» »

Nova anketa!

Nova anketa!

Slo-Tech -

Novo anketo je predlagal BaRtMaN, ponovno pa smo obudili šiš-kebap™ izpeljanke.

43 komentarjev

frenk ::

zakva se dost folka izogiba IE??...men se zdi za to enostavno funkcijo, ki jo upravlja čist ql:)

||_^_|| ::

sva že 2.

Sci-Fi ::

pravzaprav smo trije :)
Mi je pač škoda dodatnega prostora in nasnage na disku. IE je, pa tud če je še tolk do k****.
:)
Sci-Fi is the best way to dream

alien-w ::

Ne izgleda da bi se ga ful izogibal, glede na rezultate.

ferjan ::

Jest Uporabljam Crazy Browser, ki je v bistvu le plugin za IE in mu doda večino naprednih funkcij ostalih iskalnikov.

the_unborn ::

4je smo:)

Tero ::

5 :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Jaffa ::

Me 2.

...And so on... 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Jaka83 ::

Men je pa Mozilla ful bolš, ker ima Navigation Tag-e in pošta je bolš spedenana kot pr IE in Outlook Express.
Pa še lepše mi zgleda.:D

R0K ::

Zato ker se mi na mojem sistemu sesuje VEDNO če imam odprete več kot tri okna (od IEja). Ne vem kr zamrzne. Jebisepol.

Trenutno uporabljam Opero. Tagi rox. Veliko drugih funkcij. Hitra.

jlpktnst ::

ie ne dela v linuxu (pa tudi ce bi ne vem zakaj bi ga uporabljal)
ie se sesuva, ce das gor update za ie je ta precej vecji od mozille
mogoce je novi ie boljsi, ne vem, skoda prostora in casa za update
ie je prevec integriran v sistem -> to JE slabo (sicer pa se je zadeva nekam popravla v novih verzijah winsov, sedaj se ne sesuje vec cel sistem zarad ie...)

para! ::

Crash IEja že od nekdaj ni zmožen potegniti NT sistema za sabo.
Death before dishonor!

Marjan ::

IE je neuporaben, če nimaš instaliranega pop-up stoperja.

Mozilla all the way!

:))

Arkadij ::

jst sem zadovoljen z ie. Drugače pa šiš-kebap™ rulz. :))

frudi ::

že sam popup manager je zadosten razlog, da se odpoveš ie v prid mozille (ali opere for that matter, čeprav sam za zdaj ostajam pri mozilli). tu sta še cookie in image manager, tabi, profili, skini za lepši izgled, možnost direktnega googlanja preko navigacijske vrstice... sej sploh ni debate, ali je mozilla boljša od ie, itak da je daleč naprej. samo dokler ne probaš, se niti ne zavedaš, kaj zamujaš :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Arkadij ::

sm že probu, samo mi za moje potrebe zadošča ie :=))

tha_man ::

IE smrdi ker nima popup stopperja in tabov. S Crazy Browser shellom pa je zelo kul, ampak Firebird s par extensioni je vseeno boljši.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Tomi ::

mozilla, že samo ime se mi zdi grozno...
Za brskanje res ne rabim več funkcij, kot jih ima IE.
metrodusa.blogspot.com

darh ::

Zanimivo... men popupi ne delajo problemov --- uporabljam plain IE, torej brez kakršnikoli dodatkov. Popupi so pa AFAIK, večinoma na neresnih, pr0n in warez straneh... kje je zdej problem? :D
Excuses are useless! Results are priceless!

hruske ::

Dejte folk no...
Sej ne gre za funkcije, gre za podporo odprti kodi. Pravzaprav gre za to, da funkcij ni...
it ain't no feature, it's a bug!

Z mozillo ne bi tako lahko naredil trojanca za Klik.

Aja, pa IE ne podpira standardov.

mrTwelveTrees ::

res je brez veze dajat se en brskalnik gor na kišto ? zakaj a kej ne dela v IE-ju ?
to je pri roki, hitr je, kva bi pa še rad ...
pa IE se NE sesuva od verzije 6.0 kar tako - rad bi vidu če mi ga sesuješ pred mano - ja ja lahko ga - če delaš nalašč na tem - če je to tvoj cilj...
tako kot tiste fore, ko ti odpre cd-rom, proba disketnik,... ja pa kaj pol :D

Road Runner ::

mrTwelveTrees: <input type="crash"> ;) al kako je ze blo tist :D

drgac pa da vs se mal zmedem... Safari r00lz them all :P

Matri[X] ::

Če uporabljate MyIE2 imate vse prednosti mozille v IE (tag browsing, popup blocker, možnost da ponovno obiščete strani ki jih niste zaprli ko ste ugasnili MyIE2, itd...). Super brower ki deluje na IE motorju. Zasede pa manj kot megabyte. Priporočam vsem.

swar ::

Uporabljam IE,obcasno pa se mozilo ker vse boljsa ratuje >:D

BigFoot ::

Uporabljam samo Netscape in nic drugega.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

hruske ::

Netscape pa temelji na mozilli. :-)
Rad imam tole državico. <3

JLP ::

Mozilla nightliji all the way :) Pa zadnje čase tud FireBird nightliji. Ma preveč majhnih in ne tako majhnih bombončkov k v IE mankajo pa še mailer je zakon tko da večinoma kr 24/7 lavfa Mozilla.
Live long and prosper!

Kostko ::

ie še alpha blendinga na png slikah ne podpira dobr. pa tak browser... :\ in pa še mozilla dela na linuxu, winsew pa ne nucam, tko da... mozilla rulz :D
Human stupidity is not convergent, it has no limit!

Boky ::

Pravkar stestiral MyIE2. Cool zadevca. Dela enako hitro kot IE6 in hitreje kot mozzila(na k6 III 400 je razlika v hitrosti očitna).
Matri[X] kako ugasnes zadevo, da se ti pol ob ponovnem zagono nalozijo nezaprte strani?

CaqKa ::

čisto obično
na x stisneš v zgornjem kotu... pojavi se okence če res želiš vun iz myIE potrdiš pa fertig.. ko naslednjič zaženeš se pa tabi na novo naložijo.

@ mk-klavz: microsoft je standard ;)

Jeebs ::

Jst osebno sem imel raznih sesuvanj in podobnega v IE dovolj že leto pa pol nazaj. V tem času se je stvar sicer popravila, vendar ne grem nazaj iz Netscapea. Netscape rulz! Drgač mam pa še Opero pa Mozillo gor za vsak slučaj. :D IE odprem mogoče 1x na mesec.:)
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Boky ::

Khm..., ce ga jaz zaprem z naloženimi stranmi, me res to vpraša. Ampak ob ponovnem zagonu mi prej naloženih stani ne naloži. AA moram kje kaj vklopiti?

Matri[X] ::

Boky: v nastavitvah (Meni Options > MyIE options > General > When Closing > Resume last visited pages).

Boky ::

Matri[X] je sicer ....>when open>... > Drugače pa hvala! Zdaj dela!:))

Sci-Fi ::

Kako pa se v MyIE2 znebiti nadležne prosojnosti, ki sledi prvemu tabu? Ali je slućajno povezana z preobleko Windowsow in sploh ne veste o čem govorim?
Sci-Fi is the best way to dream

Freelancer ::

Hm zanimivo, veliko ljudi trdi, da se IE sesuva. Mogoce nestabilen sistem? Nesposobnost? :D Mozilla je najbols, ko mas 20 tabov odprtih, pol se ti pa sesuje vse skup 0:) Vazn je, da je miljon enih skinov, da je vse fensi smensi. Kdo pa rab vse tiste gumbke, ce imas lahko vse na miski / tipkovnici, ha? :D
Joj teli browser wari so tako zabavni :D :D :D

Sci-Fi ::

Pozbte kaj sem spraševal sem ugotovil, da je zaradi windows skina.
Sci-Fi is the best way to dream

njok ::



Freelancer, a bos stel? :D

BigFoot ::

Netscape pa temelji na mozilli. :-)


Vem, samo mi je Netscape po pravici povedano bolj vsec.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Neandertalec ::

Kaj je pa pravzaprav narobe z Lynxom????

ragnarock ::

Boky ::

Meni oba tako mozzila kot IE6 delata stabilno, brez kakih nepredvidljivih crash-ov, tudi ko imam odprtih toliko oken oz. tabov kot njok. V Win 98 moraš edino pazit, da ti pri toliko odprtih oknih ne zmanjka resourcov, ker pol pa gre vse v 3 krasne, pa je vseeno, če si jih porabil z mozzilo ali IE.

Hellios ::

@njok : 39 lepo!!!

men se zdi da je mozilla hitrejša (dialup;( ) ker slike naloži in prikaže kasneje kot tekst. Pri IE mi je včasih pinkponk odpiral tud po 4 minute, in ko se je odpru so ble že vse slikce naložene....
ja mozilla mi je bolj ušeč ampak vseen ne odpira ene strani (ki je ne bom tlele omenju zaradi moralno oporečne vsebine) in moram vedno z IEjem to stran gledat. PAČ!