» »

ADSL in opravilna vrstica

ADSL in opravilna vrstica

Sami ::

Živjo,

včeraj sem dobil nov disk in inštaliral Win XP Pro + SP2. Najprej sem naložil driverje za grafo in plato, potem pa sem naredil omrežno povezavo za ADSL. Zmeraj, ko sem se povezal na ADSL se mi je opravilna vrstica zamrznila za približno 5min. Nisem mogel ugotoviti kaj je narobe, mislil sem da se je pač nekaj zalomilo pri inštalaciji Winsov in zato danes spet formatiral disk in spet isto, ko se povežem na ADSL opravilna vrstica zamrzne za okoli 5min. Tudi, če ponovno naredim povezavo ostane isto. To mi gre že res na jetra!;(( Poklical sem Siol in tud oni nimajo pojma.

Ali ima kdo podoben problem? Kaj bi bilo narobe? Kako to rešiti?

Hvala za odgovore!
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

profii ::

jaz mam tud podobem problema samo se pojavi ko užgem računalnik in traja 2min.

Sami ::

Ta problem sem imel tudi jaz, takoj ko se ga znebim pa že pride drugi...;((
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

iso2000 ::

profil: mogoče bi moral svoji mrežni kartici določiti statični ip? Meni je to odpravilo dolge zagone. Sami: Zate žal niamm kakšnega rešilnega recepta.
LP

[BeN] ::

yep, tut men se to dogaja , že odkar mam ADSL in traja res okol 2 min. da se računalnik zažene do konca... sm že spraševal okol, določil statični IP pa še vedno nč bolš, tak da mi drusga ni preostalo kot da sm se navadu na to... ;(
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Sambrosa ::

za čakanje cc2 min imate ogdovor tule vnesite samo tele cifre in bo povezava

svejk ::

kaj si delal povezavo s pomočjo CD ja, ki ti ga pošlje SIOL, ali win XP varianto.

Sami ::

kaj si delal povezavo s pomočjo CD ja, ki ti ga pošlje SIOL, ali win XP varianto

Jst sm jo naredil z Win XP varjanto.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Sami ::

Včeraj sem igral Mafio in igra mi je zaštekala 2X v pol ure in moral sem resetirati comp. Vse sem pregledal in videl, da je z grafično, ramom in plato vse OK. Procesor pa imam navit na 2500+@3200+ (2.2GHz pri 1,725V), voltažo sem povišal na 1,75V in problem v Mafi-ji in opravilna vrstica sta nehali nagajati:D . To se mi zdi čudno, ker sem procesor gonil 4 mesece na 1,725V in je bilo vse ql, zdej se je pa pokazalo pri Mafiji. Upam, da je bil tale problem z opravilno vrstico zaradi voltaže in da se ne bo ponovil.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A je to sploh normaln?

Oddelek: Navijanje
411868 (1151) sirotka
»

Epox 8RDA3+ in FSB

Oddelek: Navijanje
8862 (759) Tic
»

Cooler za Extreme Overclock za bartona 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594095 (3250) Sami
»

Do koliko dvignit napetost procesorja

Oddelek: Navijanje
221158 (876) MaKjaVelli
»

blokiranje zagona Win ME

Oddelek: Navijanje
5877 (807) lubadarman

Več podobnih tem