» »

Nova anketa!

1
2
»

CaqKa ::

>>>Za tabe je dobr, če si povlečeš dol še extenstion, da je pol tko kot v operi, ko se ti
>>>novo okno odpre v tabu. Prihraniš dosti časa


če se ne motim je zadeva v about:config

tolko o extensionih... :)

CCfly ::

hahaha ... ta je bla dobra ja
mene tut zanima, kaj tak resnega lahk pocnes z mozillo/firefox-om, kar z IEjem ne mores? ;) LOOL


Webdeveloper extension

Za tabe je dobr, če si povlečeš dol še extenstion, da je pol tko kot v operi, ko se ti novo okno odpre v tabu. Prihraniš dosti časa.

Srednja tipka na miški opravlja delo dovolj dobro.

frenk ::

jest mam firefox brez tab-ov...mi je čist ql da je vse spodi:)

dev ::

Uf js morm svoj glas od internet explorerja nazaj vzet. Ko sm bral tole in spremlu rezultate in zanimanja sm rek, ok pa dejmo probat tale firefox. Ljubezen na prvi pogled :D . Pri mozilli me je motlo edin to da se je relativno dolgo zaganjal, firefox je pa takoj gor. Se pravi glas za Firefox :D

TheD ::

Tudi meni je FireFox pri srcu od kar sem ga sprobal, uporabljam pa IE, ker se mi zdi še vedno malce hitrejši. Čeprav MS-jevski raziskovalec ne zna prikazovati PNG-jev, bo po mojem še nekaj časa prvi. FireFox pa zna s PNG-ji, hitreje povečuje avtomatsko pomanjšane imdiže, vedno prikazuje favicon.ico, tudi v favorites shrani favicon, skratka fin je ... uh, nekdo je rekel 0.9, jaz imam še 0.8, čak čak, grem prekotalit, mogoče je še kaj novega 8-)
TheD or not TheD?

CaqKa ::

>>Za tabe je dobr, če si povlečeš dol še extenstion, da je pol tko kot v operi, ko se ti novo
>>okno odpre v tabu. Prihraniš dosti časa.

>Srednja tipka na miški opravlja delo dovolj dobro.


niti ne. je pred cajtom enkrat mk-klavz povedal keri extension si morte dat gor da je browsanje na firefoxu predvidljivo.. ko se _blank link odpre v novem firefoxu namesto v novem tabu se mi lahko zmeša.. mislim itak ga ne uporablam :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naredite uslugo studentki in studentu

Oddelek: Šola
142440 (1282) Anketa_sola
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
407116 (6492) Berserker
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
395910 (5047) klemenSLO
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
183867 (3201) Gandalfar
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
526518 (5629) Tody

Več podobnih tem