» »

Dreamweaver - HELP!!!!!!!!

Dreamweaver - HELP!!!!!!!!

majči ::

Najprej vsem lep pozdrav....Čeprav s slabo voljo, ker mi Dreamweaver para živce....Težava pa je ( upam, da bo napisano dokaj razumljivo:)): spletna stran je narejena v dreamweaverju MX, ima milijon podstrani in vse povezave delujejo tako kot morajo. Ker ima MX funkcijo predogled strani v brskalniku tudi tam vse deluje kot mora. Pri objavi strani na spletu pa je nastopil problem, ki mi para živce. Določene slike na strani kar naenkrat niso vidne ( pojavi se tisti zoprn rdeč križec ) in to po sistemu sedaj ja, sedaj ne...Ko greš na home site so vse slike lepo vidne in ko izbereš pod stran je še vse vredu. Ko pa se iz podstrani vrneš na home site se pol slik ne vidi...in to tako, da ni problem vedno v istih slikah - enkrat ene drugič druge...po nobeni logiki....Preverila sem vse možno, vse povezave, linke, relativne poti,.....in res nimam več ideje! ......Prosim za pomoč....plačam v suhem zlatu:)lp
Ravnokar sem preverila še imena datotek in lokacijo mape s slikami in tudi tukaj je vse kot mora biti. Stvar, ki mi ne gre v glavo je, da določena slika na trenutek dela in potem ne, nato zopet ja, pa ne,..... Ali je mogoče problem v poteh in bi morale biti povezave na slike absolutne poti???????? Res nimam več idej...
lep je dan...

webfreak ::

Mislim da so relativne poti pravilna izbira (tudi jaz jih uporabljam). Mislim pa da je verjetno problem v imenu slik (mogoče kak presledek, ščž,... , velike ali male črke,...) Malo poglej po tem pa mislim da bo tvoj problem izginil. Drugače pa bi bilo lepo če bi bil objavljen nak link, kjer bi se dalo vse skupaj lepo pogledati in veliko lažje bi ti pomagali :D

Tody ::

Če imaš kak bolj bogi računalnik, z ne veliko delovnega spomina, računalnik namerno kaj pozabi... Daj link, pa spusti mogoče skoz html validator....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezave v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
141024 (819) Gost
»

dreamweaver

Oddelek: Izdelava spletišč
181645 (1324) Tody
»

izboljšava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
211329 (1107) Microsoft
»

php include dw

Oddelek: Izdelava spletišč
9988 (900) tec

Več podobnih tem