» »

Condition Zero: Counter strike cd key!

Condition Zero: Counter strike cd key!

°X-bajtek° ::

Kupil sem grafično kartico Ati RADEON 9800 pro.
Zraven sem dobil igro Condition Zero: Counter strike.Problem pa je v ključu! Ko igro poženem mi napiše da rabi cd-key ki je natisjen v ovitku, vendar ključa natisnjenega ni. Če kdo ve ključ najmiga prosim pošlje po privatu. Nad cd-keyem sem že zelo naveličan! :'(
Click...Click...BOOOM!

Matek ::

Za začetek, upam da to ni kak hinavski poskus kraje CD-KEYa. Verjetno vas večina pozna omenjen pojem, za naključnega naivneža pa naj povem, da je cd-key unikatna stvar in če si lastite originalno igro, te številke ni priporočljivo deliti, posebno če računate na medmrežno igranje.

X - Bajtek, serijska številka bi morala biti skoraj 100% v paketu, potrudi se pa še pobrskaj, če še vedno ne boš našel, pa piši na ati oziroma na proizvalajca svoje grafične kartice in malo potoži, gotovo ti bojo na tehnični pomoči pomagali.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

cattom ::

Tudi sam imam to grafično kartico,v paketu je priložena original igra counter strike,ključa pa res ni natisnjenega nikoder.

Matek ::

Potem pa res poskusita kontaktirat proizvajalca, ker je očitno prišlo do neke napake. Če je stvar serijska, bo zagotovo že kaj na njihovi domači strani.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853538 (18071) Bananovec
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292960 (2694) win64
»

Half-Life - CD key

Oddelek: Igre
151543 (1082) Uporabnik
»

Cs

Oddelek: Igre
411669 (1151) Morpheus
»

glede couter strika

Oddelek: Igre
10960 (809) Gh0st

Več podobnih tem