» »

ZAKAJ SAMO DO 8x

ZAKAJ SAMO DO 8x

scenic ::

Imam Epox BX7+100 in ko navijam procesor mi množilnik pride samo do 8x na Abitki je šlo do 11x.
Ali kdo ve kje je fora.

Hvala

VASkO ::

upgredaj BIOS, sicer pa sprmemba mnozilnika v BIOSu pri Intel platformah nima vpliva na mnozilnik procesorja, ker so vsi inteli od p2 naprej, zaklenjeni

scenic ::

Novejšega biosa od 20/10/2000 ne najdem, ob zagonu mi sicer pokaže za 633 Celeron II 9x.. samo v nastavitvah gre samo do 8 pa tudi 633 ne morem izbrati.
Kompliciram a vseeno kaj češ.
Sicer mi pa lepo dela na 855 gre tudi do 950 a se ne zbudi.

Hvala




OZZY ::

Tako je. Stvar boš rešil samo z novim biosom, ki pa kot zgleda ni na voljo. to je problem.
zakaj ti dela 633 celeron gor. Nekateri so rekli, da tudi, če v biosu ni podpore za kak procesor v biosu, da še vedno dela. Zakaj je že vasko povedal. Zaklenjen množilnik zato ne more delovati na manj. Zakaj se ti navija, ker zvišaš fsb.
problema ne boš rešil brez novega biosa.
Go with the flow.

burekar ::

Mal je nevmesna moja, sam kolk je vredn en Celeron 633 v tolarjih? Je vredn 10 000?

scenic ::

Toliko je sigurno vreden, jaz ga za ta denar ne dam.

burekar ::

Če dobiš rablenga durona za en mau več keša, pa duron leti velik hitrej, še 3dnow podpira.

Binji ::

burekar: Celeron pa SSE so what? Rabis pa za Durona se novo maticno, drugace je pa dober upgrade.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

borut-t ::

ne mi tle s celeroni...
nov duron 800 je že za 17 čuku, ti pa bi rad dobil za tisto svoje s**** 10k sit....

scenic ::

Bodi prdec in pejd kam drugam hvalit ta tvoj mlinček sej ti ni tu noben nič naredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

celeron 800/900

Oddelek: Navijanje
372132 (1546) Brane2
»

Obnova zastarelega sistema...kaksen..CPU...graficno...itd.

Oddelek: Kaj kupiti
261460 (1092) Boky
»

Kakšen FSB uporabla C2 800 Mhz?

Oddelek: Strojna oprema
311240 (1063) ABX
»

What to Buy For OC ?

Oddelek: Navijanje
5766 (690) EvilK|NG
»

procesor

Oddelek: Kaj kupiti
5980 (837) misko

Več podobnih tem