» »

Kakšen se vam zdi?

Kakšen se vam zdi?

Doman ::

Jast sem pa v fotrovi službi našel 2 stara računalnika, ki so ju odpisali :D seveda sem to odprl, ter notri videl, mah slab comp :D

tko je blo :>

2x Intel celerom /nevem kok mhZ pomoje pa je tam 600 :D
4x 64 rama
2x no name plata z AMi biosom
1x napajalc 250 W
1x napajalc 300 W
2x kar ena grafa
1x HDD 140 MB :(
1x HDD 800 MB :(
1x HDD 450 MB :(
1x zvočna :D
1x ventilator za proc. enmu so ga že ukradl :D
to je pa tud skor use ;P

Am zelo se pa bojim, ker nima porta za uštekat miško, samo un tavelik ma za tipkovnico, pa bom itq kupu razdelilc dons, pa kable ker je brez kablov :D
To bi pa uporablu za server, apache ... irc server ... pa take osnovne stvari, skrbijo me pa hard diski ki so zelo majhni :'( Kok pa stane cena rablenga 20 GB hdd-ja ? [okvirno ]

Sami ::

Rabljen 20GB disk te pride zdaj max 4k, vsaj jaz nebi dal več.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SodVina ::

s takole konfiguracijo : plata brez ps2-jev, diski izpod 1 giga, 64 rama: po mojem tisti procesor ni blizu 600MHZ ampak 200MHZ. Diska 20 gb za 4k ne bos dobil. Ce Sami ve za koga, potem se kar posvetuj z njim.

Doman ::

Ja je,,, ka sem ušteku pa je pokazal v biosu, naprej od biosa pa nemorem ker nisem še kupil un port za tipkovnico.

SodVina ::

V mlacomu ga imajo(cca 250 sit), vcasih so ga imeli tudi v intersparu. Misko pa pac kupi eno, ki se prikljuci na com port, pa je zadeva resena.

Doman ::

Evo kupu sem un port al kar koli je že za tipkovnico, stane pa 650 sit ;((
Pa še kabel za napajalnik euro, stane tok, da sem zapravi več kot 1k , za 2 kabla >:D
Miško bom tud kupil jutr za 1k :>

SodVina ::

disk bos pa dubu na bolhi. Samo se je treba prepricat najprej, koliko ti plosca sploh podpira. oz, pogledat, ce je slucajno kaksen bios update na tej strani. sicer so biosi namenjeni upgrade-u za amd procesorje, vendar vecina update-ov velja tudi za boljso podporo za diske. Jaz sem tipu osebno poslal mail za svojo plato, pa mi je poslal na mail bios zanjo. Dobra dusica clovek, ni kaj. No vglavnem, da ne dolgovezimo, prepricaj se, da ti bo disk, ki ga bos kupil dejansko izkoriscen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716186 (8225) Vlad Tepeš
»

Koliko je vreden, če je sploh kej

Oddelek: Kaj kupiti
261829 (967) Shegevara
»

Prenosnik HP

Oddelek: Kaj kupiti
333695 (2785) CWIZO
»

vaše prvo računalo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1138531 (7069) flipflop
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565505 (4646) Tiger

Več podobnih tem