» »

Majice

Elemen_T ::

woow 8-)

V-i-p ::

Mater, zdej pa mam, k sem pol nedelje prespal. Šele zdaj vidim da so majice že šle... Upam, da bodo čimprej spet na voljo, takrat vzamem pa dve! So pa carske...

Bane_ ::

8-O:(:(:(:(In kdaj bojo sedaj se nove? Upam da bojo cim prej!

SkIDiver ::

Dobimo tisti, ki smo si uspel rezervirat majice kako obvestilce po mailu? Me zanima če sm IN>:D

NoUse4AName ::

lepo da sem bil dovolj hiter :D ko bojo spet si kupim se eno.

R0K ::

ja pa bolše da na začetku date eni osebi samo eno majico da bo fer do useh......da nobo en kupo 5majic pol pa rugi 4je nebojo nč dobl........

......btw.....tiste ki so prvi srečneži bi lohk res obvestil po mejlu........oz kje na slo-techu napisal nicke.......

......btw2.....kdaj približno naj pričakujem poštarja ki bo od mene terjal 1500 sit :) ? .....

OZZY ::

In kdo so srečneži????????????????:D:));((

Dami ::

jst tud ne vem če sn zravn. sn poslal včeri ob 16.30 mail. a bojo oni dobl kak mejl, al jih bo prej poštar presenetu?

chucki ::

jst sm včeri zjutri poslal mail! Verjetno sem že na seznamu..srečnežev!

Nemelk ::

zelo NEPOŠTENO, da so nekateri rezerviral majce, medtem ko drugi nc ne vemo o tem! ZELO NEPOŠTENO ... sami čudni ste tam

Murko ::

Tolko ljudi, ki dela na tej strani in toliko truda, ki se ji posveča me preseneča, da tako pričakovane majice pridejo na dan v tako majhni nakladi! Upam, da jo bom v naslednjem krogu dobil!! LP Murko

OldSkul ::

Jaz bi tud rad majco kupu pol pa novica!
Majc je zmankal!!!;((;((