» »

..opet jest in moj c proglem

..opet jest in moj c proglem

Monster ::

ejte dajte mi kodo al pa vsaj smer kodiranja s katero bi prek C++ al pa c pogledal

sledeče:

kak veliko rama ma uporabnikin koliko ga je trenutno v uporabi
Ka zaboga...

^cyer3d ::

ce uporablas win32 API pol mas eno funkcijo GlobalMemoryStatus...not wrzes strukturo, ki ti jo pol funkcija napolne z mem info...and dont forget use the force and MSDN:)

Monster ::

ja sm zdej ma pa še en problem zakaj mi neče messagebox ispisat tele vredonsti, pizda je VC++ glup, na vb-je tole kr gre...

ok zaka messageboxx ne izpiše bilo kakega podatka, nego vedno spreminja v char....

maš kako kodo zato al neki.
Ka zaboga...

^cyer3d ::

pac spremenis int v char:) lohka si sam napises funkcijo al pa uporabs recmo itoa() ... pa se includat moras , ce pa ne bo slo pa povej

^cyer3d ::

includat moras stdio.h ...

Monster ::

ja ok gre hvala. Sm neki še, ka morš v C++ vedno pretvorit podatke iz tega v to...

pa ka maš slučajno kak projekt, ki piše v datoteko preko fstreama.h al neki takega jest sm vse skup založo/zgubo, sam pa glih ne vem kode na pamet.

tak če maš postaj al pa sendi na mail
tilenturnsek@slomail.com

Lp
Ka zaboga...

^cyer3d ::

glede pretvorbe...to ni odvisn od languaga ampak od funkcije katero uporabljas, pretvorbe je treba ponavad nardit meeslm sj to ni nc tadcga:)tut pod VB je treba pretvort za razliko da tam to nardi compiler...pod c/c++ mas pa zato vec svobode juhey:) ce pa hoces res svobodo si pa ubod MASM32...asm, it rox za mjhne projekte je pa treba stwari kr dost obwladat:)zeh:)izzy:)) glede fstreama si pa ubod kksno knjigo pa tut kej sam nared ne sam copy/paste :)korkol keep roxing

Senitel ::

Ja za fstream:
#include

int main(void)
{
int neki=10;
float seneki=12.3456f;
ofstream out("output.txt");

out << "Mama, tuki pa ni treba pretvarjat!! " << neki << " " << seneki << endl;

out.close();
return 0;
}

>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[c++]file read problem

Oddelek: Programiranje
151523 (1258) 'FireSTORM'
»

[C++] Portabilna funkcija za kopiranje datotek

Oddelek: Programiranje
172144 (1800) Gundolf
»

win api (c++)

Oddelek: Programiranje
462419 (1699) Gundolf
»

c++ datoteke

Oddelek: Programiranje
463842 (3331) Vesoljc
»

Loopy problem

Oddelek: Programiranje
281410 (919) snow

Več podobnih tem