» »

netsky

netsky

mihas ::

Lep pozdrav vsem skupaj! imam problem ki ga ne znam rešiti:) vsak dan po mailu dobim okoli 10 mailov za katere piše da vsebujejo virus in so zato izbrisani...v glavnem sta to virusa netsky.* in bagle.* računalnik sem preskeniral z vsemi možnimi antivirusnimi programi in tudi z programom ki naj bi bil narejen prav za odstranitev virusa netsky pa mi ga sploh ne zazna...tudi formatiral sem sistemski disk pa maili še kar prihajajo...zanima me če glede tega obstaja še kakšna druga možnost kot sprememba mail naslova? Hvala za pomoč:D

iNN ::

Mnja, to je ubistvu odvisno od ISP kaksno antispam zascito ma, jest ko sm biu na volji mi je vsak dan prletel celo morje spama. Na siolu je kr dobr, priporocam ti program mail washer, ki ima moznost da vpises email naslov od katerga je prsla posta in ti potem vse maile od tam blokira in poslje nazaj naslovniku, deluje vredu samo nastavt mors tiste filtre tko da mu poves katere maile pobrise (spam) in katere pusti :) (recimood frendov ....)
==

Highlag ::

Očitno ima zelo veliko ljudi tvoj naslov. Če imaš dober AV in hitro povezavo se ne sekiraj preveč. Pa pazi komu daš svoj naslov. :D
Never trust a computer you can't throw out a window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IP naslov v e-mailu

Oddelek: Omrežja in internet
51085 (885) Mitch
»

IE v uporabi z google-om

Oddelek: Operacijski sistemi
294222 (3583) Spc
»

Končno. Na mojem računalniku z linuxom sem odkril virus.

Oddelek: Programska oprema
161499 (1213) suse80
»

Virus allert

Oddelek: Omrežja in internet
5989 (902) Jakka
»

e-mail nadlegovanje

Oddelek: Omrežja in internet
152906 (2538) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem