» »

True Combat - Elite (test)

True Combat - Elite (test)

Matek ::

Po tem, ko so avtorji ETja v širni svet spustili izvorno kodo, se je začelo razvijati dosti modov, tisti manjši so že dolgo časa dostopni, t.i. total conversion modi pa zahtevajo več časa in šele prihajajo. Najbolj pričakujemo port Urban Terrorja in Team Fortressa na ET, presenetil pa je tudi sveže izdan True Combat - Elite.

Tema moda je bojevanje med specialci in teroristi v stilu Counter Strika, stvar je precej realistična, na voljo imamo dosti sodobnih orožij. Zaenkrat sta v igri samo 2 mapi in 2 načina igranja. Prvi je Demolition, ki je podoben načinu igre v CSju, teroristi morajo uničiti določene točke na mapi z eksplozivom, specialci pa jih branijo. Drugi način igre pa je Bodycount, zahteva manj timskega dela in je bolj primeren za public serverje. Ime Bodycount je v bistvu le olepševalno, saj gre za navaden team deathmatch.

Zaenkrat je mod v še v testiranju, torej prva beta verzija šele prihaja, ampak presenetljivo ni preveč hroščat. Najde se še mnogo stvari, ki ne sodijo v igro, recimo voice chat iz ETja na temo 2. S.V., kljub temu pa je igralnost precej dobra. Avtorji so tudi povečali ločljivost tekstur, tako da stvar kljub Q3A pogonu ne izgleda slabo.

Download linke in navodila za inštalacijo dobite na xfire.be, potrebovali pa boste tudi Enemy Territory, o katerem lahko več izveste v temi Večigralstvo za začetnike :].

Za posladek pa še nekaj screenshotov:










Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • zavaroval slike: Matek ()

Dr_M ::

ta spil temelji na Q3?? potem pa zna bit zelo zanimiva zadeva :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

Ja je Q3, ampak so je bil že za ET fajn predelan, zdaj so ga še pa tile zmodificirali. Je pa fajn ker je dosti gamerjev navajenih na gibanje in obnašanje fizikalnega pogona, ker je zunaj tako veliko iger na Q3A pogonu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Xplicit ::

zgleda ql, sam mogoce mal motece (gled ne realizem) da je en model na pol v zidu (3 slikca od spodaj navzgor)
bomo sprobal, ceprav nisem prevec navdusen nad ET

Dr_M ::

strafe dela v tem spilu?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

Xplicit, ja, frka z modeli je že prijavljena kot bug in dodana na listo, kot sem omenil, je stvar še v testiranju, dosti je še stuffa za popravit.

Dr_M, kako misliš strafe. Strafe je bočno gibanje in to vsekakor dela. Če si mislil strafejumping, tudi to je, ampak hočejo ga odstranit, ampak po moje si imel v mislih leaning, to je pač gledanje za vogal, ja stvar je tu ra razliko od ETja animirana, torej se tvoj model dejansko nagne za vogal in lahko iz te pozicije strelja, pa tudi drugi lahko nanj streljajo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

ne, mislu sm strafejump :8) :)

strafejump rula, ravno to dela te spile tok dobre. je vsaj hitrejs vse skup in bolj zanimivo, ne pa tako kot ksn CS kjer majo se mrtvaki dost hitre reflekse...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Matek ::

Večina ljudi je za to, da dajo strafejumpanje ven, ker je skrajno nerealistično. Imajo point imo, saj je dovolj, če imaš šprint za hitro premikanje, hitrost je večja kot pri CSju že tako ali tako, po moje strafejump tu ne bi veliko pripomogel.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

a strafejumpom lohk precej hitrej teces :) :)
in to je bistvo HC igranja...
no ja...HC itak izginja in vedno bolj prevladujejo kiddie games :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

HC? HC as in HARDCORE? :>

Drugače tule NE MOREŠ ravno hitreje teči s strafejumpanjem, v quaku je zelo opazno, tut v ET se da, tule pa že skoraj ne, lahko nardiš sam posamezn daljši strafejump do kake police.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

ja hardcore :) ;) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frudi ::

če hočeš HC igraj Urban Terror. tam lahko strafe- in circle-jumpaš kolko hočeš, dokler ti ne zmanjka stamine :)
sprobal sem True Combat (za Q3), pa se mi ni glih dopadel; prepočasno za moj okus, še bolj ko CS in približno tolko kempersko. ostajam pri UrT, precej hitrejša akcija.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Dr_M ::

mnja...se vedno je najboljsi spil od takih streljacin action quake2. sicer je urban terror zelo podobn, ampak je prevec lesen. razn ce so ga v novih verzijah kej dodelal.
ampak delec najboljsi movement je meu pa quake2 in action mod :) :) res tok hitra akcija, da ti ucas sploh ni blo jasn, kaj te je doletel. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

Saj sem napisal v prvem postu, da sta v pripravi še Team Fortress pa Urban Terror, tudi jaz UT že nestrpno pričakujem, pol bomo vidli kaj je fajn pa kaj ne.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dirtybomb igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
546352 (1718) Red_Mamba

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451939 (25275) Tilen
»

Vam najbolše igre prek neta

Oddelek: Igre
151732 (1241) T_F_7
»

QUAKE3 & VISTA32Bit = NonOpenGl?

Oddelek: Igre
81040 (888) Daliborg
»

Q3 se ne zazene!!!

Oddelek: Igre
9938 (848) damirez

Več podobnih tem