» »

Kateri cooler kompatibilen z MSI K8N NEO2 PLATINUM FIS2R priporocate?

Kateri cooler kompatibilen z MSI K8N NEO2 PLATINUM FIS2R priporocate?

Primoz78 ::

...saj naslov pove vse...:\ Neodlocen sem kaj naj vzamem za en cooler...nekje v rangu do 10K SIT...procesor pa je oz. bo A64 3200+.

Lp Primoz

MEDENA ::

Zalman CNPS7700-AlCu

Gotovina: 8.094 SIT
Redna cena: 8.520 SIT

Zalman CNPS7700-Cu

Gotovina: 10.146 SIT
Redna cena: 10.680 SIT

:D

Predstavlja občutno nadgradnjo modela 7000, saj uporablja večji 12 centimetrski ventilator. Same zasnove hladilnika niso radikalno spreminjali, ker za to pravzaprav ni nobene potrebe. Rebra so le večja in omogočajo boljšo disipacijo toplote s procesorja. Kot je pri Zalmanovih označbah v navadi imamo pri modelu AlCu opravka z delno aluminijastimi delno bakrenimi rebri, pri modelu Cu pa so vsa rebra bakrena. Verjetno ni treba posebej omeniti, da je model s popolnoma bakrenimi rebri učinkovitejši. Hladilnika sta namenjena procesorjem Intel s podnožjema 478 in LGA775, ter procesorjem AMD na podnožjih 754/939/940. Hladilniku je priložen regulator Fan Mate 2 s katerim lahko reguliramo hitrost ventilatorja. Zaradi velikosti hladilnih reber pred nakupom preverite ali je vaša plošča morebiti nekompatibilna s hladilnikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Primoz78 ::

MEDENA je hiter ko strela....:D

Lp Primoz

p.s. A si prebral zadnjo vrstico...se pravi da moram se preverit ali je kompatibilna....:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

Primoz78 ::

Zadeva je kompatibilna a je tezka kar 900g....8-O 8-O 8-O ...se kaka druga varianta?....

Lp Primoz

MEDENA ::

ja ALCU ima 650g cca...

Primoz78 ::

..ce bo slo tko naprej se kako leto in bomo dobili vec za coolerje ko jih bomo za staro zelezo prodali kot pa za novega...:\

Lp Primoz

Witboy ::

Thermaltake SILENT BOOST K8

PrimozR ::

Kpa XP-120?

Primoz78 ::

Tisetega sem tudi jaz gledal...in njegovega manjsega bratca tudi...sam je mal drag ane...pa se ventilator je treba kupit zraven :\

Lp Primoz

Primoz78 ::

kaj pa kak Thermaltake Silent tower oz. tower...a ma kdo kaj izkusenj?...:\

Lp Primoz

Boki_ ::

Js mam s silent towerjem pasivno hlajenega A64 3000+@ 2400 1,65V 24/7. Temp pa so nizke, tm okol 35° pr temp sobe okol 20°.
I'm back

DominusSLO ::

Jaz bi se na tvojem mestu odločil za kakšnega s heatpipe-i.. ne poznam pa jih natančno vem da so cene nekje od 10 do 14 jurjou..
Jaz sem se kar za vodno odloču >:D
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Primoz78 ::

Tom mas pa mrzlo v sobi...;) ...hm nevem kaj naj naredim...moram se premislit, enega z heat pipe bom sigurno vzel...sam kateri bo to pa se ne vem...:\ . Mika me XP-90...sam je predrag...z ventom me pride cez 15K SIT...:|

Lp Primoz

_spirit_ ::

Zadeva NI kompaktibilna s to plato! Poglej na listo kompaktibilnosti čisto na dnu.

Koliko pa drugače stvar pomaga? Je že kdo poskusil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

Primoz78 ::

Spirit hvala...sem spregledal...sem gledal K8T....:O ...spet v dilemi...ajojojoj....:\

Lp Primoz

_spirit_ ::

Jap, K8T je za VIA čipset, K8N pa Nvidiin. ;) K8N plate imajo procesor zelo blizu grafične kartice, zato pa tudi ta hladilnik ne bi stal gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

_spirit_ ::

Pa sory za toliko popravkov, Mozilla malo zaj..... :8)

Primoz78 ::

SPIRIT kak cooler mas pa ti in kako si zadovoljen?

Lp Primoz

Witboy ::

Jst sm pa reku da ne bom mel MSija tak da sm se odlocu za Epoxo. Zdej morm sam se en vent si umislt. Oni od thermaltakea k je silentboost se mi dopade k8 al kaj je.
Sam ne vem... pa se pocen je 5k sit :)

mato22 ::

Kaj pa SLK948U, klik

Primoz78 ::

MSI K8N NEO2 PLATINUM je ni na listi kompatibilnosti z Thermalright SLK948U...:\

Lp Primoz

_spirit_ ::

Primoz78: imam originalen hladilnik in zaenkrat sem z njim kar zadovolen. Imaš pa še veliko hladilnikov, ki bi lahko bili zate:

- link1 - meni osebno najboljši, pa še tako lahko skombiniraš, da ti gre zrak s procesorja direktno ven z ohišja - nekako takole:



- link2
- link3
- link4
....

V glavnem sami dobri hladilniki. Poglej si še sam malo na cool-pcju. ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Primoz78 ::

Hvala za pomoc spirit...meni malo bolj ugaja XP-90...mam trenutno SK-7 notr in sem full zadovoljen...sam so vsi precej dragi...se posebni ta prvi, ki si ga navedel...za tak dnar mi mal bol lezi XP-120:\ Zgeda pa res zanimiva zadeva...:D . Danes so mi sporocili, da bom procesor A64 3200+ 939 dobil sele drug teden...sem klical vsepovsod in nikjer jih ni se...bo treba par dni brez compa bit :|

Lp Primoz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

burkiburke ::

Imaš na voljo tudi XP-90 v Retail izvedbi z odličnim Panaflo 92mm ventilatorjem. Cena za gotovino je 13.490 Sit.

Spec. ventija:
Maker: Panaflo (Panasonic)
Model: FBL09A12M
Size: 92 x 92 x 25 (mm)
Bearing: Hydro Wave
Voltage: 12V
Speed: 2450 rpm
Air Flow: 48 CFM
Noise Level: 30.0 dBA
Weight: 110g (3.88 oz)

Primoz78 ::

Hvala za nasvet!...bom pocekiral tudi to varianto...se ti kaj oglasim se do konc tedna burki ;)

Lp Primoz

Primoz78 ::

...ce koga zanima, tako so mi odgovorili iz Thermalright costumer support:

Dear customer,

The XP-120 is not compatible with your board, but the XP-90 will fit without any problem.

Thanks for choosing Thermalright!

....

Lp Primoz

Primoz78 ::

OK odlocitev je padla...in sicer XP-90 retail izvedba...se enkrat se zahvaljujem burki-ju za namig ;)...in seveda vsem ostalim za pomoc!

Lp Primoz

p.s. Naslednji teden porocam kako se zadeva obnese...!

Primoz78 ::

Pravkar sem dobil zadevo >:D ...po 15h bom zlozil skupaj in stestiral...pol porocam kako se obnese cooler.

Lp Primoz

Primoz78 ::

Zadevo sestavil...ventilator je postavljen da vlece ven iz coolerja...(tako je bilo v skatli :\ ), ventilator na 7V. Trenutno pa brez navijanja dela pri 37-38 stopinjah celzija...sam tisti program zraven plate me ne preprica. A ventilator je potrebno obrnit da raje piha notr ali je prav tako?...

Lp Primoz

PrimozR ::

PRobi, boš najbolš vidu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cooler Master HYPER 6

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91175 (747) sheldon
»

Hladilnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201452 (1002) QuickShot
»

Hladilniki za AMD Athlona 64 3200+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121084 (930) Tic
»

Stran z veliko reviewi hladilnikov,...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61156 (950) Tac20
»

Hlajenje Radeona 9800SE z čem?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381717 (1077) steev

Več podobnih tem