Forum » Slo-Tech
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Slo-Tech Linux si je prisluzil nagrado! | 895 (880) | Predator |
| » | slo-tech malo drugače | 1407 (1239) | Bakunin |
| × | Kateri so fajni iskalniki? | 1203 (1067) | Sims |
| » | slika no. 1 | 1767 (1212) | Tomi |