» »

Overclockanje Diamond Viper v770 s čipom Riva TNT 2

Overclockanje Diamond Viper v770 s čipom Riva TNT 2

Evil|One ::

Zdej mene zanima če mi kdo lahko pove koliko bi se dalo to grafično navit oz. dvignt Mhz? In koliko so začetni Mhz te grafične kartice? Hvala. :\
Whatewer

Evil|One ::

Ej če ti po pravic povem ti ta ime čist paše ker se samo zajebavaš in to boš dobu minus točke in naziv gnoj.;((
Whatewer

GanjaFarmerMcBorcy ::

uporab program tntclk. najdš ga pod download! moj frend ga je navil procesor kartice na 150mhz, ram pa na 175mhz. na kartici ma hladilnik za 486 procesorje pa še dva 80 milimeterska ventilatorja! kmet je! lahk bi jo se mav bol navil!!!! :O

Ashrack ::

Est jo navijam s pomočjo COOLBITs. Imam jo na 160/185, kako na jo spravim na še več, ker mi slider tega ne omogoča??
....

Ashrack ::

Mam pa TNT2 PRO 128b 32Megs
....

McHregec ::

Big daddy uporabi TNTCLK najdeš ga pod download sekcijo
Destroyer Of The Worlds.

Evil|One ::

Tenks vsem.:D
Whatewer

element ::

Jest sm ga spravu na 160/175. :D

MadMax ::

Moj veselo tiktaka pri 169/190 z TNTclk, pa se une Memory timings lahko zmanjsas-se kar pozna.
aja: moj ma Micronove RAMe gor-kaj pa vasi?

sirotka ::

jst sm pa geforca 1 navil na :((( 153/193 Mhz pol pa kr zamrzne!!!
Na star vent sm dau intlov vent od proca
;((

das_frik ::

Moja Riva Tnt 2 laufa na 180 Mhz procesor in 150 Mhz rami, ker nimajo gor niti navadnih reber. ;((

Evil|One ::

A ma kdo točno to grafično k je v naslovu???
Whatewer

MadMax ::

Jp, moja malenkost8-)

Evil|One ::

:)) No in a si ti kej navil.
Whatewer

Ashrack ::

Mah iz TNTClk seem jo navil na 196/180. Sam u W2000 ne morm uporabljat TNTClk ker mi napiše nek error. A je še kakšna alternativa razen u register spreminjat BART,HOMER,...
....

MadMax ::

|AMD|: saj sem ti ze napisal>:D

Ashrack ::

No zdej semjo moral pa zarad vrocine odvit na 160/180. Pa še Win200 sem ven fuknu pa not WinME dal. Velik men problemov

Evil|One ::

Ej madmax a se ti kej pregreva? A maš cooler gor?
Whatewer

MadMax ::

Na originalna rebra sem samo ventilator od celerona prisraufal. Rame pa kar pr miru pustim, se itak nic ne grejejo. Dela k` svicarska urca...

Evil|One ::

A se kej opaz???
Whatewer

MadMax ::

Ce mislis temperaturo - OGROMNO.
Ce mislis razlika OC vs. nonOC, pri testih kar nekaj, pri mojem delu pa niti ne tako, ampak zakaj ne bi navijal, ce lahko-dokler je stabilno8-)

Evil|One ::

In a se kej pregreva?
Whatewer

McHregec ::

Jst k sem jo oc-ju z TNTCLK mi je sploh ni oc-ju zato sem si z neta dol dal X-Setup. In potem not v njem poiščeš Hardware/Video Cards/Nvidia/General/Nvidia General Options. No in pol tm obkljukaš Enable Hardware Options Tab. Tko zdej če maš Detonatorje boš najdu pod Nadzorna plošča/ Zaslon/Nastavitve/Riva TNT2/Additional Propertis/Hardware options in tko jo zdej loh ovecloakas kar prek gonilnikov. Hlajena je z ventom za 486 in dvema 80mm ventoma ki pihata pravokotno na njo. Procesor dela na 160 ram pa 180.
Destroyer Of The Worlds.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
675800 (4363) The B
»

navijanje Gf2MX

Oddelek: Navijanje
431896 (1153) racaMIT
»

UT fps

Oddelek: Igre
101169 (932) Sumo
»

TNT2 - Extreme OCing

Oddelek: Navijanje
7864 (744) Ashrack
»

Do kok bi spravu Rivo TNT2

Oddelek: Navijanje
6785 (694) VASkO

Več podobnih tem