Forum » Strojna oprema » Združevanje diskov?
Združevanje diskov?
mili ::
Zanima me, ali se da združit dva 6 giga diska brez raid kontrolerja, da bi bil samo navidezno samo en disk. Za xp se mi zdi 6 giga kar malo.
LP
LP
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Linux particijaOddelek: Pomoč in nasveti | 1465 (1099) | pegasus |
| » | 2 na 1 diskOddelek: Pomoč in nasveti | 1199 (1105) | Daedalus |
| » | konfiguracija za 220.000 sitOddelek: Kaj kupiti | 886 (834) | boštjan |
| » | slika.exe? kar blokira pa blokiraOddelek: Pomoč in nasveti | 977 (845) | ToniT |
| » | ParticijeOddelek: Pomoč in nasveti | 1114 (1048) | whatson |