» »

kateri nov računalnik

kateri nov računalnik

DJ ROK ::

Živjo dajte mi prosim vi povedat kateri računalnik si naj jaz kupim za enih 100tisoč. Ali si naj kupim tistega v Jae za 102.800tisoč ali naj kupim tega http://www.belbled.si/cenik/strani-php/... prvega ki je 101.280tisoč ker res ne vem katerega bi kupil ker sta si zelo podobna. Kateri je zdaj boljši.

Sami ::

Zakaj sestavljen računalnik? Ne priporočam pa ti nobenega od teh dveh...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

DJ ROK ::

zakaj pa ne priporočaš. Ali nista dobra ali kaj. Dajte mi potem povedati kateri sestavljen računalnik naj kupim za 100tisoč ali malo več.

Sami ::

Za 100k ne boš dobil dobrega sestavljenega računalnika. Ne nista dobra, če si pregledal sistem je notri R9200SE, samo 256MB Rama in pa tud plata ni kej preveč dobra. Novejše igre absolutno ne bodo delovale kot je treba.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Shark-357 ::

tkole ti bom jaz povedal:procesor amd 2400+mobile 20K E-Misija
plata EPOX 8RDA+ Mlacom 21K Mlacom
ram 12K 256 mb 400mhz Geil pri Enaa
grafa 9550 128 mb 22K pri Jae
trdi disk MAxtor 80GB 8MB cache 19K Jae

glih ostane ti za napajalc ki pride kake 3 K 300w za začetek čist dost in ohišje te tudi pride 4K tuki maš link in si izbereš enega so zelo solidna ohišja za relativno mal denarja E-misija

mal še koga nafehtaj za ene par sit pa si še en pekač omisliš in imaš zelo solidno kišto:D 8-O 8-)

Sami ::

Ah tale radeon 9550 tud ni kej preveč dober...

Jaz ti priporočam:
Epox 8RDA+ 21k
AMD Athlon XP 2500+ BOX 22k
512MB PC3200 DDR DIMM 24k
HITACHI 7K250 80GB 7200 ATA100 17k
Rabljena GeForce4 Ti 4200 128MB okoli 15k (mali oglasi)

Vse cene so iz Mlacoma, grafo pa poišči v malih oglasih, pa imaš računalnik ki ti bo vsaj še nekaj časa solidno poganjal igre in vse ostalo... Če ti ostane pa še kej keša pa kupi še kakšen CPU cooler (Zalman 7000A-AlCu za 6k pri Mlacomu) pa še mal naviješ sistem pa bo špica.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

spitavc ::

Za ta denar sta oba odlična, saj ga ni programa ali igre, ki ga nebi mogla poganjati.JAE feniks je vsekakor boljši, ker ima ločeni dvd in cdrw enoti, boljšo grafiko in napajalnik.
Človek je vprašal za sestavljen računalnik zato mu tako tudi odgovarjajte.
In še izziv za vse, ki trdite, da je ta sistem slab:
Imenujte vsaj pet iger s katerimi bi imel ta comp težave.

Sami ::

Imenujte vsaj pet iger s katerimi bi imel ta comp težave

Radeon 9200SE ima težave z vsemi novimi igrami, da pa o ramu ne govorim 256MB je zdele za nekatere igre pod minimumom.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

joze ::

Moj fx5200 nima nobenih težav z nobeno igro.

Sami ::

Moj fx5200 nima nobenih težav z nobeno igro.

Katere igre pa igraš? Na kakšnih nastavitvah in pa kakšen sistem imaš? Ker, da ti najnovejše igre poganja na max. je nemogoče...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

nodes ::

se težv ni...sam matranje pa je.


min. trenutno je en 4200... potem un v JAE 9800SE

za sliko kot se šika bo potrebno kar po x800

kolkr gnarja, toliko potem muzike


P.S.

ta v Jae-tu je boljši, sam nima zvočnikov itd.

za disk bi lahko doplačal, vsaj na 120GB... če maš dsl

za igranje od jutra, pa ravno tole ne bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

LapD ::

Če hočeš da ti vsako novo igro poganja na gladko na max boš mogu menjat mašino vsak mesec. Aja od unih dveh sistemov je v Jae bolši vseeno pa me zanima zakaj kupit sestavljenega če se da bolše prid skozi?

nodes ::

pogoni za igre niso ravno vsak mesec novi


GF3Ti200@Ti500 je zdržu kar nekaj let

sedaj bo 6800 spet nekaj let

joze ::

Trenutno igram collina 4, pa cycling manager 4 od novejših, vse igram na 1024x786, niso vsi detajli na max, vendar ne dosti manj.Igre izgledaj dokaj lepo in jaz ne čutim potrebe po nadgradnji.
Hočem reči, da igram skoraj tako kvalitetno kot nekdo, ki je za novo grafiko zdajle pljunil 100 jurjev in to nekateri težko prenesejo, saj jaz bi tudi, če bi vrgel toliko keša.
Sitem pa je xp2400, in 512 rama

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joze ()

SodVina ::

Bom se jaz nekaj povedal. Dajte fantje, svetujte mu nekaj za 100 jurjev. Drugace bomo slej ko prej prisli, da potrebuje najmanj 9800se, ki se moda v pro, dfi II infinity, ... Ce kupujes za 100k, potem sta tista dva racunalnika v redu. Ce pa si strasten igralec igric, potem bo to zal premalo in bos mogel dodati vsaj se nekaj(deset) tisocakov. Tako simpl je to.

roli ::

Živjo!
Grafa R9200SE je čist vred jo mam
sam pa dela ko mašinca.
http://www.r00li.com

Keyser Soze ::

Jaz osebno mu tudi ne bi svetoval sestavljene kište. Kot prvo ti nabutajo noter najslabše od najslabšega. (mišljeno proizvajalci komponent), kot drugo pa nikoli ne veš če imaš res to kar si hotel.

Vse preveč folka zna sestavit računalo. In če ga ne zna sam, naj mu ga en prijatelj. Če bo pa gledal in se še sam kaj naučil pa tudi ne bo slabo.

Če bi meni kdo rekel, naj mu zrihtam računalo za 100 jurjev, bi mu rekel naj ne hodi k meni, dokler ne zbere vsaj 130 jurjev. Toliko da se da spravit skupaj zadevo, ki je ne bo potrebno že jutri menjati. Poleg tega, da ti dajo še popuste, pa je.

Ni samo zmogljivost. Je treba gledat tud hlajenje, kar je ful velik problem pri današnjih računalnikih in poceni kištah. Sploh pa v tem času, ko temperature butnejo tja nad 30 stopinj.

P.S.: Če že hočeš kupi v Jae, ker je boljši kot tisti pri belbledu.
Pa te lahko vprašam zakaj boš rabil računalnik. Ker v tvojem BIOSu:D vidim, da si star 16 let. Kolikor poznam tvoje vrstnike zadeve kmalu postanejo prešvoh, pa bi še to pa tisto in potem ne paše to skupaj pa je treba menjat še kaj in na koncu nanese to veliko več kot bi na začetku.

Premisli, če res ne bi mogel pri kakšni stari mami al pa kje drugje naklepat še kakšnega tolarja.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko so danes vredne GF 4200Titanium?

Oddelek: Kaj kupiti
432025 (1342) sid911
»

kdo lahko prepozna ta amd procesor?

Oddelek: Strojna oprema
141295 (956) mtosev
»

Kateri že SESTAVLJEN računalnik do 400 tisočakov?

Oddelek: Kaj kupiti
251324 (989) LapD
»

kje dobit PCI grafično ?

Oddelek: Kaj kupiti
51155 (1022) ql000
»

Nepoznavalec kupuje že sestavljen računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
231617 (1334) xabre

Več podobnih tem