikih instaliraš pa potem poskusiš s srečo. Jaz sem si downloadu najnovejše gonilnike za kartice in jih instaliral. Prej sem imel stare gonilnike in se nisem mogel povezat v omrežje (še hujše, windowsi so se mi sesuli!). Sedaj z novimi dela super! Če me pa Windowsi vprašajo za geslo, kliknem kar na V redu gumb.

Poskusi pa boš videl. Če bo delal, bo ok, sicer pa hudiča.
No comment, really

blue96 ::

registriri svoj comp kot server in ostale kot priveske in delalo bo. le da bodo ostali morali username in password zmeri napisat, se pa da to isključt tko da ne bo more...
.

Enzo77 ::

Username in pasword itaq vedno vpisem in kliknem vredu... verjetno, eh ziher je kej narobe v nastavitvah mreze. A kdo ve kaj bi lahk blo? tnx
With a license to gib :)

Enzo77 ::

No zej dela.huh? edina stvar kos m naredu je to, da sm vklopu in nato izklopu skupno rabo za en disk- weird?... windowsi pac:\
With a license to gib :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mrežni tiskalnik

Oddelek: Omrežja in internet
301629 (1010) ngc2392
»

domače omrežje in skupina

Oddelek: Omrežja in internet
81824 (1775) guly
»

Vdor v računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5611693 (9371) techfreak :)
»

Windows Server 2008 network sharing

Oddelek: Operacijski sistemi
192442 (2143) mazupan
»

'Dovoljenja' za mapo v skupni rabi

Oddelek: Pomoč in nasveti
51646 (1619) Microsoft

Več podobnih tem