» »

Mozilla 0.9.1

Mozilla 0.9.1

Mozilla.org - Izšla je nova Mozilla 0.9.1. Poleg običajnih popravkov so se tokrat še posebej vestno lotili tako imenovanih 'top crush' bugov, odstranili so jih kar 34! Veliko so delali tudi na hitrosti. Zdaj vsaj pod Okni deluje tako imenovan 'turbo' mode, v katerem se Mozilla naloži v ozadju in se potem zažene enako hitro kot bi se IE (to je enako kot počne IE, da folk ne bo več bentil nad hitrostjo).
Aja, poleg tega pa je Primož popravil slo-tech layout, tako da zdaj pravilno deluje tudi v Mozilli (zdaj se da normalno pisat komentarje in novice). Primož je car, majke mi, ...

8 komentarjev

Ziga Dolhar ::

Jah, morda res (nisem še uspel preverit), vendar je pa en drugi "bugec", upam da ne zgolj na mojio mašinci... Kaj se zgodi tam, 2 članka višje z ono slikco hladilnika? .......

Ziga Dolhar ::

Zogrnji komentar naj bo smatran kot "smet" oz. brezpredmeten, saj je bila stvarca očitno res zgolj manjša anomalija pri meni... zdej dela :]

whatson ::

hmm.. ?[:]:D

primož rox, ja8-)

Lunik ::

aleluja! končno sem dočakal loadanje v ozadju! mozilla rox. pa primož tud, ja :))

dr.J ::

A se ne sesuje, ko pogledaš na Megahit?
No, sicer bom pa kmalu vedel.

Lunik ::

ne, se ne sesuje. jest sem čisto navdušen! pa še ful lep nov skin ima!! :D

JLP ::

Kle se tud ne suje. Res je zakon Mozilla. Pa če dljaš z FTPja k podpira resume lahko Pause stisneš pa k hoč nadaljevat odpavzaš.
Pa pr men itak hitrej nalag strani k pa IE.

Lunik ::

men je ful carska. od prve verzije 0.7, ki sem jo začel uporabljati se je ZELO izboljšala. v tej verziji mi je še nehalo težiti ko kliknem na kakšen gumb (npr pošlji)
Pa a ni lep tanov skin :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla pripravila prvo verzijo brskalniškega pogona Servo

Oddelek: Novice / Brskalniki
85062 (3595) LightBit
»

Izšel Firefox 17

Oddelek: Novice / Brskalniki
218577 (6658) Invictus
»

Z ranljivostmi se živahno trguje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
76115 (4499) techfreak :)
»

Upravljanje z zavihki: Opera 11 beta proti Firefoxu 4 beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5317076 (14961) RockyS

Več podobnih tem