» »

Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

BigWhale ::

Danes na POP TV / Kanal A, tam nekje... :))

Vredno ogleda...

DoloresJane ::

Hvala, Big, da si tole napisal - sama včeraj zaradi težav z ispjem nisem mogla napisati takega obvestila.

Gledala pred kakim letom in bila impresirana. Sploh zadnja scena je nadmočna. Tom mi deluje copatarsko skozi cel film in v njegovi karieri ni vloge, ki bi me prepričala, da ima igralski potencial. Nicole je druga zgodba. Na trenutke se mi zdi, da iz nje sije nek superigralski talent, na trenutke pa spominja na kabarejsko zabavljačico.

Skratka - zgodba fantastična, celota nedefinirano. :)

kuglvinkl ::

Kubrick (je) zna(l). Super film!
Your focus determines your reallity

BigWhale ::

V tem filmu je nadlezna muzika... No, ce ga gledas ob kakih treh zjutraj, tako kot sem ga jaz... Brrrr...

Raw ::

Hm, zdaj pa nevem, a se vsi strinjajo z vami, al pa noben ne upa nec rect, k so taka 'velika' imena slo-techa izrazila svoje mnjenje in se bojijo flejminga.. anyhow..
Meni film vsekakor ni vsec, imel sem ga priliko videt 2x. 2x prevec.
Eyes wide shut je razvlecen.. dolgo cakas cakas, se prebijas skozi nezanimive diloge, ki so predvidljivi in popolnoma pozabljivi.. se malo cakas in upas na 'the big payoff', ki pa ga seveda ni od nikjer. Sicer pa dajem moznost, da nisem razumel celote, ki mi nekako deluje kot da bi hotela nekaj simbolizirati.. a vseeno... nezanimivo.
Nerad delam predsodke v stilu "ah kubrickov film! To pomen, da je zihr ful dobr!". Vzamem vsak film zase in moje mnenje v krogu mojih kolegov je cenjeno.

Le moje skromno mnenje.
I am what I am and I do what I can

kuglvinkl ::

Eyes wide shut je razvlecen.. dolgo cakas cakas, se prebijas skozi nezanimive diloge, ki so predvidljivi in popolnoma pozabljivi.. se malo cakas in upas na 'the big payoff', ki pa ga seveda ni od nikjer.

Naj bo karkoli, samo razvlečen ni. Tako hitro, kot mi je minil ta čas, mi je prav redko ob kakšnem filmu. Morda sem bil okupiran z občudovanjem fotografije v filmu, morda očaran nad velikimi plani, morda... skratka dela čez glavo. Glede pay offa... Se ti zdi, da mora biti v vsakem filmu pay off? :) Film prav lepo sledli zapletu, vrhuncu in razpletu.

Nerad delam predsodke v stilu "ah kubrickov film! To pomen, da je zihr ful dobr!".

Pred tem (hvalo) se filem pogledal. Tle ni nobenga predsodka.
Your focus determines your reallity

DoloresJane ::

Raw - dokler vsak ARGUMENTIRANO izrazi svoje mnenje, je vsako mnenje dobrodošlo. Tako tudi tvoje. (Zdi se mi, da si zadostno argumentiral, kar prispeva k razvoju debate.)

Meni so v tem filmu všeč samo določene scene. Kot celota (sem že omenila) mi deluje nedefinirano, morda ravno zaradi razloga, ki moti tebe - da se preveč vleče. Glasba se mi zdi pa fantastična! Takoj po ogledu sem poiskala CD s Šostakovičem iz svoje zbirke. Kakšen cinizem, da Kubrick vključi tako glasbo na določena mesta filma! :)

P.S. Raw - jaz nisem veliko ime ST. Vprašaj, če me kdo v Hlajenje in modifikacije sploh pozna. ;)

BlackMaX ::

Meni se film ne zdi predolg, k večjem bi komot biu daljši.

Kubrick je res bil mojster glede filma in škoda, da ga ni več. :(

papasmrk ::

Meni je to eden izmed boljših filmov !

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: gzibret ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doctor Sleep (The Shining)

Oddelek: Sedem umetnosti
405499 (2771) oo7
»

Lestvica najboljših 10 režiserjev

Oddelek: Sedem umetnosti
274110 (3374) Evil mind
»

najljubši film? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
809504 (6571) Poldi112
»

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb

Oddelek: Sedem umetnosti
131446 (1184) PersonaRudis
»

Najboljši filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
153571 (3325) Piston

Več podobnih tem