» »

ICS tezava v Win2k

ICS tezava v Win2k

Microsoft ::

Imam tezavo z deljenjem povezave. Namrec, dopoldan sem imel na clinet PCju instaliran Win2kADvSer. Potem pa sem instaliral Win2kPro, in sedaj ta PC ne more vec do interneta.

Nastavitve serverja: ICS enejblan, in tudi on-demend dialing (imam ISDN), IP je 192.168.0.1, pingam lahko tako "sebe" kot client PC. Imam tudi firewall, ce ga izklopim, je isti rezultat...

Nastavitve clienta: po instalaciji sem instaliral se IE6.0, kliknil na ikono in sel skozi postopek. Nastavil sem, da se hocem povezati preko LANa... Pingam lahko tako "sebe", kot server.


Potem sem sel gledat clanek Deljenje internetne povezave. Tam sem edino raliko opazil tukaj:


Jaz sem imel prej tako, da sem imel obkljukano samo Automatically detect settings (ko so bili insltalirani se prejsni OSji). In je delalo.
No, potem sem se probal tako, kot kaze zgornja slika, vedar tudi nedela.


Any ideja, kaj bi lahka se precekiral, da ugotovim, kje je tezava?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Microsoft ::

Hm, zanimivo. Sm na client PCju dal, naj avtomatsko nastavi IP in je zacelo kar delati. Sedajle pa sem nastavil spet manualno (IP, SM, GW, ostalo prazno) in se kar dela. ;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mrežna povezava

Oddelek: Omrežja in internet
132629 (2533) ferkes
»

Windows XP; tezava z LAN in posiljanjem/prejemanjem podakov...

Oddelek: Operacijski sistemi
131214 (1076) Microsoft
»

SUS; kako nastavit, da na clinet PCju Windows Update kaze na lokalni SUS server?

Oddelek: Operacijski sistemi
131661 (1455) Microsoft
»

Group Policy; kako nastavit GPO za OU?

Oddelek: Operacijski sistemi
382787 (2459) Microsoft
»

Win2kAdvSer; kako postavit novo domeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
614811 (4039) Microsoft

Več podobnih tem