» »

Piran 2002

Piran 2002

Slo-Tech - Trenutno vas je 35 prijavljenih. Prijavi se!

V Piranu se bo igralo:
  • Q3A
  • Half-life: še neizbran dodatek
  • UT: če (ko) se dokopljem do originala
Zaželena je čim večja udeležba.

21 komentarjev

R0K ::

EJ!!!

Pozabil si na SoF2 MP Test. To MORMO špilat. Jao, kdor je še ni igrau, neve kaj je uživanje.

UT, ki je moj favorit, se tle skrije. Bah.

Drgač pa je ven zdej pršol Counter Strike 1.4, tko, da bomo vrjetn njega nabijal, ane. Ker do takrat še itak nebo nove verzije uzun.

Pa še na RTWC, MOHAA, Kvejk 2, Tony Hawk 3 si pozabu ;) .

Primoz ::

Jaz govorim zakaj bodo dedicated serverji... pa se RTCW bo, če dobim original CD kje.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Boeing ::

Primož, sej se lahko zaklenemo v šolo in damo na vrata napis: BSA - no entry ! :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Primoz ::

Ne... ideja je taka... kar se nas tiče bo vse legalno (in je vedno bilo). Kako ste pa vi prišli do SW je pa vaša stvar in nima nihče ne volje ne časa tega preverjat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

cahahopie ::

Ma... ne veš.. ka bi jaz dau da bi takrat pršu. Uživancija in pol. Sam to mi lepo prosim povej kak naj starga prepričam, da mi bo kišto furo iz Štajerske v Piran (pa še on jo je kupo.. torej bo še bol težil). Pa povej mi kako naj uživam, če vem da mam nasledn tedn 3 teste? Slab termin ste izbral... no sicer pa se je to že povedalo in prekregalo. Če bi bil Piran 2002 recimo konc junija (enga 29-30) bi blo to astronomsko cool! Pa še starmu bi mel volo težit.
Sam klinc če ste trmast... takrat bi blo že zdjle prijavljenih 100 in več.

Govoril sem...

DrSergioDJ ::

sej SoF2 demo je legalen...tko da ...to MORMO met tm..resno
...

Daniel ::

Cahahopie: Kaj zaj boš ti šel zraven ali ne?
O Bsa:Winse sem itak mel že nameščene ko sem računalnik kupil,drugače pa oni itak nimajo kaj šarit po mojem računalniku če jim ne dovolim.
LP

Tomi ::

cahahopie: se vidi, da si še mlad... Vsak, ki je že dal SŠ skozi, ti lahko pove, da je na faksu v tem terminu pekel. Torej, mislil sem na konec junija, ko so še zadnji poletni roki, pa tudi sedaj ni nič bolje..
metrodusa.blogspot.com

pro2c ::

hmm, malo neugoden termin ste si zbrali, ne samo zaradi faksa, marvec tudi zaradi tega ker je bil od 27-28 aprila v MB najvecji LAN Party do zdaj v SLO (170 prijavljenih)...

dex ::

gremo rušit rekorde:D
vem, da nič ne vem...

teac ::

cahahopie, mogoče lahko greš zraven mene, samo to še ni 100% (odvisno od prijatelja, kateri monitor bo vzel zraven (zaradi prostora).

Aja, grem pa iz MB!

cahahopie ::

Res? ... Celje. UStavte se pri odcepu za Celje.
Če boste mel plac... sam fora je v tem... kak naj bom jz tam celo noč... hmm.. pomoje ne bo nič iz mojga poptovanja.:D

R0K ::

cahahopie : kak to misliš 'kaj bom jas tam celo noč' ? Sej če bo, te bo vrjetn itak pršu u Celje iskat, doli v Piranu boš pa lohk notr u šoli v spalki spal (jst itak nebom spal, ker je to ena sama potrata časa :>).

DrSergioDJ ::

jst sm lani zajebu, pa cel LAN prespal :P
...

Ziga Dolhar ::

Ja, jazst se pa še nisem pridružil SloTech teamu takrat, pa se mi je zdel brezzveze :].

alien-w ::

Ma stari, jest bom prnesu s sabo tabletke... speed pa ekstazi pa se ksno tako pizdarijo, k MORM bit buden!

Sergio ::

lol, alien
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

cahahopie ::

14.5.[torek] - fizika
15.5 [sreda] - slovenščina(test)...hmm... ura pred kemija...torej ne morm bit vprašan kemije..lepo lepo
Do kdaj zbirate prijave? In kak ste vi ta stare prepričal? (Ej stari v soboto grem v Piran... računalnik bom vleku s sabo!...Kaa????!!):D

_sas_ ::

HL?? zanima me kateri mod?? bo tekmovanje v spilih tudi??

R0K ::

_sas_ : itak, da se bo igral HL - Counter Strike ... vsi drugi modi sux, ker za nobenega ni bl tolko zanimanja in ga niso naprej razvijal razen CSja.

Nebo tekmovanje, pač pa LAN (torej mreža, cca 50rač. in bum bum)...tekmovanje bo za najboljšo kutijo, ipd.

_sas_ ::

no saj kaj drugega od HL kot cs se itaq ne splaca igrat/delat.