» »

Robert Škulj naredil samomor

1
2
»

Super Sonic ::

"Kake vse tle prebereš. Za popizdit. Kaj pa veste mogoče se je tip nesrečno zaljubu al pa kej čisto tretjega, ne pa takoj " pospravli so ga, mafija ga je, nardili so da se vidi kot samomor...." dej no prosim vas."

Z vsem spoštovanjem: Moški kateri toži državo in banko za kar nekaj poštenih miljonov, nima težav z punco.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

marS ::

8-O Pustite ga na miru. Lahk bi kak moderator že zaklenil tole.8-O
Prav perverzno je že.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

BigWhale ::

> Ja, vem da zgolj na podlagi groženj nihče ne naredi
> samomora. Tud jaz ga ne bi, pa ti tud ne. To je
> povsem logično, ti sploh ni treba kakšne knjige
> prebrat da to veš.

Ti ga mogoce ne bi. Kdo drug bi ga pa lahko... Ljudje delajo zarad lubic samomore! ARGH! Nesrecna ljubezen al pa groznja, da ti nekdo vsak dan polomi en prst, potem roko, nogo, celjust, potem gre naprej k tvojemu bratu/stricu/teti/mami/tasci (no to je lahko dobro)/svaku/bratrancevi sestricni......

Nehaj zapravljat cas na slo techu pa pejt kako knjigo prebrat... :P Marsikdo bi jo moral.. z mano vred ;>

Radeon: res je, nima tezav s punco ampak z drzavo :P Drgac je ne bi tozil ;>

Bom se jaz podal svoje mnenje o celi zadevi... Tkole je blo... Doticna oseba je v bistvu robot... k so ga alieni pripeljal na zemljo... ja, sej vem da je tezko verjet ampak... it gets better in the end...
...

Dost heca! ;>

skorc_norc ::

Dejte no prosim Vas. Kot prvo ni naredil nič, kar bi ogrozilo varnost Klika. Izdelal je navadnega trojana in zanj zahteval več, kot pa je stal celoten sistem. Če bi bil jaz v NLB, bi pomoje crknil od smeha in ga nagnal ven iz pisarne.

Kot drugo, nevem kakšne mafije in podzemlja, lože, zidarje imate v mislih, ampak po mojem mnenju je večino ljudi v naši deželici na položajih prezabitih, da bi lahko govorili o kakršnemkoli omembe vrednem podzemlju. Pa saj naš sodni sistem in vodenje države nasploh omogoča, da storiš karkoli komurkoli in nisi kaznovan za to, se več, poplačajo te z davkoplačevalskim denarjem kajkopak. Potem pa pogledamo še alternativo (glede vodenja države) in nam gre še bolj na jok!

undefined ::

> Ti ga mogoce ne bi. Kdo drug bi ga pa lahko... Ljudje delajo zarad lubic samomore! ARGH!

Zaradi ljubezni? DA.
Zaradi groženj? NE.

Slabo ti razumeš človeško psiho in reakcije čustev. Če ti recimo nekdo grozi, se boš počutil jeznega in ga boš hotel udarit nazaj, ne pa sebe ubit. Če te pa ljubica pusti, boš pa kamot padu v depresijo, pa potem te še Klik! in država tkole zjebeta povrhu, da ti ukrade še tisti kanček avtoritete, pa kamot narediš samomor. Ne bi se čudil, da se je ravno kaj takega zgodilo Školju.

> Nesrecna ljubezen al pa groznja, da ti nekdo vsak dan polomi en prst, potem roko, nogo, celjust, potem gre naprej k tvojemu bratu/stricu/teti/mami/tasci (no to je lahko dobro)/svaku/bratrancevi sestricni......

Zato pa obstaja policija. In človk ne bi zarad enga kretena delu samomor, če policija in sodstvo lahko poskrbi za red. Prej bi kupu pištolo pa poslal kretenu metek u glavo, kot pa naredu samomor.

> Nehaj zapravljat cas na slo techu pa pejt kako knjigo prebrat... :P Marsikdo bi jo moral.. z mano vred ;>

Ja, lepo da priznaš. Sam ne sodit drugih po sebi. ;)


Sicer pa zlo dvomim, da je mela država kej prstov vmes pri tem. Preveč filmov gledate morda res. :)

Cuoresportivo ::

naj počiva v miru. če so ga hotel utišat, je to res ene velika svinjarija. Ponavadi gledamo take zadeve v filmih. Če pa je že storil suicide, pa je že imel svoje razloge. in to so bili njegovi ne naši. pustimo človeka, naj počiva v miru. v nasprotnem primeru, pa upam da bo pravici zadoščeno. osebno mislim, daje zadeva zelo umazana, ker koliko jaz spremljam(mislim, da ste tud vi) zadevo z NLB, vidim, daji ni konca. čudim se da taka banka še sploh stoji oz da ji sploh še kdo zaupa.
lep pozdrav(best regards)

undefined ::

Človek bo počival u miru pa če mi kej rečemo al pa ne. Dejte se nehat že delat ene fine svetnike tuki.

admiral ::

Pa to nemore bit res!
Kaj se vse tu godi!
Zdaj vidite kaj dela današnji sistem saj pa je huje kot v ameriki!
Računalničarje ubijajo politiki pa si delijo plače ker služijo od nas ki nekaj vemo!

undefined ::

A vas ene mal paranoja daje al ja. :D

DSmidgy ::

Ane. Kuko je zanimivo brat, k kr usi vejo da je bla zarota, pa da ga je država+banka dala ubit. Sploh država ane, da se nebi proračunskemu denarju kej zgodil - a je bil to po vašen novi varčevalni ukrep al kaj?

Ne pište če ne poznate podrobnosti. Bojo že mediji povedal kaj se je zgodil, ne se bat. Nit načina samomora/umora ne veste pa že kr komentirate.

Je blo pa zanimivo na pop-tv, k so rekl da je odkril pomankljivost klika. Klik verjetno je pomankljiv, samo to kar je pa Škulj odkril napisal je bil pa neke vrste virus (za tiste, ki ne veste kaj točno trojanski konj v računalništvu je), ki je izkoriščal pomankljivost IEja - saj pomoje. NLB nč ne more, če MS da ven tak buggy IE. A mislte da se pri GBKR, ... nebi dal prirejenga Škuljevga trojanca uporabit?

BigWhale ::

Med virusom in trojanskim konjem je priblizno taka razlika kot med sekiro in struznico...

Oboje je lahko destruktivno ampak je pa to popolnoma nekaj drugega...

Cuoresportivo ::

ne rečem, da ni možno, da gaje država. pri nas je očitno možno vse. ampak raje pustimo, da bo čas prinesel svoje. kaj je gbkr?
lep pozdrav(best regards)

celica ::

:'( Aleluja ..

Fant je mrtev, pustite ga pri miru no. Fantazijo pospravite, ali pa porabite za kaj druga.
Zakaj, in kako, bojo 100% ugotovili.

Je pa informacija sedaj potrjena, je bilo na POP TV ...

Lp.
negre..! gre ..? joj GORI ..!

bodom ::

mah...upam da mu drzava zdej vsaj lepo krsto kupi in placa pogreb, ce mu ze niso hotli izplacat kar je zahteval:D

R.I.P.

swar ::

ne žali - kuglvinkl

krneki0001 ::

Ta trojanec se da uporabiti na vsakem e-bančništvu. Deluje v IE (vseh verzijah - sedaj) in tut na SKB-ju, GBKR, A banki in še kaki drugi banki bi se moral v tole malo poglobit, ker stvar dela pri njih isto kot pri kliku.

LP
Nebivedu

P.S. Njegova žena je zaposlena na NLB in samomora ni storil zaradi nje, ker sta se zelo dobro razumela. Samomora ni storil zaradi tega, ker nebi imel denarja, ker se mu je obetalo kar nekaj denarja zaradi "kraje intelektualne lastnine" od države. Delo je imel doma, njegov oče izdeluje nože za vojsko (če od koga oče dela v vojski naj pogleda če ima Škuljev nož - so zelo kvalitetni). Težko da se je ubil sam, ker sem ga dobro poznal, do pred nekaj leti, ko sem se preselil iz Kranja. Res pa je da pred šestimi leti tip za računalnik tut slišati ni hotel, kaj šele da bi vedel kako se nardi trojanca.

kyon ::

Pa kaj, a ni jasno, da je bil tipo lamer. Nek vratar na obrambnem ministrstvu. OK, to nima veze z znanjem iz racunalnistva, pove pa veliko o statusu. No saj je ze prejsnji post dovolj zgovoren, Saj ste na Slo-Tech pisali, da mu je najbrz na pomoc priskocila 3. oseba. Z nekom si je ocitno obetal lahke denarce. ampak na koncu ni dobil nic. Ce bi jaz vodil NLB, ne bi od mene dobil niti stotina. In pomoje ga niso oni pospravili.

boštjan ::

roko22 ::

Naj pociva v miru.

bradek ::

Jaffa ::

www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

ragnarock ::

Eric Cartman ::

@IceMan
Pa niti nisem tolk frisen, opazam pa isto kot ti :)
mum can I watch american gladiators?

Birkoff ::

O njem poročajo tudi tu.

undefined ::

Ja kokr je bla novica napisana na 24ur.com, pa zdej isto na INQ, zgleda da je res šlo za profesionalni umor. Nekaj smrdi v tej deželi kurji. :)

Markoff ::

Me prav zanima, če bodo naredili obdukcijo...

Upam stavit, da ne.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Madžar si skušal naklikati pot do službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6015303 (10908) Looooooka
»

Zanimiva zgodba

Oddelek: Novice / Varnost
82156 (2156) Tody
»

Robert Škulj naredil samomor (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7512727 (12727) Eric Cartman
»

NLBjeva svninjarija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12914025 (10149) asPeteR
»

Škulj ponovno "udaril"

Oddelek: Novice / Varnost
213802 (3802) CaqKa

Več podobnih tem