» »

Nova anketa

Nova anketa

Slo-Tech - Ker iz tokratne ankete sledi, da nas večina presedi za računalnikom preveč časa, tokrat malo bolj aktualna anketa.
Koliko časa dnevno preživite za računalnikom?
od pet do deset ur;33%
(280)
od tri do pet ur;29%
(244)
od ene do tri ure;20%
(173)
več kot deset ur.16%
(139)
do eno uro;1%
(8)
Skupaj glasov: 844

Koliko vam je zadnji črv napolnil vaš poštni predal?

19 komentarjev

Reso ::

Na anketi manjka odgovor "nimam virusa", ker nekateri ki ne uporablajo antivirusa so celo dovolj pametni da ne kliknejo na vsak exe.

Tezaab ::

Se strinjam :D

pingo76 ::

Možni odgovori v novi anketi so pa krneki. Ne najdem nič sebi primernega. Če bo kje pisalo Boli me k.... za moj isp bi pač to obkljukal med vsemi... :\

Road Runner ::

vsaj kokr js razumm odgovor "imam polno sporočil z virusi" pomen da si virus dubu na mail, samo ga pač nisi odpru. to je odgovor ki ga iščete?

hruske ::

madonca. Spet manjka odgovor kot npr. nimam virusa spljoh al pa moj operacijski sistem ni občutljiv na viruse al pa kej tazga.

C c c -

BigWhale ::

Happy Linux User!

:P

Lack of options...

Slowenc ::

Tale anketa je kr neki.Kaj pa tisti ki ne uporablja mail od ISPja? In nima/ne dobiva virusov sploh. mislm...
Skiny gate.

BSD-jas ::

Mogla bi biti še možnost: kaj je to email :D

Ziga Dolhar ::

Da. Briljantno formulirano vprašanje in jako relevantni odgovori.

Plosk, plosk, plosk ...
https://dolhar.si/

tha_man ::

In kako vam ljubi Linux pomaga pri tem da ne dobivate tone mejlov s pripetimi virusi od drugega folka? In sploh ni problem v tem da so to virusi (pač ne zaženem zadeve, in mi tud nobene škode ne nardijo), ampak v tem da moram na dan downloadat par mega tega sranja.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Road Runner ::

vi ste nepismeni...

ne - moj ISP blokira viruse - dokaj samoumevno bi reku

imam polno sporočil z virusi - dubu sm viruse v email, lahko mam tut linux fora je da sm dubu email z virusom ne nujno da mi j kj okužu

imam polno obvestil o virusih - ne vem da mam virus, ampak skos dobivam obvestila da ga mam (I guess?)

ne - moj ISP ustavi vse (nič ne dela) - sploh ne morm prejemat emailov, ker mam defektn ISP

Še vedno me ni izučilo in imam okužen računalnik - virus mi je dejansko okužu računalnik

zdj pa povejte kdo ne more s temle opisat svoje situacije? kdor ni dubu emaila z virusom sploh mu je najbrž ISP ustavu (alpa je nadnaraven, pa nj mu bo oproščeno da ne odgovarja :D), kdor je dubu virus pa se ni okužu lohk odgovori, kdor ma linux isto odgovori (:\), kdor se je pa okužu pa lih tko lahk odgovori

pivmik ::

Jaz vse kar dobim je SPAM :(
In ideja ankete je dobra ampak izvedbsa SUXa.
LP, Gregor GRE^

BigWhale ::

Po mailu se dobiva kvecjemu worme...

Tarzan ::

Brat jih prjema na tone, mene (tok-tok) še ni obiskal niti eden. Manjka opcija, virus me še ni našel>:D .
Drugače pa uporabljam Linux, tako da škode nebi bilo niti če bi zadevo odprl :P , česa pa ne delam:|

jlpktnst ::

v zadnjih 2 dnevih nisem dobil maila
tudi ponavadi ga ne dobim:)

rad bi opcijo "kaj je to email?"

CaqKa ::

tej anketi bi se moralo on the fly dodajat nove postavke pa en moderator bi moral bdet nad temi postavkami

Primoz ::

Ta anketa čist vse možnosti pokrije ;)) Razen tiste, da vam ni nihče nič poslal (verjetno je 0). Če ste pa funkcionalno nepismeni, pa jaz ne morem pomagat.

a) ISP vam je zablokiral vse
b) ISP vam je zablokiral samo viruse (brez cudnih obvestil komu vse ste poslali "virus")
c) ISP vam ni zablokiral nič
d) ISP se je usul
e) ste dovolj naivni, da ste se okužili...

Kaj manjka?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Reso ::

Manjka tole:
- na mail dobivam samo spam ki nima virusov.
- ne uporabljam antivirusa in isp mi nič ne blokira ampak virusa nimam

Mi lahko preiščeš cel inbox in ne najdeš nobenega virusa. Spam majli še niso imeli nobenih priponk.

Ziga Dolhar ::

Eh. Primoz, daj preberi skupaj "vprašanje" z vsaj enim odgovorom. "Fuldobr", a?

p.s.: Morda bi ankete res morali postavljati tisti z ustrezno izobrazbo.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325377 (25058) oemdzi
»

Prekomerna uporaba interneta

Oddelek: Šola
203008 (2198) WALSH
»

Pomagajte k boljšemu Slo-Techu!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
343826 (2897) simpatija
»

anketa z vec moznostmi

Oddelek: Izdelava spletišč
121523 (1402) Packač
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
242470 (2470) Freelancer

Več podobnih tem