» »

Program za backup datotek

Program za backup datotek

|Luka| ::

Živjo!

Če je ta tema že kje kdaj bila objavljena se opravičujem, vendar iskanje ne dela, google pa tudi ni izpljunil nič pametnega ;)
Skratka iščem program, ki bi naredil backup na cca. vsake 3 ure, ima možnost stiskanja datotek in pač določitev direktorijev in filejev za backup. Second copy 2000 ne pride v poštev, ker je malo buggy, M$ Backup utility-ju pa nekako ne zaupam.

Aja, zadeva je lahko plačljiva, ker v primerjavi z podatki ki jih lahko eventuelno izgubim, bo strošek najbrž razmeroma nizek:D

LP Luka

Hair ::

Iskanje dela!

|Luka| ::

Ops, se opravičujem:8), ampak me vseeno zanima, kater program je najbolj razširjen; nekdo sicer omenja Robocopy in Mirror, mene pa zanima ali obstaja še kaj drugega?

LP

clipperaš ::

Jaz že več kot 1 leto na več računalnikih v manjšem omrežju uporabljam Second Copy pa mi še ni zatajil -rešil mi je že precej podatkov.Lepo dela v ozadju spomnim se ga le takrat ko se mi sesuje trdi disk. Zdi se mi, da je bil več let zapored izbran za najboljši shareware program.

|Luka| ::

Hvala za pomoč;
kar se tiče hroščatosti SC, je bila pa neka čudna verzija, ki ni dovoljevala sharanjevanja posameznih fajlov. Sedaj deluje vse tako kot mora:D

LP Luka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za backup

Oddelek: Programska oprema
8926 (719) opeter
»

Kateri Backup program

Oddelek: Programska oprema
372934 (2441) Okapi
»

Program za arhiviranje, beckup

Oddelek: Programska oprema
152759 (1119) Icematxyz
»

backup podatkov (v ozadju)

Oddelek: Programska oprema
61223 (1088) Mercier
»

backup

Oddelek: Programska oprema
9950 (880) EvilGod

Več podobnih tem